Pantene Pro-V Red Expressions, Odżywka

Pantene Pro-V Red Expressions, Odżywka

Odżywka Pantene Pro-V Ekspresja Koloru - nawilża i wygładza włosy, bez nadmiernego ich obciążania. Dzięki nowoczesnej formule tworzy warstwę ochronna zastępującą naturalną "powłokę F". Formuła zawierająca wyciąg z naturalnych składników roślinnych dodatkowo zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami, zapobiega ich matowieniu i wydobywa głęboki i świetlisty połysk.
Wyjątkowym składnikiem szamponu, odżywki oraz maseczki intensywnie regenerującej tworzących gamę kosmetyków Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Czerwienie jest wyciąg z kory dzikiej wiśni. Zawierająca ten składnik formuła zapewnia włosom od odcieni miedzi do burgunda, niepowtarzalny głęboki i płomienny kolor. Podkreśla oryginalną i intrygującą barwę. Uwydatnia piękno płomiennych, nasyconych i wielowymiarowych odcieni czerwieni. Seria Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Czerwienie przeznaczona jest zarówno do wlosów o naturalnych odcieniach jak i poddanych zabiegom farbowania.

Cena: 10zł/ 250ml

super !

włosy rozczesuja się łatwo ,są miękkie i naprawde odżywione ,nie plączą się a odżywka pozostawia przyjemny zapach ;) jedynym minusem jest to ze nie widze, by kosmetyk pogłębiał kolor..

Używam tego produktu od: 2 mies

Świetna

Moim zdaniem najlepsza odżywka na rynku - nie wliczając tych z salonów fryzjerskich rzecz jasna :)

Wspaniale wpływa na włosy, nawet na te najbardziej przesuszone i zniszczone NAPRAWDĘ je wygładzając.
Swoich krótkich włosów praktycznie nie musiałam rozczesywać :)
No i ma cudowny zapach, który potem otacza swoją przyjemną mgiełką przez cały dzień :)

U mnie rewelacyjny wpływ na szorstkie pasma, które stają się po niej autentycznie odżywione.

Niestety, rzekoma ekspresja rudości nie ma miejsca, i czerwonawy kolor odżywki to zmyłka :) Więc nie ma żadnego efektu nawet na włosach w kolorze platynowy blond... :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:3-4

lubię ją:)

Podobnie jak szampon z tej serii, odżywka ma brunatno- czerwony kolor mający sugerować pogłębienie barwy włosów. Tak raczej się nie dzieje, niestety, koloru nie wzmacnia, ale też mu nie szkodzi - mimo to, oceniam odżywkę jako bardzo dobrą. Włosy rozczesują się łatwiej po jej zastosowaniu. Moje grube, nieposłuszne loki trochę zmiękcza, trochę wygładza - są bardziej zdyscyplinowane i mocniej lśnią. Bardzo ładnie pachnie - po spłukaniu czuć zapach jeszcze przez chwilę, ale po wysuszeniu włosów ulatnia się. Jestem zadowolona, z pewnością powrócę do niej jeszcze powrócę.

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu

Starzenie się skóry - dieta

w porzadku

uzywalam juz odzywki pantene z tej serii, ale dla wlosow brazowych. poniewaz od poltora roku mam na glowie wymarzona burze rudych wlosow:), postanowilam zaopatrzyc sie w cos dla nich przeznaczonego.
odzywka w sumie jest fajna. konsystencja identyczna jak w przypadku w/w siostry, natomiast kolor, zamiast zolto-musztardowego jest taki wisniowy (taka mila sciema producenta:)). jest gesta, nie musze jej duzo nakladac na wlosy, wiec wydajniejsza od timoteiow (ktorych 300 ml wystracza mi na miesiac...). ladnie sie po niej wlosy rozczesuja. kolor? nie wiem, cczy jest jakos specjalnie podkreslony, na razie zadnych refleksow nie zauwazylam (moze za krotko uzywam?). ogolnie-jest niezla i chyba do niej jeszcze wroce

dodaje jeszcze jedna gwiazdke. faktycznie, podkresla kolor:) jest gleboki i ladnie rudy, oczywiscie, odrosty sa;) ale wszystko wyglada ladnie, wroce do niej z przyjemnoscia, na razie jeszcze nie zuzylam pierwszego opakowania, bo uzywam z seboradinem

Używam tego produktu od:2,5 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

łeb w łeb

Używałam jej w duecie z szamponem i pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby i szampon i odżywkę zużyć mniej więcej w tym samym czasie. Zawsze idzie mi 1,5-2 odżywki na 1 szampon, co mnie ciągle denerwuje, bo lubię używać szamponu i odżywki do kompletu, a zwykle wychodzi na to, że przez jakiś czas muszę mieszać.
A tu szampon wytrwał tylko o 2 mycia dłużej - w sumie trochę to dlatego, że sam w sobie był niewydajny, ale też i dlatego, że odżywka jest bardzo wydajna. Ma ona postać gęstego brunatno-wiśniowego kremu. Dzięki swej konsystencji jest nie tylko ekonomiczna, ale i wygodna, bo nie spływa ani z palców ani z włosów.
Po jej zastosowaniu włosy łatwo się rozczesują, są miękkie, gładkie i błyszczące. Co prawda nie ma co liczyć na specjalne odżywienie i zregenerowanie naprawdę suchych włosów, ale grunt, że pomaga je utrzymać w jako takiej formie i co najważniejsze krzywdy nie robi.
Szkoda tylko, że używając całego duetu nie zauważyłam żadnego specjalnego działania na podtrzymywanie koloru włosów. Ale że wyboru wśród kosmetyków dla rudzielców nie ma prawie żadnego, to może jeszcze się skuszę.

Używam tego produktu od: 1,5-2 miesięcy