Golarka jednorazowa z podwójnym ostrzem dla kobiet

Golarka jednorazowa z podwójnym ostrzem dla kobiet

Pojemność 5 szt

Dzięki powłoce chromowo-teflonowej, podwójne ostrze maszynki łatwo ślizga po skórze.
Nawilżający pasek z aloesem zapewnia wrażliwej skórze delikatne golenie.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

najgorsza jaką miałam..

Do tej pory sądziłam, że nie ma gorszej maszynki niż ten zwykły, standardowy żółty BIC.. jednak coś się znalazło.. to rossmannowa Isana.

UŻYTKOWANIE: zwykle żeby pasek nawilżający dobrze sunął po skórze zwilżam go wodą, wtedy maszynka (powiedzmy) względnie sunie po skórze, nie przeszkadza mi nawet, że ten pasek jest bardziej konsystencji kleju niż zbitego kremu.. ale pomijając to.. ta maszynka nawet świeżo rozpoczęta po prostu nie ścina włosków.. dopiero po przejechaniu kilkakrotnie po tym samym obszarze udało się je zgolić.. a jak dla mnie im więcej razy przejadę w tym samym miejscu - tym większe ryzyko pojawienia się podrażnień po goleniu.. to już pierwsze NIE :(

Ostrza - niby dwa, ale słabej jakości.. mam wrażenie, że w oczach po prostu się tępią i leżąc pod prysznicem bankowo zardzewieją.. to drugie NIE..

Rączka - przez opakowanie mogłoby się wydawać, że jest gumowa, ale nie jest.. to zwykły plastik może lekko imitujący gumę.. nie trzyma się pewnie, palce się ślizgają a to już stwarza ryzyko zacięcia przy szybkim goleniu.. to kolejne NIE

WYDAJNOŚĆ: wiem, że to maszynka jednorazowa, ale ja jednorazówkę z Gillette mam spokojnie na 2-3 użycia, ostrza są solidne, pasek nawilżający od razu się nie rozpuszcza, więc widzę, że mogę ją jeszcze użyć (kiedy pasek całkowicie znika to znak, że maszynka jest już do wymiany), w przypadku maszynki z Isany pasek rozpuścił się prawie całkowicie po jednym użyciu.. tak więc nazwanie jej jednorazową w tym przypadku jest trafne.

PODSUMOWANIE: w mojej ocenie te maszynki są do kitu.. jedyne czego od nich wymagam to gładkiego, szybkiego ścięcia włosa i wygodnej, antypoślizgowej rączki dla pewnego chwytu.. Ale jeśli muszę się namachać nie wiadomo ile, żeby efekt był zadowalający to już wolę wydać 2x więcej na maszynki z Gillette (ok 15zł) i mieć ten komfort, że jest to szybko i sprawnie zrobione. Za Isanę zapłaciłam 8zł za 5 sztuk. Biorąc więc pod uwagę fakt, że są kompletnie niewydajne i dużo gorsze jakościowo oszczędność na nich jest żadna..
Isana 5 sztuk (8zł) = 5 użyć
Gillette 5 sztuk (ok 15zł) = 10-15 użyć
teraz już wiem, że nie warto szukać oszczędności w tak drobnych rzeczach, bo i tak kosztowo wyjdzie na to samo a zależy nam przecież na zadowoleniu z produktu. Zużyję całe opakowanie i wracam z podkulonym ogonem do Gillette. Osobiście - odradzam Isanę.

Golarka jak golarka.

Kompletnie nie rozumiem zarzutow, ze ta maszynka szybko sie tepi. Przeciez u gory jest napisane "jednorazowa", a nie "wielorazowa", prawda?
Mi tam ona calkiem pasuje. Nie uzywalam jej do nog, , bo te tansze mnie zazwyczaj podrazniaja i wysuszaja, ale do pach sie u mnie calkiem sprawdza. Nie zacielam sie nia ani razu, nie mialam podraznien, wloski golila nawet dobrze, jest dokladna, w dodatku tania.
Dla mnie to najzwyklejsza golarka, jaka moze byc. Owszem, jest ostra, ale w moim przypadku obeszlo sie bez krzyku i krwi tryskajacej po scianach.
Pewnie juz jej wiecej nie kupie, bo nigdy nie patrze i zawsze biore co popdnie, jezeli chodzi o golenie takich miejsc jak pachy, itd., ale gdyby sie kiedys zdarzylo, to jak najbardziej.

Używam tego produktu od: poczatku lata
Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki, ja je kupilam oddzielnie

masakra !

Kupiłam zachęcona niską ceną.

Niestety golarki są TRAGICZNE!

