Himalaya Herbals, Gentle Exfoliating Daily Face Wash (Żel złuszczający do codziennego mycia)

Pozbawiony mydła, złuszczający żel do codziennego mycia twarzy skutecznie myje Twoją skórę i delikatnie usuwa martwe komórki naskórka. Unikalna mieszanka ziół w złuszczającym żelu do codziennego mycia twarzy głęboko oczyszcza Twoją skórę. Granulki z moreli delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka i zapobiegają powstawaniu zaskórników. Miodla indyjska (neem) i wyciąg z cytryny głeboko oczyszczają i usuwają nadmiar łoju wytwarzanego przez skórę. Aloes wygładza skórę i utrzymuje jej naturalny poziom nawilżenia, pozostawiając skórę świeżą, odmłodzoną i promienną.
Wskazania: pielęgnacja każdego typu cery.

Może być

Jest dobry ale nie najlepszy. Dla mnie jest to kosmetyk, który kupujemy, testujemy i o nim zapominamy.
Nie był drogi i dobrze oczyszczał skórę. Pachniał też nie najgorzej. W sumie robił wszystko co powinien niedrogi dobry żel do mycia twarzy. I jeszcze miał fajne peelingujące drobinki. Ale na tym koniec.
W całym ogromie tego typu preparatów dla mnie umarł śmiercią naturalną.
Nie miał tego czegoś co by sprawiło, że kupię go jeszcze raz.

Niby zły nie jest, ale powalający też nie. Cudów nie robi, ze szkodą tez bez obaw jednak pewne jest nie ma opcji stosować każdego dnia....

Żel otrzymałam w prezencie robiąc zakupy stacjonarnie w drogerii. Podejrzewam, że pani nie rozdawała by takich prezentów gdyby nie zbliżający się koniec terminu przydatności. Tak więc otrzymałam prezent z dosłownie miesięcznym terminem ważności. Trochę kiepsko.

Mamy tutaj do czynienia z produktem do oczyszczania. Niestety w ciągu miesiąca nie byłam w stanie spożytkować całego opakowania, nie żałuję.
Niekoniecznie chętnie sięgałam po ten kosmetyk.
Zawarte w składzie drobinki niekoniecznie sprawdziły się jako opcja codziennego oczyszczania twarzy dla mojej wrażliwej cery....
Owszem delikatne drobinki- jednak nie dla mnie.
Formuła niby żel, jednak taki kremowy, trudno współpracujący z dłonią. A to gdzieś ścieka a to nie pozwala się rozprowadzić równomiernie. I co jest pewne nie ma opcji użytkować go każdego dnia. Ponieważ może podrażniać...

Zapach. Hm... dość specyficzny jak dla produktów marki Himalaya. Marka idąca w kierunku naturalnych klimatów.
Dość intensywnie wyczuwam klimat ziół. W zasadzie przepadam za wszelkiego rodzaju ziołami, olejami itp zapachami jednak w tym wydaniu jest to dość chemicznie wyciągany zapach.

Tak czy siak miesiąc już minął a produkt nie został zużyty w całości i wylądował w koszu.... Jestem przekonana, że sama nie zdecydowała bym się na ten produkt z racji na moją wrażliwą naczyniową skórę...

To delikatny peeling i żel w jednym a co najważniejsze rzeczywiście oczyszcza...

Lubię ten żel bardzo. Miałam go kilka razy . Kupuję go w aptece internetowej bo stacjonarnie nie wiem gdzie mogłabym go dostać :( (w Rossmanie nie widziałąm w hebe często nie jestem, w naturze też ni widu ni słychu tego żelu przynajmniej koło mnie.
Jest w miękkiej tubce , lekko przezroczystej (widać ile żelu zostało) . Tubka według mnie prezentuje ciekawy-roślinny design, w kolorach firmy Himalaya.
Żel-peeling jest dość płynny, granulki są delikatne, ale wszystko razem tworzy dobrą całość,która bardzo przyjemnie pachnie tak świeżo ,ziołowo, cytrusowo -morelowo . A co najważniejsze działa tzn.oczyszcza buzię, nie podrażniając, nie uczulając , nie szczypiąc w oczy. Po użyciu tego żelu-peelingu skóra jest wygłądzona, , miękka i ja mam takie wrażenie dogłębnego oczyszczenie przy naprawdę minimalnym wysiłku bo to w sumie 2 w 1. Nie wysuszył mi nigdy skóry choć mam do tego skłonności, Mam wrażenie,że rzeczywiście odblowuje pory i zapobiega powastawaniu zaskórników bo nigdy jak go stosowałam nie dopadały mnie żadne przykre niespodzianki. Pozostawia buzie oczyszczoną , nawilązoną i gładką Polecam wypróbować.

Genialny

Absolutnie najlepszy żel peelingujący do twarzy, jaki kiedykolwiek miałam. Mam skórę skłonną do podrażnień, więc czasem po testowaniu nowych kosmetyków puchnę, mam wysypkę lub drapię się do krwi. Jednak tutaj nic takiego nie miało miejsca. Żel świetnie oczyszcza skórę. Zazwyczaj masuję nim twarz ok. 2 minuty, aż do uzyskania przyjemnej pianki. Skóra jest zdecydowanie odświeżona i mniej skłonna do wyprysków. Mógłby być troszkę tańszy, bo używam go na zmianę z bebeauty i odczuwam różnicę w kwocie ;)

Świetny !

Mam cerę mieszaną - tłustą, skłonną do zaskórników i innych takich niepotrzebnych na twarzy :) Żel ładnie pachnie, mycie to przyjemność, super oczyszcza. Jeden z lepszych jakie używałam, jak dla mnie lepszy od tych z górnych półek :) W promocji cena ok 10 zł, więc warto. Jest baardzo wydajny.