AA Fito Citrus, Krem maska na noc głęboko regenerująco-stymulujący

AA Fito Citrus, Krem maska na noc głęboko regenerująco-stymulujący

Krem maska przeznaczony do intensywnej regeneracji skóry podczas nocnego odpoczynku. Skutecznie poprawia jej wygląd, nadając jej gładkość, miękkość i elastyczność.

na tym poz.cenowym super

Pani w Marrionaud polecila mi ja, jako dobre odzywienie.Jestem zadowolona, niezle sie wchlania, skorka jest po aplikacji faktycznie odzywiona,zmiekczona Konsystencja i zapachem przypomina mi Oleosource Biothermu, ale zwazywszy na fakt ze Fitocitrus Oceanica jest dluzej na rynku...wyglada na to ze Biotherm sie zapatrzyl na polska firme:D Cena przystepna,wiec pewnie sie jeszcze skusze:) Zwlaszcza ze jest to produkt dla citrusomaniaczek:D

moze byc

na wstepie napisze ze chce sie odniesc do recenzji ponizej: to niej est krem na okolice wokol ust ani pod oczy!
to jest krem do twarzy wiec nie daziwie sie ze reakcje u tej Pani takie byly wlasnie.

Tak samo jak nie jest to krem dla mnie, uzywam go spradycznie w zimie bo dobrze poprawia stan skory przy tych warunkch (cieplo w domu zimno na dworze, kaloryfery, suche powiertrze itd)

Krem ma ładny cytrynowy zapcha, moze troszke za intensywny ale nie drazni, bardzo gesta konsystencje ale dobrze sie wchlania.

Kompletnie nietrafiony

Na skórę wokół ust użyłam tylko kilka razy, a ponieważ piekła mi po każdej takiej aplikacji- dałam sobie spokój- zwłaszcza, że na te partie regeneratorów jeszcze nie potrzebuję.Używałam go na skórę wokół oczu regularnie przez 2 miesiące, a ponieważ nie był ani przyjemny w użyciu ani efektów działania nie dotrzegłam- dałam sobie spokój. Oczekiwałam, że krem wygładzający zmarszczki dla cery dojrzałej wyprasuje choć trochę bruzdki wokół oczu 26- latki. Zawiodłam się!I jeszcze ten zapach- fuuuuj, jak pomordowane meduzy- takie traumatyczne wspomnienia z wakacji nad Bałtykiem sprzed lat ;)Używałam tego produktu przez 2 miesiące