Krem - szampon

Krem - szampon

Łagodny szampon polecany do codziennego mycia włosów. Nadaje włosom jedwabisty połysk, sprężystość i naturalną piękność. Dzieki zawartości kompleksu witaminy B chroni i regeneruje włosy. Ułatwia rozczesywanie.

Cena: ok. 10zł/ 700ml

boski zapach

Szampon obłędnie pachnie, że aż chciałoby się go wypić. Poza zapachem niestety nie ma większych zalet, ot taki zwyczajny szampon, dosyć niewydajny. Trochę plącze włosy, ale nie robi im krzywdy i nie podrażnia skóry głowy. Plus za cenę i pojemność, bo 5 zł za 700 ml to niewiele. Można wypróbować, choć bez zachwytów.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Kiepska wydajność :(

Trójkę daję ze względu na cenę i pojemność, bo sam szampon na nią nie zasługuje. Jest kompletnie niewydajny. Przy moich średniej długości włosach mytych co drugi dzień dolewam go, dolewam i dolewam. Kiepsko też z pianą.

Za to jest miły, delikatny, nie wysusza włosów, nie robi szopy. Ale więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: niedawna

Tani i bardzo dobry szampon

Mam farbowane włosy i ten szampon bardzo delikatnie je myje, odżywia i nadaje połysk. Stosuje razem z odżywką mleczną Kallos, włosy są super mięciutkie, lśniące i pachnące, nie obciążone. Szampon mam od początku grudnia 06, myję włosy co drugi dzień i mam jeszcze ciut mniej niż połowę.
Polecam ze względu na właściwości, pojemność jak i na cenę.
Używam tego produktu od: grudnia 2006
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.