[FM4] Krem-żel Balans z lizozymem i fitokompleksem

[FM4] Krem-żel Balans z lizozymem i fitokompleksem

Krem ma za zadanie matować cerę, zmiękczać i nawilżać, oraz zapobiegać powstawaniu zmian trądzikowych. Regularne stosowanie preparatu optymizuje funkcje gruczołów łojowych, likwiduje tłusty połysk, czyni skórę matową i gładką, wyrównuje jej powierzchnię. Zaś silny efekt przeciwłojotokowy oraz profilaktyka zmian trądzikowych są realizowane za pomocą fitokompleksu poliplant oily skin z 12 ziół: składającego się z wyciągów z łopianu, rukwi wodnej, szałwii, cytryny, bluszczu, morszczynu + wyciąg z gąbek słodkowodnych, gwarantujący silny efekt przeciwzapalny i przeciwłojotokowy. Przeznaczony jest do pielęgnacji cery młodej.

genialny

Używałam tego kremiku kilka lat temu (aż do czasu wycofania). fantastyczny produkt.
- leciutki, delikatny
- jednocześnie faktycznie nawilżał i matowił (cera mieszana)
- zapach przyjemny, taki rzeźwiący
- akurat nie narzekałam na trądzik, ale sprawiał wrażenie zwalczającego moje nieliczne krostki
- nie zapychał
- niska promocyjna cena
- świetna wydajność

minusów BRAK

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Prawie ideał

Bardzo dobry kremik:)

Cała seria FM jest bardzo dobra i to nie tylko do skóry młodej i problemowej;) Myślę, że do każdej mało wymagającej bez żadnych specjalnych defektów. Krem ma świetną konsystencję, ładny delikatny zapach i estetyczne opakowanie. Na mojej skórze jednak, już nie takiej młodej, czuję go zbyt krótko. Po chwili całkowicie wsiąka i skórze jakby czegoś brakuje. Ale mimo wszystko na lato idealny. Nie ma mowy o żadnym świeceniu:)

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

fajny

Krem ma lekką konsystencję, przyjemny zapach, bardzo szybko się wchłania. Po użyciu skóra jest gładziutka, miękka, matowa i jakby odświeżona. W miarę stosowania, powoli reguluje cerę, choć z "przedokresowym" wysypem nie do końca sobie radzi (na szczęście znalazłam już na to sposób :D).

Polubiłam ten kremik i kupiłabym go ponownie, ale został wycofany z oferty. Jednak jak gdzieś go jeszcze dorwę, to na pewno się zaopatrzę :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Quality Missala Jak dobierać perfumy

pozytywnie

Krem ten kupiłam za 4zł więc nawet gdyby okazał się niewypałem nie żałowałabym, ale nie okazał się :)

Używam codziennie i mam wrażenie, że od tego czasu znacznie rzadziej pojawiają mi się jakiekolwiek wypryski. Nie zapycha porów, bo ma lekką konsystencję, jednak po nałożeniu czuję, że mam go na sobie (tylko chwila ;) ), Zapach dosyc intensywny, po posmarowaniu twarzy czuc go jeszcze dobrą chwilę, ale i do tego sie przyzwyczaiłam. Opakowanie poręczne, malutkie. Jest wydajny

Z matowieniem nie radzi sobie zbyt dobrze. Chociaż nie mam skóry tłustej, to po całym dniu zaczynam się świecić, ale nie dla matowienia go kupiłam, więc wybaczam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Dobry...

Krem kosztuje grosze i co ważne jego działanie jest pozytywne. Używam go głównie na noc. Troszkę ogranicza przetłuszczanie się skóry, ale matuje jakoś niespecjalnie. Lubie go, ale czegoś mi w nim brakuje do pełnego zadowolenia. Ważne jest również, że krem ten nie powoduje zapychania porów, a powiedziałabym nawet, iż je zmiejsza. Nie pojawiają sie po nim żadne przykre niespodzianki.

Polecam... :-)Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie dla mnie

Niestety, na mnie nie działa, Nie matuje,pozostawia lepką twarz, nie każdy podklad go lubi.Być może sprawdzi się na młodszej cerze, bo do takiej jest przeznaczony, a ja nastolatką już nie jestem.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Unormalizował mi cerę!!!

Jest to moja 100. recenzja i postanowiłam,że musi ona dotyczyć wyjątkowego kosmetyku:) Miałam mieszaną cerę i to dosć ekstremalnie-strefa T bardzo tłusta, a policzki przesuszające się. Mój dzień w szkole wyglądał tak,ze co przerwę (w porywach co dwie) musiałam lecieć do łazienki, by przypudrować czoło (bardzo szybko przetłuszczała mi sie od niego grzywka :( )i nos. Od września sprawdzę ile teraz wytrzymam bez pudru, a juz teraz na oko widzę,że jeden raz wystarczy:) a to już sukces:D

Owy żel-krem to sprawił, jest nieziemski. A oto jego zalety:
1. Bardzo naturalny skład-pełen ekstraktów roślinnych (w sumie jest ich 13!!)
2. Na początku moze się zdawać,ze w ogóle nie matuje, ale to tylko pozory:) po ok. 2 tygodniach skóra po prostu powoli przestaje się przetłuszczać, Przy tym oczywiście cały czas pozostaje doskonale nawilżona
3. Przyjemnie pachnie
4. Jest wydajny
5. tani jak barszcz -przeważnie 6,90 w promocji (nigdy nie widziałam go w cenie "regularnej")

Dla osób, które pragną zmniejszenia wydzielania sebum-jak najbardziej polecam:)

Używam tego produktu od:maj i czerwiec, w lipcu przerwa
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

NA 6

Jest na 6 ponieważ... to kosmetyk wszech czasów :) Praktycznie to jest sam żel, który bardzo szybko się wchłania. Skóra jest nawilżona przez cały dzień, a do tego troszkę ukrywa niedoskonałości :)

Używam tego produktu od:Niecałego tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Niecała 1/2 ćwierci

całkiem dobry

Ja również kupiłam ten żel-krem w promocji i jestem zadowolona. Jego plusy to:
-miły zapach
-wydajność
-dobry mat
-zmniejszenie ilości wyprysków

Ale jak dla mnie za słabo nawilża, to jego największa wada.

Ogólnie polecam, bo jest całkiem sympatyczny :) i na prawdę opłaca się kupić go w promocji.

Niepozorny, ale skuteczny

Ten żel-krem jest bardzo fajnym kosmetykiem: delikatnie matuje, reguluje działanie gruczołów łojowych (skóra nie świeci się nawet po kilku godzinach od posmarowania twarzy), wygładza i zmiękcza. Zauważyłam, że pod jego wpływem na skórze pojawiało się znacznie mniej wyprysków. Krem jest bardzo wydajny, ładnie pachnie - jakby masłem - nie roluje się na twarzy, nawet, gdy nałożymy go w nadmiarze. Ma ładne opakowanie i jest niedrogi - 33zł to cena regularna, ale bardzo często jest w promocji za 5.90zł. Warto spróbować - mi przypadł do gustu i jeszcze nie raz go kupię.

Używam tego produktu od:2 miesiące