Balea, Anti-haarbruch Shampoo (Szampon przeciw łamaniu się włosów z porzeczką i proteinami pszenicy)

Szampon zawiera ekstrakt z porzeczki i proteiny pszenicy oraz witaminy B3 i B6. Ma zapobiegać łamaniu się włosów. Dostępny w drogeriach DM na terenie Niemiec, Austrii i Czech.

Cena: 0.65EUR/ 300ml

Tak!

Przyzwoity szamponik. Z połączeniu z odzywka daje niesamowite efekty. Ładnie pachnie porzeczkami, jest wydajny, swietnie sie pieni, dobrze spłukuje. Wlosy miekkie i gładkie. Polecam.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pół

Po stokroć najlepszy

To jest absolutnie najlepszy szampon, jaki miałam. Pięknie pachnie porzeczkami, ma świetny, ciemnoczerwony kolor. Pieni się rewelacyjnie, jest wydajny, bardzo dobrze myje, oczyszcza włosy. Znacznie ułatwia rozczesywanie, ale warto zastosować po nim odżywkę - chociażby dla wzmocnienia efektu zapachowego na włosach (z tej serii dostępna jest również odżywka i maska do włosów). Szampon nawilża włosy, sprawia, że są miękkie, lśniące - zyskują na zdrowym wyglądzie. Włosy faktycznie wydają się mniej połamane, zapewne przez to, że szampon nawilża. Szkoda, że trudno go zdobyć - w polskich drogeriach go nie znajdziemy - dostępny jest w drogeriach DM, które powszechne są w Niemczech. Widziałam jednak, że można dostać ten produkt na aukcjach internetowych. Polecam.

Używam tego produktu od:2 miesiące