- tępi się po kilku pociągnięciach
- podrażnia skórę
- rwie zamiast golić
-niedokładna (efekt zostawia włoski różnej długości)
- kaleczy skórę (całe nogi w plamkach krwi)
- po goleniu wychodzą bolące krostki
- nieekonomiczne (aby wygolić całe nogi zużyłam CAŁE opakowanie tych maszynek)

Plus:
- niska cena

Stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Manicure - pastelowe paski

Golarka jednorazowa jak golarka

Testowałam golarkę w okolicach pach, nogi i całkowite bikini. Nie zaciełąm się w okolicach intymnych to wielki plus pomimo tego ze przy pierwszym urzyciu jest naprawdę ostra.
Depiluje dobrze, i nie kaleczy skóry, a nawilżający pasek daje fajny poślizg. Goląc same pachy, lub od stóp same łydki jedną golarkawystarcza mi na około 5 depilacji codziennej. Porównywałam z męskim Polsilver, te są podobnej jakości. Na promocji na 4.99 mozna spotkac, 6 golarek. Polecam jezeli ktos po prostu potrzebuje się ogolic dokładnie w niskiej cenie.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 6 golarek

naprawde JEDNORAZOWA

Uzywam tylko do golenia pach, po kilku uzyciach jest tepa, rwie zamiast golic, w dodatku nie goli do samej skory. TRAGEDIA. Jednakw tym wypadku tanie oznacza do niczego.

Używam tego produktu od: 2 -3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Bardzo jej nie lubię!

Ta maszynka jest straszna! Bo :
a) takie badziewie za darmo powinno być!
b)po zastosowaniu jej miałam dużo zaczerwień na nogach!
c)po użyciu nogi są szorstkie!
d) podrażnia skórę
Nie lubię jej ...

nie, dziękuję

Chyba najtańsze w Rosmannie. Kupując "jednorazówki" zakładam, że nie muszą golić super za n-tym razem, a skoro szybko się zużywają, to nie mam ochoty na nie wiele wydawać. Te jednak i tak są za drogie w stosunku do swojej marnej jakości.
Już przy pierwszym użyciu ranią i powodują maleńkie krostki - strupki. Niezbyt to estetyczne. Przy kolejnych zastosowaniach tej samej maszynki golą niedokładnie i jescze bardziej haczą.
Pasek nawilżający nie daje zupełnie nic, a przy goleniu na morko rozpaćkuje się bardzo szybko.
Po użyciu w maszynce między ostrzami pozostają włoski i naskórek, które niezawsze dają się do końca usunąć.
Ogólnie słabizna. Kupiłam raz i używałam tylko jak skończyły się moje nożyki z Biedronki.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bez rewelacji

No maszynka jak maszynka. Nie rozumiem komentarzy typu \'\'rzeź\'\'. Przecież nie haracze skóry. O_o Zaznaczam , że ja używałam fioletowych z pianką Isana również fioletową i właśnie bardzo gładko maszynka jeździła po skórze. Owszem, trzeba przejechać po skórze kilka razy żeby cokolwiek ogoliła, ale ostrza są za to szeroko rozstawione i włoski nie wbijają się między ostrza. Nie mają ruchomej główki niestety, ale można przeżyć. :)

Słowem od biedy może być, ale znam lepsze maszynki.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1 opakowanie (5 maszynek)

Nigdy więcej!

Kupiłam ją ze względu na to, że wiele produktów Isany mnie zachwyciło. Atrakcyjna cena też była plusem.

Niestety, golenie tą maszynką okazało się masakrą. Nigdy nie miałam problemów z zacięciami, a po niej wanna wyglądała, jakby ktoś podciął sobie w niej żyły. Pomimo, że używam żelu do golenia, skóra była strasznie sucha, nie pomogło smarowanie balsamem nawilżającym. Dodatkową "atrakcją" są wrastające włoski.

Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto i zazwyczaj zużywam nawet nietrafione zakupy kosmetyczne, ale w tym wypadku chyba nie dam rady.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna golarka

niee..

oj zupełnie nie... po zastosowaniu golarki na moich nogach pojawiło się dużo zaczerwienień oraz duża ilość zacięć chociaż zawsze uważam. Jeśli nie posmaruje nóg balsamem po ogoleniu nóg tą golarką stają się nie miłe w dotyku, szorstkie, pozbawione świeżości...
jestem na nie...

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Fajne maszynki. ;]

Czytając poniższe recenzje, czuje się tak, jakbym używała innych maszynek! używam wersji fioletowej, kupuję je po 6-7zł za 5szt w Rossmannie, a więc dosyć tanio. Dla mnie są bardzo dobre, nie podrażniają, czasami tylko zdaża mi się zbyt mocno przejechać po skórze i jest mała ranka, ale to zdarza się rzadko. Jest to maszynka jednorazowa, a mnie wystarcza na ok.4-5 użyć, więc pod tym względem też polecam.
Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. 9-10opakowań

Rozlew krwi

Nie mam za wielkich wymagań co do golarek i szczerze mówiąc dobrze sprawuje mi się zwykły męski polsilver. Nie wiem, chyba jakiś wewnętrzny głos mnie ostrzegł i cudem nie zakupiłam tych maszynek, tylko wzięłam jedną od koleżanki. Ostrzegała, że jest ostra więc pierwszym rozlewem krwi się nie przejęłam przekonana, że się ,,przytępi" i będzie ok. No niestety nie - rzeźnia powtarzała się za każdym razem, niezależnie od tego czym namydliłam nogi i jak delikatnie goliłam.
Acha, ja miałam wersję fioletową.

Używam tego produktu od:2tyg