Shock Waves Efekty Specjalne, Żel strukturyzujący

Shock Waves Efekty Specjalne, Żel strukturyzujący

Stwórz rozwichrzoną, miłą w dotyku fryzurę za pomocą Żelu Strukturyzującego ShockWaves.
Nałóż żel na suche włosy, podkreślając indywidualne pasma poprzez ich skręcanie, i formowanie.
Podkreśla i dodaje wielowymiarowości fryzurze, bez usztywnienia włosów. Długotrwałe, maksymalne utrwalenie. Nie pozostawia tłustego efektu i nie skleja włosów. Daje sie łatwo zmyć.

wydajny i bd dobry

Na przełomie kilku lat miałam ten żel ze 3 razy, przewaznie w tubie ze zmienionym designem - co jest na plus, bo widać, że idą z postępem ;). Żel jest dla mnie bardzo dobry, ponieważ elektryzują mi się często włosy, a wystraczy kapka żelu ,wielkości orzecha laskowego, by cały dzień włosy były sypkie i nie strzelały prądem. Ponadto po lokówce - pięknie podkreśla skręt, czy podwinięcia-wywinięcia, po prostownicy - cudownie utrwala wyprasowanie, po suszeniu - zatrzymuje na długo efekt podniesienia u nasady. Znajoma twierdzi, że potrafię go nakładać profesjonalnie - może dlatego jestem tak zadowolona. Konsystencja żelowa, po roztarciu w dłoniach czuć klej utrwalajacy, ale wlosów mi nie skleja, pozostaja sypkie. Szybko schnie na dłoniach i po kontakcie z włosem, trzeba go nakładać przemyślanymi, zdecydowanymi ruchami. Formuła tak lekka, że nie odnotowałam żadnych wad, mimo moich problemow z włosami, nie obciąża, nie przyczynia sie do przetłuszczania. Bardzo ładny zapach, który mi się parę godzin trzyma na włosach. Arcywydajny ! Ten ostatni mam już rok. Modelowałam nim krótkie wystrzępione włoski znajomej, wyszło prawdziwe rozwichrzenie. naprawde polecam ten żel do tzw efektów specjalnych ale tez i do spokojniejszych podkresleń.

Napewno juz nigdy nie kupie, gdyż firma testuje na zwierzętach

Używam tego produktu od: niestystematycznie kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2,5 tuby

To jakaś pomyłka

Według obietnic producenta żel miał nie sklejać włosów, fryzura miała być miękka itd. W praktyce - nawet niewielka ilość sprawia, że z włosów robią się sztywne, wyglądające jak konopny sznur kosmyki. Podczas czesania żel wykrusza się spomiędzy włosów.

Mam włosy tzw. układające się, byle żel za kilka złotych wystarcza, żeby podkreślić ich skręt. Ten żel tego nie potrafi - stają się bezkształtne i raczej wyprostowane. Próbuję go zużyć, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale chyba się poddam Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie, niestety)

ladnie pachnie ;)

kupilam go dosc dawno temu, troche sklejal wlosy, ale dobrze je utrzymywal. konsystencja kleju.. ale zapach mial fajny :) to u mnie duzy plus
nie kupie go, bo ciagle probuje czegos nowego do wlosow:)Używalam tego produktu: pol roku