AA Fito Citrus, Eliksir młodości pod krem

AA Fito Citrus, Eliksir młodości pod krem

Zgłaszająca osoba: Wiktoria, Ola-Agentka

Skuteczna redukcja zmarszczek. Preparat przeznaczony do skóry wymagającej intensywnej kuracji przeciwzmarszczkowej. Polecany zarówno do zabiegu natychmiastowej regeneracji i wygładzenia naskórka, jak i do systematycznej pielęgnacji przeciw starzeniu się skóry.

Dzięki zawartym w preparacie fitohormonom ze świeżego ekstraktu z cytryn o aktywności "estrogenopodobnej", eliksir poprawia strukturę włókien kolagenowych, znacząco zmniejszając głębokość zmarszczek. Efekt błyskawicznego i długotrwałego napięcia i wygładzenia skóry zapewnia obecna w recepturze eliksiru substancja liftingujaca nowej generacji - LIFTILINE oraz ekstrakt z groszku zielonego.

Preparat przywraca skórze świeżość i zdrowy koloryt, dostarczając jej witaminy A, E, C, B1, B2, PP ze świeżych owoców pomarańczy, grejpfruta i limonki. Olej Avocado eliminuje objawy suchości skóry. D-pantenol nawilża działa łagodząco.

Efekt wygładzenia pojawia się już po 5 minutach od nałożenia i utrzymuje się do 8 godzin. Wyraźną redukcji zmarszczek uzyskuje się po 28 dniach regularnego stosowania.

nie, nie i raz jeszcze nie!

Porazil mnie ten poliakrylamid (substancja uznana za rakotworcza) na jednym z poczatkowych miejsc listy skladnikow.
Eliksir kupilam kiedy jeszcze nie umialam czytac list skladnikow, w nadziei ze uspokoi i nawilzy mi moja wonczas rozkapryszona i rozdrazniona skore (wierzac swiecie ze Oceanic MUSI byc lagodny skoro grupa docelowa sa alergicy). Niestety, miast tego eliksir dodatkowo podraznil mi skore, wiec oddalam go Mamie.
Po jakims czasie, gdy cera mi sie uspokoila, postanowilam dac mu druga szanse i bedac u Mamy pozwolilam sobie na podkradanie. Jedynymi plusami sa mily zapach i fajne opakowanie. Poza tym nie ma zalet, napina co prawda ale i troszke sciaga i wysusza skore wiec solo sie zupelnie dla mnie nie nadaje. No i ten dyskwalifikujacy poliakrylamid (gdyby nie on, dalabym trzy gwiazdki, jako ze Eliksir zawiera tez rozne antyoksydanty).

Używam tego produktu od: dwoch lat (z przerwa)
Ilość zużytych opakowań: jedno na spolke z Mama (ona zuzyla wiecej i byla wcale zadowolona)

przyjemny

Kupiłam dla Mamy, ale akurat miała fazę alergiczną - i podrażniało ją dosłownie wszystko. W końcu żal mi się zrobiło, że sie tak kosmetyk marnuje - i postanowiłam go wykończyć ;)
Jest to lekki, cytrusowo pachnący kremik, wygodnie i higienicznie dawkowany. Ładnie sie rozprowadza, szybko wchłania, nawilża. Używam go pod krem właściwy zamiast serum. Nie mam pojęcia, czy wygładza zmarszczki i czy cokolwiek u siebie dostrzegę odmłodzonego ;), ale mozna spróbować.

bardzo bardzo dobry

do tego serum nie uzywam juz kremu, bardzo fajnie wygładza lekko napinajac, nie mam wysuszonej skóry raczej normalna, ale lubie efekt picia przez nia tego specyfiku, bardzo mi odpowiada czesto stosuje zamiennie z thermal s2 , no i mi sie o nim przypomniało, wiec pewnie własnie znow nadeszła na niego pora;-) to moj faworyt godny polecenia, moze dla jednych bardziej innych mniej ale nikt nie powinien żałowac wydanych pieniedzy na ten kosmetyk

depilacja bikini rodzaje

dobry

piszę w imieniou mojej mamy, która dostałą ten kremik w prezencie. Bardzo dobry do skóry suchej, na razie uzywa go krótko, ale już widzi efekty, np. poprawił się koloryt skóry, skóra jest gładka i dobrze nawilżona, lekko natłuszczona