Nuxe, Reve de Miel, Gel Nettoyant Visage (Oczyszczający żel do twarzy)

Nuxe, Reve de Miel, Gel Nettoyant Visage (Oczyszczający żel do twarzy)

Dla całej rodziny, dla wszystkich rodzajów skór. Roślinna baza myjąca żelu jesy ultra-łagodna, chroni płaszcz hydrolipidowy skóry. Łagodzi dzięki miodowi akacji oraz usuwa zmęczenie dzięki lipie.

uwielbiam

W końcu znalazłam żel dla siebie :) Mam bardzo problematyczną mieszaną cerę - bez problemu można ją wysuszyć ale też i zapchać. Przyznam, że już zwątpiłam w znalezienie odpowiedniego żelu/pianki/emulsji do mycia twarzy.. do czasu aż odkryłam to cudeńko :)

Na plus:

* piękny zapach
* wydajny
* poręczne opakowanie

Minusów brak :)

Świetny, niewysuszający żel do mycia buzi!

W trakcie kuracji retinoidami dowiedziałam się co to znaczy mieć bolącą, swędzącą i wysuszoną cerę. Wcześniej używany żel Effaclar okazał się być zbyt agresywny i mocno wysuszający, moją i tak, skatowaną już buzię. Wybrałam się do Super Pharm, żeby znaleźć coś z dobrym składem i naprawdę delikatnego. W większości przypadków jednak, odnajdywałam na półce produkty z SLS-ami w składzie. Byłam już mocno zrezygnowana, aż nagle moim oczom ukazała się półka z produktami Nuxe i zobaczyłam żel Reve de Miel. Popatrzyłam na skład, stwierdziłam, że warto spróbować. Z ciężkim sercem wydałam na niego sporo pieniędzy, pokładałam w nim spore nadzieje i... nie zawiodłam się!

Plusy:
+ świetnie oczyszcza
+ nie wysusza!
+ przynosi ukojenie
+ jest naprawdę wydajny

Minusy:
- cena
- zapach (mi osobiście nie przeszkadza, ale niektórzy nie będą w stanie go znieść - jest bardzo specyficzny)

Podsumowując - świetny specyfik dla osób, które mają wrażliwą, suchą buzię albo tak jak ja, przechodzą wysuszające kuracje dermatologiczne. Stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej adekwatny!

Dobry

Nie przepadam za kosmetykami z miodem, ale skusiłam się z miłości do Nuxe

Plusy
+ butla z pompką
+ pojemność/cena
+ usuwa zanieczyszczenia
+ nie podrażnia

Minusy
- pierwszy raz nie podoba mi się zapach kosmetyku Nuxe, miodek to nie moja bajka
- konsystencja też jakby miodowa, gęsta, trochę lepka
- do zmycia makijażu oka potrzebuje wsparcia (płynu micelarnego lub dwufazowego)

Ogólnie jest to dobry kosmetyk, łagodny i skuteczny. Nie wrócę jednak do niego z uwagi na subiektywną niechęć do miodu w kosmetykach - daję mu 3 i pół, bo uważam, że sam zapach nie może go dyskwalifikować

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

NAJLEPSZY

Najlepszy zel!!! Same plusy!!!
+dobrze zmywa makijaz
+nie podraznia oczu
+praktyczne opakowanie
+nie wysusza skory
+suuuuuuuuuuuuuuuper zapach

Cena moze wydawac sie duza,ale moim zdaniem jest ok dlatego ze jest bardzo dobry i wydajny

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego (400ml)

świetny

Używam tego żelu codziennie rano i wieczorem, od połowy października i zostało jeszcze 1/5 butelki, także wydajny jest na maxa.
Zapach jest cudowny, niepowtarzalny i lubię go bardzo.
Opakowanie ładne i estetyczne.

