Pantene Pro-V Red Expressions, Maseczka intensywnie regenerująca

Pantene Pro-V Red Expressions, Maseczka intensywnie regenerująca

Maseczka intensywnie regenerująca Pantene Pro-V Ekspresja Koloru - głęboko odżywia i regeneruje włosy nadając im świetlisty i intensywny blask. Bogata formuła intensywnej odżywki wygładza łuski włosa. Włosy stają się mocne i zabezpieczone przed łamaniem i rozdwajaniem się końcówek. Regularne stosowanie kosmetyku sprawia, że włosy są zdrowe, miękkie, gładkie, podatne na stylizacje i niewiarygodnie lśniące wewnętrznym blaskiem.
Wyjątkowym składnikiem szamponu, odżywki oraz maseczki intensywnie regenerującej tworzących gamę kosmetyków Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Czerwienie jest wyciąg z kory dzikiej wiśni. Zawierająca ten składnik formuła zapewnia włosom od odcieni miedzi do burgunda, niepowtarzalny głęboki i płomienny kolor. Podkreśla oryginalną i intrygującą barwę. Uwydatnia piękno płomiennych, nasyconych i wielowymiarowych odcieni czerwieni. Seria Pantene Pro-V Ekspresja Koloru Czerwienie przeznaczona jest zarówno do włosów o naturalnych odcieniach jak i poddanych zabiegom farbowania.

Cena: 20zł/ 150ml

Marny...

Chcialam ocenic te maseczke, jednak mam zupelnie inne opakowanie (?) i ani slowa o czerwonej wisni... Choc niby nazwa produktu ta sama.. Dziwi mnie jednak, ze nikt jej jeszcze nie ocenil, a tu juz by ja zupdatowali?;)

Maseczka jest przyjemna w uzyciu, bardzo sympatycznie (slodko) pachnie, niestety posiada marne walory pielegnujaco - odzywcze. Cechuje sie - jak najbardziej- wlasciwosciami zmiekczajacymi, co mozna odczuc, juz praktycznie podczas nakladania i wmasowywania we wlosy. Natomiast o regeneracji zadnej mowy nie ma. I tym bardzo mnie zawiodl. Zuzylam cale opakowanie, uzywalam z dobrym szmponem nawlzajaco-odzywczym, a niestety wlosy byly w tak samo fatalnym stanie (nastroszone, powyginane piorka) jak w tym wyjsciowym.
DOpiero po zastosowaniu ampulek z Shauma Professional udalo mi sie doprowadzic je do ladu....
Przemilcze fakt podkreslania czerwieni badz rudosci wlosow, bo to to juz jest jakas kpina.

Używam tego produktu od: 1,5 msca