B.U. Sexy

B.U. Sexy

Zapach jest kierowany głównie do młodych, dynamicznych dziewcząt, które preferują niekonwencjonalny tryb życia. Nuty głowy stanowią mandarynka, bergamotka, różowy grejpfrut, melon, kalifornijska cytryna, czerwone owoce. Nuty serca to kwiecista róża, fiołek, heliotrop i imbir. Nuty bazy to białe piżmo, paczuli, drzewo sandałowe i wanilia. Zapach jest zmysłowy i prowokacyjny. Dostępny w pojemnościach 20ml i 50ml.

Cena: 18zł/ 20ml

Bardzo dobre

Hej dziewczyny tęsknie za tymi perfumami. Nadzieja matką głupich, mozna je jeszcze gdzies dostac? Albo zamowic? Cena nie gra roli, to był typowo moj zapach i chce go z powrotem ;(
Dozgonna wdziecznosc za kazde info, pozdrawiam! ;)

Używam tego produktu od: kilka lat

wspomnienia

Kupiłabym ponownie ale niestety już nie ma go w sprzedaży.
Bardzo zmysłowy, typowo wieczorowy-lubiłam go.
Prosty flakonik i niezbyt wygórowana cena.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacja!!

Cudowny zapach, jest dość mocny, jednak nie jest duszący. Z reguły nie lubię mocnych perfum, jednak te jakoś szczególnie przypadły mi do gustu:) Zgadzam sie z poprzedniczką- jest to zapach typowo zimowy- ja używam go właśnie zimą, na lato jest zbyt ciężki. Dodatkowym plusem jest to, że dłuuuugo sie nim pachnie:) Ogólnie jest to jeden z moich ulubionych zapachów:)

Używam tego produktu od:ponad roku

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

mocny.

Taki troszeczkę zimowy. Mocny, wytrazisty, jak sama nawza wzkazuje bardzo sexy;)
Wolę delikatniejsze zapachy, ale ten mi pasuje;)
Trwałość niezła, trzyma ok 8godz.:)

Ciekawy

Jest to zapach, który odnajduje swoje odbicie w elektryzującej czerwieni - z resztą producent musiał dobrze o tym wiedzieć, skoro dał tej wodzie toaletowej takie opakowanie i taką nazwę.

Zapach jest słodki, intensywny, z pazurem, dość drapieżny i wyrazisty. Długo się utrzymuje, nie jest płytki - rozwija się w dość ładny sposób. Czuć w nim różę, czuć coś bardziej pikantnego. Zapach nie jest męczący sam w sobie - męczące są co najwyżej nuty alkoholowe, wyczuwalne w tym zapachu. Za to odejmuję jedną gwiazdkę. Ogólnie ok, można i warto spróbować, ale nie wiem, czy jeszcze go kupię - dość szybko nudzę się zapachami.

Używam tego produktu od:wakacji