Top Coat for Crystal Color

Top Coat for Crystal Color

Przyspiesza wysychanie lakieru, utwardza, zapobiega odpryskiwaniu, nadaje piękny połysk na wiele dni.

Cena 5,50zł/ 12ml

Bubel

Jest wydajny ale co z tego? Stygnie całe wieki, na paznokciu robi się guma ani dotknąć ani o coś stuknąć nic bo od razu rysy i wgłębienia. NIe przedłuża żywota lakieru mi odpada już pierwszego dnia, po kąpieli nie mam połowy lakieru a kiedy uda mu sie go utrzymać to 2 dnia schodzi za jednym razem. Kładę naprawdę cienką warstwę i nie rozumiem tego efektu. Chyba muszę zainwestować w coś innego.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego.

Lubię go

Używam tego utwardzacza od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Owszem- potrzebuje baaardzo dużo czasu na wyschnięcie, ale rewelacyjnie nabłyszcza i przedłuża trwałość lakieru.

Używam tego produktu od: kilku lat

Tylko do rozcieńczania starego lakieru

Na stoisku firmowym zabrakło mojego ulubionego Quick Dry, więc wybrałam ten....

Minusy:
- schnie baoordzo długo
- niektóre lakiery odpryskiwały mi po jego użyciu szybciej niż bez niego...więc zawodzi w podstawowej dla mnie kwestii

Ratujące go przed połową gwiazdki plusy:
+ dobrze się rozprowadza
+ nabłyszcza
+ znalazłam dla niego zastosowanie jako rozcieńczacz do lakieru - reanimuje lakier i dodatkowo zwiększa jego połysk

Drogi nie był, ale bardzo zawiódł.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Lip Marker - Golden Rose

Schnie wieki całe

Moze i jest tani. Moze i nablyszcza. Moze i sie dobrze rozprowadza. Moze i ma dobry pędzelek.
Ale wysycha godzinami i zamienia manicure w koszmar. To go kompletnie dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: UzyLam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zdecydowanie polecam

Przy okazji zakupów ekspedientka namówiła mnie na ten top coat i choć podchodziłam do niego bardzo sceptycznie to jestem pod wrażeniem i nie żałuję zakupu

+ cena jest rewelacyjna
+ zdecydowanie przedłuża trwałość lakieru
+ nadaje piękny błysk
+ jest przyjemny w nakładaniu

- długo schnie przez co na paznokciach często pojawiają się rysy i odgniecenia
- kiedy nakładam go na czerwony lakier również z Golden Rose z serii z proteinami to pędzelek zabarwia się na czerwono - nawet jeśli top coatem maluję po kilku godzinach lub na drugi dzień! Dzieje się tak tylko w przypadku tego jednego lakieru i nie wiem jaka jest tego przyczyna.

Mimo wszystko za tą cenę jest godny polecenia. Na pewno kupię go ponownie ale jednocześnie szukam czegoś o równie dobrym działaniu ale szybszym schnięciu.

dobry

Plusy:
+ dobrze wydłuża trwałość lakieru, nawet do 6 dni
+ dobrze się nakłada, nie "ściąga" lakieru
+ dodaje ładny połysk

Minusy:
- długo schnie,przez co łatwo w moim przypadku o uszkodzenie idealnej tafli
- czasem zrobią się delikatne bąbelki powietrza na płytce, ale nie wiem czy to moja wina, czy topu

Ogólnie jestem zadowolona, bo dzięki niemu lakier utrzymuje mi się długo, bez niego mogę marzyć o 3 dniach (max 2 dni i okropne odpryski z każdą firmą lakierów). Spełnia swoje zadanie. :)

przedłużenie trwałości lakieru do tyg.

nie mam porównania, to jedyny Top Coat w mojej kolekcji, ale nie będę z pewnością szukała nic innego, kolorowy lakier bez pokrycia Topem utrzymuje mi się max 2 dni- i to na serio MAX, z Top Coat Golden Rose do tygodnia, ponieważ jest tani, dla mnie łatwo dostępny i spełnia w 100% swoje zadanie - będę go cały czas stosować i kupować

do minusów mogę zaliczyć to, że np. jak maluję nim płytkę wcześniej pomalowaną jakimś ciemnym kolorem, to zabarwia się lekko pędzelek, a przez to cały Top Coat znajdujący się w buteleczce, natomiast nie ma to generalnie wpływu na późniejsze aplikacje (zabarwienie w buteleczce jest widoczne, ale nie zmienia kolorów jasnych lakierów) - nie wiem czy wyraziłam się jasno :D

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Przeciętny.

Nie chcąc zbytnio rozwodzić się nad produktem, jak to mam w zwyczaju, przejdę od razu do konkretów.

Minusy [-]
- Niesamowicie długo schnie! Jeżeli nie masz w planach co najmniej godzinnego filmu - to nawet go nie nakładaj.

Plusy [+]
- Nadaje bazowemu lakierowi głębię koloru i połysk.
- Zapewnia długie utrwalenie, z tym utwardzaczem lakier utrzymuje mi się 7 dni, bez żadnego odpryskiwania, nawet na czubkach paznokci.
- Dość przystępny pędzelek do aplikacji jak i sama lejąca się konsystencja produktu.
- Niska cena

Pomimo mojej ogromnej sympatii do marki Golden Rose, fakt, iż po 1 godzinie od nałożenia tego produktu paznokcie w dalszym ciągu nie są suche, sprawia, iż nie wiem, czy kupię go ponownie.

Polecam!

Używałam wcześniej innego Top Coatu z Golden Rose i byłam bardzo niezadowolona. Sceptycznie nastawiona postanowiłam spróbować tego produktu. Jedno słowo : rewelka! Ciemnobrązowy lakier przetrwał na moich rozdwajających się zazwyczaj paznokciach całe 3 dni bez żadnego odpryśnięcia. Ponadto nadaje piękny połysk no i jest wydajny. Jedyny minus to dość długi czas oczekiwania na wyschnięcie lakieru.

Dobry do czasu

Przez jakiś czas miał płynną konsystencję, może nie wysychał szybko, ale nie powodował odgniecień. Po jakimś czasie zgęstniał, schnął niewyobrażalnie długi czas, a na lakierze nieuniknione były odciśnięcia... Największy plus za to, że przedłuża trwałość lakieru nawet do 6 dni.

Używam tego produktu od: rok

nieskuteczny

Oj, a mogłam kupić naprawdę dobry wysuszacz z serii Golden Rose Clasics :mad: ale jak zwykle pokusiłam się o coś nowego, i teraz mam.. odgniecenia na lakierze :lol:
Ten utwardzacz nie spełnia swojej roli. Nie przyspiesza schnięcia emalii, można umrzeć z niecierpliwości, czekając aż lakier łaskawie się utrwali..a jak już wydaje mi się, że minęło 300 lat i lakier jest suchy..ciach, zaliczam piękne wgniecenie na świezutko wymalowanym paznokciu.
Jedynym plusem tego utwardzacza jest piękny, trwały połysk. Za to druga gwiazdka, bo inaczej chyba wlepiłabym gałę.

Używam tego produktu od: tydzień?
Ilość zużytych opakowań: dwie aplikacje