White Musk, Anti - Perspirant Deodorant Roll On (Dezodorant w kulce o zapachu białego piżma)

Dezodorant w kulce z linii zapachowej White Musk. Łączy całodzienną ochronę z klasycznym zapachem.

klapa po całości...

Skusiłam się na ten dezodorant bo spodobała mi się ta linia zapachowa. Jednak podobnie jak inne użytkowniczki jestem z niego niezadowolona. Ma dużo alkoholu w sobie. Pachnie ładnie ale tylko do momentu wchłonięcia się w skórę. Po wyschnięciu ja nie widzę żadnego działania. Nie chroni przed potem. Ma konsystencję wody i przez to ubywa w zastraszającym tempie. Był drogi i dla mnie nieskuteczny. Więcej nie wracam do niego.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

beznadzieja

nie wiele to ma wspólnego z antyprespirantem, ani nie pachnie specjalnie ani nie zapobiega poceniu za tą cene lepiej zainwestować w coś lepszego marki która może jest bardziej popularna a może i tanśza zdecydownie nie polecam.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 i nie mogę go skończyć

Jeden z lepszych

Co prawda posiadałam niedawno wersję znacznie odmienioną zarówno pod względem opakowania, jak i ceny (39,90 zł), ale myślę, że mogę ją tu ocenić.

Zapach miły, jak całej serii.
Konsystencja przyjemna - szybko się wchłania, nie klei się i nie brudzi ubrań.
Skuteczność - w moim przypadku całkiem porządna, choć wiadomo, że nie wyeliminuje pocenia całkowicie. Jednak wspaniale maskuje ewentualny nieprzyjemny zapach.

Na minusik - zawartość alkoholu w składzie - wyklucza stosowanie bezpośrednio po depilacji i w okresie letnim (jak wiadomo podczas opalania alkohol ze składu może powodować przebarwienia skóry, więc lepiej dmuchać na zimne).

Niemniej jednak jestem z niego bardzo zadowolona i planuje kolejny zakup po wakacyjnej przerwie.Używam tego produktu od: kilku miesięcy - jest bardzo wydajny

Mała edycja :-) Mój KWC - pomógł mi zwalczyć nadmierne pocenie - super chroni i eliminuje (chyba dzięki temu alkoholowemu dodatkowi) nieprzyjemny zapach.