L'oreal Professionnel, Serie Expert, Volume Extreme, Odżywka do włosów cienkich

L'oreal Professionnel, Serie Expert, Volume Extreme, Odżywka do włosów cienkich

Niezwykle skuteczna odżywka z formułą Nutritex (połączenie protein ceramidu BIO-MIMETIC i witaminy PP) nadająca gęstość, miękkość i połysk włosom cienkim i delikatnym. Fryzura zyskuje na objętości, włosy są uniesione u nasady.

lekka objętość

Bardzo wydajna lekka odżywka.

Przede wszystkim dobrze nawilża włosy - nie jest to typowe odżywienie, jakie może być potrzebne włosom suchym, ale dla tłuściochów na co dzień nadaje się świetnie.

Ułatwia rozczesywanie, właściwie już podczas spłukiwania szamponem się rozplątują. Nadaje im blask i wygładzenie, ale na pewno nie śliskość. Redukuje elektryzowanie się.

Jest niesamowicie wydajna, objętość zielonego groszku wystarcza na pokrycie całych włosów. Zupełnie nie obciąża, wręcz dodaje lekkości i kontrolowanej puszystości.

Cena (50 zł w hurtowni fryzjerskiej) jak najbardziej uzasadniona, biorąc pod uwagę wydajność.

Używam tego produktu od: październik 2007
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

baaaaardzo przeciętny

Od razu zaznaczam, że bardzo lubię produkty loreala z seri profesjonalnej. Ale ta odżywka niczym się nie różni od innych, dużo tańszych. Wręcz mam wrażenie, że te tańsze często są dużo lepsze. Nie zauważyłam żadnego jej działania. Włosy koszmarnie się rozdwajają, elektryzują. Żadnego "odżywienia". Dodania objętości i lekkości też nie zauważyłam. Za to po 1 dniu miałam koszmarnie przetłuszczone włosy. Szkoda pieniedzy na nią.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończone 1

lekki

Bardzo ładnie pachnie :ehem: Ma lekką formułę, nie obciąża włosów, za to całkiem nieżle je nabłyszcza. Fryzura nie jest przyklapnięta i wygląda świeżo nawet drugiego dnia ( a w przypadku odżywek silnie regenerujących nie ma o tym u mnie mowy).
Używam razem z Root Lifterem Matrixa i ten duet całkiem nieźle się sprawdza. Włosy są puszyste i świeże.

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: 1/3