Intensiv Creme mit tropischer Cacaobutter (Krem do ciała z masłem kakaowym)

Intensiv Creme mit tropischer Cacaobutter (Krem do ciała z masłem kakaowym)

Krem zawiera masło kakaowe, witaminy i naturalne olejki. Przeznaczony do pielęgnacji suchej skóry.

Cena: 10zł/ 150ml

Dobry,ale śmierdzi!

Zachęcona recenzjami kupiłam ten krem, i moja poprzedniczka miała rację - babciny zapach. Nie przepadam za pachnącymi kosmetykami, zawsze kupuje w aptece neutralne,ale jak już kupuje, to wypadałoby żeby pięknie pachniał. Mniejsza o to. Krem db nawilża, skóra jest mięciutka,gładziutka i śmierdząca;/ W każdym razie bdb się wchłania i rozprowadza,wydajny i tani (7,77zł).Używam tego produktu od:tydzień

Odkrycie!

Bardzo dobry krem o bogatej, treściwej konsystencji, trochę przypomina masła do ciała. Dobrze pielęgnuje, skóra jest natłuszczona, nawilżona, miła w dotyku. Jedynym minusikiem, ale małym jest dość intensywny, zapach. Jak babcine perfumki. Ale da się go przeżyć i można się przyzwyczaić, bo pielęgnacja wyrównuje każde inne niedociągnięcie. Opakowanie solidne i funkcjonalne. Polecam!!!!

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

Mój ulubieniec

Bardzo dobry krem do ciała, który ma gęstą, treściwą konsystencję, a mimo to bardzo szybciutko się wchłania, nie pozostawiając na ciele tłustej warstwy. Bardzo dobrze nawilża, jeszcze lepiej odżywia, zapach ma raczej neutralny. Uczucie nawilżenia i odżywienia utrzymuje się bardzo długo - wystarczy rozsmarować go na skórze rano, by czuć, że skóra utrzymuje właściwy poziom nawilżenia jeszcze późnym wieczorem - nawet po umyciu. Śmiało można powiedzieć, że 24 godzinne nawilżenie i odżywienie w przypadku tego kremu nie jest mżonką - jest to szczera prawda. Opakowanie zawiera 150ml kremu, który jest wydajny, ale jest to tak miły kosmetyk, że zdecydowanie sprzyja to codziennemu jego używaniu, a co za tym idzie - szybszemu zużywaniu kremu. Jak na razie kończę pierwsze opakowanie, ale kupię go jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Well 01

niezly

mialam go jakies 2 lata temu i mam calkiem dobre wspomnienia po nim. konsystencja gesta i tresciwa ale dobrze sie wchlania i nie zostawia tlustej warstwy (w przeciwienstwie do wersji aloesowej). zapach przyjemny, malo intensywny. uzywalam go do ciala choc pare razy zdazylo mi sie na twarz nalozyc i mimo ze mam tlusta cere nie zrobil smalcu na twarzy;)

Używam tego produktu od: