Sephora, EDT (Perfumetki)

Sephora, EDT (Perfumetki)

Woda toaletowa marki Sephora dostepna w kilkunastu zapachach, m. in.:
-morela
i inne

Cena: 16zł/ 10ml

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

coś dla nastolatki

Perfumetki z Sephory, w przeróżnych wersjach towarzyszą mi już od wielu lat.
Pierwsza dostałam w prezencie, jakąś czekoladową chyba nawet.
Jest to taki mały gadżecik, dodatek do kosmetyczki.

-ładnie wykonane
-duża gama zapachów
-zapachy proste i świeże
-średnio trwałe
-adekwatna cena do jakości

Kiedyś bardzo je lubiłam, jednak porzuciłam je na rzecz zwykłych perfum. Według mnie dla młodych osób są w sam raz :)

Często widuję je w torebce.

Lubię sięgać po Sephorowe perfumetki. Ich niewielka pojemność w ogóle mi nie przeszkadza. Przynajmniej wiem, że zużyję, zanim zdąży mi się znudzić.

+ wiele wariantów zapachowych do wyboru
+ małe, wszędzie się zmieszczą, mogą zostać naszym nieodzownym towarzyszem
+ w sprzedaży dostępne produkty uzupełniające (jak żele, peelingi, mleczka, kremy), możemy zaopatrzyć się w całą linię produktów ulubionego zapachu
+ często w promocji 3za2
+ aplikator rozpyla odpowiednią ilość produktu, nie zacina się

+/- w zależności od zapachu, jedne mają większą trwałość inne mniejszą, ale nie przekraczającą 2h
+/- zapachy nie są zbyt skomplikowane, to jednonutowce

Do moich ulubionych należy:
Laguna- świeży, morski, błękitny, orzeźwiający zapach, intensywny, uniseksowy,
doskonale odświeża i orzeźwia, wydajny.

Kwiat bawełny- kobiecy zapach słodkiej czystości, kwiatowo-bawełniany, kremowy, przyjemny, nieduszący, kąpielowy; łagodzi, uspokaja; dosyć trwały.

Mango- typowo owocowy zapach na letnie miesiące, raczej szybko się ulatnia.

KOCHAM

Uwielbiam zapach zielonej herbaty! Kupiłam z polecenia przyjaciółki.
+ długo się utrzymuje
+ kilka zapachów do wyboru
+ wydajne
+ malutkie opakowanie pasuje do każdej torebki i kosmetyczki
+ często są promocje 3 w cenie 2 więc jeszcze bardziej zachęca
-/+ cena za taką wielkość ciut niższa mogłaby być

Mexx Look up now

Warte polecenia.

Duży wybór zapachów które że tak powiem nie trącą taniością. Posiadam Zapach piwonii i zielonej herbaty. Zielona herbata to prześliczny świeży zapach zupełnie nie przytłaczający no po prostu idealny. Piwonia natomiast jest moim ulubionym kwiatem ale ten zapach mimo że nosi taką nazwę wcale nią nie pachnie. Jestem nim trochę zawiedziona bo bardziej czuje tam malinę czy coś innego słodkiego. Nie jest tak dobry jak zielona herbata ale ze względu na to że nie boli mnie po nim głowa ( co często się zdarzało przy za słodkich zapachach ) jest też na plus. Opakowanie w miarę trwałe ale upadło mi na płytki i się troszeczkę potłukło ale dalej jest w całości. Idealne do torebki. Minus jest taki że nie trzymają się jakoś bardzo długo przez co używa się ich więcej przez co kończą się bardzo szybko. W przyszłości mam zamiar wypróbować zapach bawełny.

Fajny zapachowy gadżet.

Korzystając z promocji 3 w cenie 2 zakupiłam tę perfumetkę o zapachu bawełny i jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że nie jest to zapach jednoznaczny tzn. tak jak np. że zielona herbata pachnie zieloną herbatą, a mango pachnie mango. Tylko tu czuć taką czystość, kremowość coś bliżej nie opisanego. Nie mniej jednak bardzo przyjemny i ciekawy zapach. W jakichś promocjach w Sephorze opłaca się jak najbardziej. Mały minusik za trwałość, a tak to jak najbardziej polecam!!!

Fajne do torebki.

Darzę dużą sympatią te maleństwa. Co prawda zapachy są jednowymiarowe i nie rozwijają się na ciele, ale czasem potrzebuję czegoś prostego, aby poczuć się dobrze. Cena perfumetek nie jest zbyt niska, ale Sephora bardzo często robi promocje w stylu 3 za 2 ,
z której ja właśnie skorzystałam.

Bawełna- pachnie wyjątkowo. świeżo, ale jednocześnie ciepło i kwiatowo. Kąpielowo. Jeśli miałabym określić zapach kolorem postawiłabym na pudrowy róż. Utrzymuje się na ciele ok. 2-3h.

Piwonia- zapach przyjemny, kwiatowy, wyrazisty. Pachnie jak piwonia. Na ciele utrzymuje się ok. 2h.

Kokos- delikatny, słodko-świeży, pachnie jak słodki deser, ale nie przesłodzony, utrzymuje się ok. 2h

Laguna- lekko uniseksowa woń. Zapach jest świeży, morski z delikatnym kwiatowo-owocowym podbiciem. Przyjemny szczególnie w upalny dzień. Utrzymuje się ok. 2h.

Monoi- słodki, egzotyczny, kwiatowo- olejkowy zapach piasku, słońca i wakacji. Na ciele utrzymuje się ok 2-3h.