Moja skóra jest kapryśna, przetłuszczająca się i odwodniona, a ten żel bardzo jej służy.
Także polecam z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze nie całe

dobry i wydajny

Lubie marke Nuxe,wiele z ich kosmetyków pielegnacyjnych trafia w moje gusta.Tak jest i z tym żelem.Po pierwsze jest wydajny.400ml butla to gigant :)w moje łazience..Demakijaz i oczyszczanie to dla mnie trzy kroki,mycie twarzy żelem,potem micel i na koncu-kropka nad i:)tonik...Nuxe w skłądzie ma miód i lipę co działa na moją cerę kojąco.Szczególnie teraz gdy uzywam retinolu .Uspokaja ją ..Zel jest bardzo dobry,charakterystyczny zapach mi nie przeszkadza,chodz fanką miodu nie jestem:)

Używam tego produktu od: mca

cudowny, często wracam do niego

Uwielbiam ten zel i stosuje na przemiennie z zelem Lieraca.
\\n+ doskonale myje
\\n+ delikatnie sie pieni
\\n+ absolutnie nie wysusza skory
\\n+ doskonale zmywa makijaz
\\n+ dla mnie pieknie pachnie, miodem... mhmmm
\\n+ konsysystencja nie jest gesta, delikatna
\\n+ wygodne i ladne opakowanie
\\n
\\nNie znam zadnych minusow tego produktu.
\\nOstatnio zakupilam 3 opakowania 400 ml po 47 zl, normalna cena to okolo 67 zl.
\\n
\\nStad warto zrobic sobie zapasy:)
\\n
\\nWARTO CHOC RAZ W ZYCIU SPROBOWAC, BYC MOZE I TY SIE ZAKOCHASZ:)
\\nPozdrawiam.

super dla suchej skóry

Żel wygrałam w jednym z konkursów, dlatego zaznaczam opcję \' nie wiem czy kupię ponownie\'
+ pięknie pachnie
+ nie podrażnia i nie wysusza skóry
+ładnie oczyszcza
+ bardzo wydajny (mam 400ml)
+dobra gęsta konsystencja
+ pompka ;D
+wygląda bardzo elegancko

- cena, chociaż ja za niego nie płaciłam, ale dla osób które chcą go kupić to może być dużo:(

ogólnie polecam dla osób, które mają suchą skóre! Ten żel nie zrobi Wam krzywdy ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 400ml

Bardzo lubię

Uwielbiam ten żel za cudowny zapach (wypisz wymaluj - miód lipowy), świetną konsystencję i delikatne, ale skuteczne oczyszczanie twarzy. Stosowanie go to dla mnie czysta przyjemność :) Zmywa wszystko, co ma zmywać, nie wysusza przy tym skóry. Bardzo podoba mi się jego opakowanie - po pierwsze duże (200 ml), po drugie z bardzo praktyczną pompką, po trzecie ładne. Mógłby jedynie być troszkę tańszy. Polecam!

doksonaly

pieknie miodowo pachnie, szalenczo sie nie pieni ale jest bardzo wydajny, doskonale zmywa makijaz, nie sciaga skóry. w ocenach kometyków do oczyszczania twarzy stoi u mnie na gornej polce. jedyny minus to cena, ale przy dobrym poszperaniu mozna znalesc w aptekach internetowych

Używam tego produktu od: pol roku

Bardzo dobry

Cena może odstrasza ale jeśli przeliczyć to na miesiące, na które starczy to jest nie drogi. Żel jest mega wydajny, myślałam że się nie skończy. Dobrze oczyszcza, nie podrażnia, nie wysusza, nie szczypie w oczy. Naczytałam się, że zapach jest niemożliwy i pierwsze wrażenie było takie sobie ale przyzwyczaiłam się do niego. Nie pieni się co dla mnie jest plusem. Choć lubię eksperymentować z żelami do mycia twarzy to na pewno do niego wrócę bo jak narazie nie znalazłam lepszego.

nie dla wymagajacych

W porownaniu z Aroma-Perfection - kiepski. Nie oczyszcza, kiepsko sie pieni - nie jest tak wydajny. Mdly zapach miodu - nie przeszkadza ale niektorzy ze wzgledu na to nie chcieli uzywac.
Po tygodniu uzywania odstawilam na polke i czasem uzywam do mycia rak.

Używam tego produktu od:miesiecy
Ilość zużytych opakowań:0,5