Quick Dry & Long Lasting

Quick Dry & Long Lasting

Jest to lakier do paznokci o formule szybkoschnącej i długotrwałej.

Cena: 4zł/ 8ml

Bardzo przyzwoity

Wygląd kosmetyków Wibo zawsze wzbudzał we mnie napady smiechu. Potrzebowałam jednak lakieru za małe pieniądze, w konkretnym, ciemnobrązowym odcieniu. I akurat trafiłam na ten właśnie lakier.
Nie ma dla mnie sensu kupowania Inglotów za 20 zł- wole kupić tańszy lakier, bazę i mam ładne paznokcie na dłuższy czas.
Paleta kolorów trochę jak dla mnie uboga, za to ich gęstość, pędzelki i szybkośc wysychania jak najbardziej na plus.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

zwyczajny.

Kupiłam ten lakier głównie dla odcienia. Lubię często zmieniać kolory na paznokciach, więc bazuję na tanich lakierach, a ten za niecałe 4złote, w sam raz.

Kolor jest ładny, ale trzeba pod lakier użyć bazy, inaczej robią się smugi i płytka nie jest równomiernie pokryta lakierem. Pędzelek wygodny, konsystencja lakieru w sam raz.

Pewnie skuszę się jeszcze na jakiś odcień.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Uwielbiam

Potrzebowalam wisniowego lakieru, i po dlugich poszukiwaniach znalazlam wymarzony kolor. Zdjelam nakleike z opakowania i buteleczka wyglada bardzo dobrze na polce. Lakier dobrze sie trzyma, szybko schnie, dobrze sie rozprowadza, ma duza game kolorystyczna, wietny pedzelek, nie zasechl mi jeszcze w pudelku
Moglby sie mniej scirac, ale jak na ta cene to swietny

Używam tego produktu od:6 miesiecy

Manicure - geometryczny french

Jakościowo bdb

Potrzebowałam kiedyś białego lakieru. Ot, taka zachcianka. Kupiłam go, skusiła mnie niska cena i napis "Quick Dry" co w moim przypadku to wielki plus.

Nie zawiodłam się, lakier dobrze się rozprowadza, dobrze kryje. Jestem z niego zadowolona.
Ale troszke szybko gęstnieje. To mały minusik.

Ilość zużytych opakowań: jedno ;)

nie podoba mi się

mam kolor 267- piękny beż jak do frencha, ale na paznokciu jest zupełnie inny- już nie matowy ale z jakimiś drobinkami, brzydko wygląda,zostawia smugi, dość szybko ścierają się końcówki. Jedynym plusem jest cena. Może po prost trafiłam na felerny kolor, patrząc na pozostałe opinie, ale tego na pewno nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

interesujący

+ cena
+ duży wybór kolorów
+ u mnie z bazą trzymają się tydzień ( ścierają się na końcówkach )
+ kolor nie blednie
+ pędzelek wygodny

+/- pojemność duża ale lakier dość szybko gęstnieje

- ciemne kolory trochę odbarwiają mi pazurki ( używane z bazą )
- ciężko się zmywają

kupię na pewno ale raczej w jasnych odcieniach, bo to odbarwianie mnie denerwuje. ale to chyba wszystkie ciemne lakiery robią. ogólnie warto się skusić. dobry produkt za śmieszne pieniądze

Używam tego produktu od: odkąd się pojawiły na rynku
Ilość zużytych opakowań: 15?

Świetny!!!

Kupiłam przez przypadek skuszona promocją kosztował zaledwie 2,99zł Jestem pod wielkiem wrazeniem tego lakieru.Mam śliczny czarny kolor który cudownie wygląda na paznokciach,delikatnie sie mieni.Drugi to mlekowy który tez super wyglada.Dzisiaj wybieram sie do rossmanna po kolejne.Najwazniejsze dla mnie to że lakier dobrze sie naklada,nie odpryskuje i szybko wysycha.Bardzo bardzo polecam :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:2 rozpoczete

Jestem na tak.

Posiadam ostry, rzucający się w oczy róż. Kupiłam go po zakupie lakieru Astora, które w buteleczce wyglądały identyczne. Na paznokciach jednak różnica ogromna. Astor z mocnego koloru w buteleczce czyni przygaszony róż, ten jednak ostry i wyrazisty. Ta cecha akurat mi bardzo się spodobała. Niska cena, dużo kolorów. Lakier nakłada się łatwo, wystarczą dwie wartsty na uzyskaniei oczekiwanego efektu. Ze zmywaniem trochę gorzej, no ale samych plusów mieć nie może.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej.

ma u mnie duuzego PLUSA

bardzo szybko schnie i w miare dlugo utrzymuje sie na paznokciach. jest dostepny w wielu interesujacych odcieniach. rewelacyjnie prezentuje sie na paznokciach. nie mam problemow z malowaniem ani tez ze zmywaniem go. oczywiscie po pewnym czasie gestnieje, ale nawet wtedy umiem sobie z nim poradzic. ;] ogolnie bardzo mi sie podoba.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiecy

dobry

Mam odcień nr 3- pastelowy, mleczny róż. Taki odcień często mozna spotkać w zestawach do frencha. Chciałam osiągnąć jak najbardziej naturalny efekt (nie robię białych końcówek) i udało się. Przy jednej warstwie nie ma koloru, paznokcie tylko ładnie się świecą. Przy drugiej jest zdecydowanie lepiej, ale najładniejszy efekt jest chyba dopiero przy trzeciej warstwie (wtedy kolor lakieru na paznokciu jest taki, jak w opakowaniu). Lakier dobrze sie rozprowadza, nie jest gęsty i nie tworzy smug. Faktycznie wysycha szybko, ale nie błyskawicznie. Jestem zaskoczona jego trwałością- u mnie wytrzymuje 5 dni, potem zaczyna się ścierać. Nie niszczy paznokci.
Podsumowując- całkiem dobra jakość za niewielkie pieniądze. Przyznaję mocne trzy gwiazdki (byłyby cztery, gdyby lepiej krył).

niezły!

mam już dwa odcienie tych lakierów i jestem z kazdego zadowolona!

* niska cena
* sporo kolorów (choć mam nadzieje na więcej!)
* łatwa aplikacja
* dosyć szybko się nakłada
* całkiem długo utrzymuje się na paznokciu
* pięknie migoczą

polecam!!

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań: mam 2

no cóż, przynajmniej jest tani

Kupiłam zachęcona dobrymi recenzjami i niską ceną.

Lakier jest jak dla mnie zdecydowanie za gęsty, przez co ciężko się nim maluje (a mam sporą wprawę).
Tworzy smugi, a dawanie drugiej warstwy mija się z celem ze względu na gęstość - dwie tak grube warstwy schłyby pewnie tydzień.
84, który w butelce wyglądał na lekki różyk, okazał się być najtandetniej wyglądającą jaskraworóżową perłą jaką widziałam.
Koniec końców używam go w ten sposób, że daję jedną warstwę, a na to jakiś przejrzysty z bardzo drobnym brokatem (np. pigment inglota). Z dwojga złego już wolę brokat niż tę bazarową perłę :(
Taki zestaw trzyma się dość długo, ale po pierwsze: mam megazdrowe paznokcie i wszystko się na mnie dosć długo trzyma, po drugie: jak wiadomo brokat przedłuża trwałość lakieru.
Na pewno nie kupię ponownie. Szkoda nawet tych 4zł.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 i pewnie w końcu wyrzucę niezużyty, bo mnie wkurza