Bez- delikatny, kwiatowy, podobny do bzu Yves Rocher jednak troszkę bardziej intensywny i mniej mydlany. Trwałość 2h.

Werbena- przyjemny, cytrusowy zapach, lekko męski. Orzeźwiający, odświeżający, fajny na lato. Utrzymuje się ok 2-3h.

Karmel/ Toffie- z edycji limitowanej, świetny, słodki, krówkowy zapach, do zjedzenia. Szkoda, że już nie ma go w ofercie sklepu.

Piękne zapachy!

Posiadam Wanilię i Czekoladę.

+ przepiękne zapachy
+ poręczne opakowania

+/- trwałość średnia (Wanilia dłużej się utrzymuje mam wrażenie)

- mało wydajne być może ze względu na małą pojemność
- cena w stosunku do pojemności

Czy kupię ponownie nie wiem raczej będę skłonna spróbować tych samych zapachów z Reserve Naturelle.
Choć lubię zmieniać perfumy.

Tak czy inaczej polecam wypróbować. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia

Ciężko stwierdzić

Dostałam w prezencie z całym zestawem Monoi - gdyby nie to sama bym raczej nie wyprobowała :)

+ ładnie pachnie
+ całkiem wydajna chyba

- dość drogie jak na takie maleństwo
- raczej nietrwałe - zawsze mam wrażenie, że czuję tylko zaraz po psiknięciu

Raczej nie polecam :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

małe, drogie, ale nie żałuję

Jestem tym typem kobiety, która nie lubi mieć ogona z perfum za sobą. Używam perfum raczej oszczędnie (ale nie przez skąpstwo :P ), więc normalne flakony starczają mi na wieki. Pomyślałam że perfumetki mogą być dobrym pomysłem, bo może zapach nie zdąży mi się "znudzić" nim dotrę do końca opakowania.
Mam dwie sztuki, lagunę i piwonię. Obydwa bardzo mi się podobają. Powąchałam w Sephorze chyba każdy tester i muszę powiedzieć, że te perfumetki to chyba najlepsze mono-zapachy jakie znam. Są naprawdę ładnie skomponowane, o niebo lepiej niż np. mono-zapachy z YR. Ponad to jest tak wiele opcji do wyboru, że każda pani może sobie coś wybrać: są zapachy "spożywcze", owocowe, kwiatowe i świeże.
Laguna to zapach z gatunku wodno-świeżych. Ma w sobie coś, co lekko przypomina mi Light Blue D&G. Zapach jest dla mnie mieszanką delikatnej pudrowości ze świeżością prysznica i może białych kwiatów.
Piwonia z kolei jest ciut słodsza i idealnie "piwoniowa". Zapach jest doskonale oddany.
Obydwie wody toaletowe są dla mnie wystarczająco intensywne i ich aromat utrzymuje się na mnie bardzo długo. Było to dla mnie wielkim zaskoczeniem, bowiem nie spodziewałam się, że po pojedynczym psiknięciu rano zapach będzie wyczuwalny jeszcze wieczorem. Trochę mi przeszkadza, że na samym początku dość mocno czuć alkohol, ale na szczęście szybko się on ulatnia.
Generalnie jestem ogromnie z siebie zadowolona, że dokonałam zakupu tych malutkich perfum :D i jestem pewna, że mimo wysokiej ceny (w stosunku do objętości) kupię je ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Nie wyobrażam sobie nie mieć jej w torebce.

Posiadam zapach: zielona herbata, czekolada.

Pachną genialnie, zielona herbata nadaje świeżości, a czekolada idealnie współgra z balsamem o tym samym zapachu i idealnie nadaje się na wieczorne wyjście.

Czekolada nie jest zbyt słodka, mdła, dobrze wyważona.

Gwiazdkę odejmuję za nietrwałość zapachu, ulatnia się już po około 2-3 godzinach.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

Uwielbiam je!

Nie wyobrażam sobie ich nie mieć!
Mam 3 zapachy:
kokos - dla mnie zapach lata, opalonej skóry, mmm
czekolada - ten zapach wolę na zimowe wieczory, tak mi się kojarzy, ale ładnie opalona, brązowa skóra, pachnąca czekoladą, pozwala czuć się jak ciasteczko ;)
(lubię też mieszać ze sobą te dwa zapach)
kwiat bawełny - zapach czystości, bardzo delikatny, a intensywny, subtelny, piękny, kobiecy

Zawsze jak nimi pachnę, słyszę pochwały na temat tych zapachów. Są bardzo trwałe. Lubię nimi spryskiwać włosy, wtedy pachną przy każdym ruchu głową, powiewie wiatru. Są po prostu cudowne.

Choć lubię zapachy słodkie to wanilia, karmel i toffi jakoś mi nie podchodzą. Ale te które posiadam są rewelacyjne i nie potrafię powiedzieć, który z nich jest moim ulubionym.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Smakowite i pod ręką

Bardzo wygodne małe buteleczki- mam swoje mango w kosmetyczce, którą zawsze ze sobą biorę. Zapach jest słodki, ale raczej uroczy, a nie mdły :) Na sobie nie czuję zapachu długo- szybko się do niego przyzwyczajam, ale na ubraniach utrzymuje się kilka dni. Jedno psiknięcie wystarczy, więc dziewczyny wylewające na siebie pół butelki wody toaletowej na raz będą pachnieć na pewno baardzo intensywnie ;)

Wydaje mi się, że są warte 20 zł i na pewno przetestuję też inne zapachy

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego