L'Oreal Paris, Skin Expert, Czysta Glinka przeciw niedoskonałościom

L'Oreal Paris, Skin Expert, Czysta Glinka przeciw niedoskonałościom

W masce przeciw niedoskonałościom Czysta Glinka laboratoria L’Oréal Paris po raz pierwszy wyselekcjonowały 3 mineralne glinki i połączyły je z ekstraktem z alg morskich, tworząc wyjątkową, kremową formułę, która redukuje zaskórniki i zwęża pory, nie wysuszając skóry.

-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum,
-montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
-ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę,
- moc alg morskich - naturalny składnik aktywny pochodzenia roślinnego, znany ze swoich właściwości redukujących zaskórniki.
Widoczne rezultaty:
-natychmiast: skóra jest oczyszczona i bardziej matowa.
- po tygodniu: pory są oczyszczone, zwężone i mniej widoczne.
-dzień po dniu: zaskórniki są zredukowane, skóra może oddychać i jest widocznie piękniejsza.
Testowana dermatologicznie.

Loreal maseczka niebieska przeciw niedoskonałościom

Aplikacja – bardzo łatwo się rozprowadza i równie łatwo się zmywa.

Działanie – oczyszcza, pozostawia buzię delikatnie nawilżoną, gładką.

Konsystencja – masełko, które z przyjemnością można nałożyć na twarz.

Wydajność - wystarcza na około 13 aplikacji.

Zapach – przyjemny, nie jest zbyt chemiczny.

Opakowanie – przeźroczyste, szklane z plastikową nakrętką i dodatkowym zabezpieczeniem, które ma chronić przed wysychaniem produktu. Bardzo ładne, sprawia wrażenie ekskluzywnego produktu.

Najgorsza z całej czwórki

Kiedy Hebe zrobiło promocję na markę Loreal jakoś na początku lutego od razu wiedziałam, że kupię maseczki i glinkowe żele. Spośród maseczek to właśnie tej byłam najbardziej ciekawa, ale to właśnie ta maseczka okazała się najgorsza z nich wszystkich.
Maseczkę kupujemy w kartonowym zafoliowanym pudełeczku. Produkt zamknięty jest w solidny i estetyczny słoiczek. Kolor maseczki zdecydowanie przyciąga kobiece oko. Zapach również nawet niezły. Konsystencja jest dość rzadka (w porównaniu do innych trzech), ale nie ucieka podczas aplikacji. Jej działanie oceniam na mocno mocno średnie. Bardzo blado wypada na tle swoich sióstr. Na mojej skórze absolutnie się nie sprawdza. Ani jej nie oczyszcza, ani nie odświeża, nie zastyga w ogóle. Co ciekawe po łatwym zmyciu skóra jest oblepiona jakimś mało przyjemnym tłuszczem, którego muszę zmywać żelem do twarzy, bo nie da się tego znieść. Bardzo jestem rozczarowana tym produktem. Wydajność jest, cena za wysoka jak na takiego średniaka. Nie wrócę.

spodziewałam się więcej

Wszyscy tak chwalą tą maseczkę, więc kiedy trafiłam na nią na promocji postanowiłam wypróbować. Mam cerę normalną w stronę suchej z potężnie rozszerzonymi, zanieczyszczonymi porami. No i nie widzę jakiś specjalnych efektów. Faktycznie, oczyszcza co nieco i matuje, ale moim zdaniem aż do przesady, cera jest jakaś taka pozbawiona energii. Natomiast pory zwęża, ale nie jakoś spektakularnie. Aplikacja i zapach są przyjemne, ale gdy wysycha kruszy się dosyć mocno. Zmywa się w porządku, nie brudzi zlewu itd. Moim zdaniem niewarta ceny, ale nie wykluczam że wypróbuję innych maseczek z serii - wydaje mi się że ta jest skierowana do mocno tłustej cery i na takiej może faktycznie dużo zdziałać.

Rewelacja!

Testowałam niemal wszystkie maskiz tej serii L'Oreal, jednak ta przypadła mi najbardziej do gustu. Mam cerę mieszaną, skłonna do przetluszczania i podrażnień.

Ciekawa propozycja dla mojej cery!

Od dawna szukałam czegoś na moją problematyczną cerę z niedoskonałościami! I wtedy właśnie natrafiłam na jedną z masek od L'Oreala w drogerii!
Od razu rzuciła mi się w oczy ze względu na swój ciekawy kolor (niebieski

Zaskórników jakby mniej!

To już 4 maska z serii czysta glinka, którą wypróbowałam. Nie wiem, skąd te negatywne opinie o niej. Mam cerę mieszaną, w kierunku tłustej. Moja cera jest często zaczerwieniona, czasami pojawiają się wypryski, a nos jest w czarnych kropkach. Mi ta maska pomogła, zadziałała już od pierwszego użycia.

Zacznę od tego jak wygląda. Jest niebieska, podoba mi się to. Zapach glinkowy, który bardzo lubię. Zawiera 3 mineralne glinki i węgiel, która dokładnie oczyszcza skórę z toksyn, wszelkich zanieczyszczeń. Zdecydowanie ma najrzadszą konsystencję ze wszystkich masek L'Oreal, ale jest ona na tyle gęsta, że nie spływa. Zasycha powoli, nie na skorupę jak czerwona, zielona, czy czarna maska z tej serii, buzia nie jest aż tak bardzo ściągnięta. Łatwo się ją zmywa.

Mimo, że jest według mnie najłagodniejsza, to u mnie zadziałała od pierwszej aplikacji. Od razu zauważyłam różnicę. Po pierwsze cera z zaczerwienionej zrobiła się bledsza spokojniejsza. Po drugie z nosa zniknęły zaskórniki!! Efekt był lepszy niż po czarnej masce Pilaten. Wągry zniknęły! Pory także zrobiły się mniej widoczne. Poza tym cera była nawilżona, mięciutka i gładka, a przy tym nabrała zdrowia i blasku.

Opakowanie to taki sam szklany słoiczek, jak w przypadku peelingów i innych masek Czysta glinka. Bardzo wygodny i pięknie się prezentuje. Maska dość wydajna, starczy na minimum 10 aplikacji. Produkt nakładam zazwyczaj pędzelkiem. Kosztuje ok. 35 zł, ale gdy podzielimy cenę na 10 aplikacji, wychodzi tylko ok. 3,50zł, a jakość i opakowania tych masek są powalajace. Na pewno kupię ją kolejny raz.

Bardzo lubię

Maseczka jest wydajna starcza na ponad 10 aplikacji.
ładnie pachnie ma fajną nietępą konsystencje i nie zasycha na skorupe
Oczyszcza i wygładza skórę , nadaje jej blasku .
Ciężko powiedzieć czy ogranicza wyskakiwanie nowych niedoskonałości ale wpływa na szybsze gojenie się tych które już mam.
Cena wysoka 35zł ale opłaca się:)

Całkiem ok

Ze od zawsze walczę z zaskornikami postanowilam wypróbować ta maske. Nie ściga i nie wysusza co jest bardzo na plus, czuć ze skóra jest oczyszczona. Czy zaskórników jest mniej..? Trudno powiedziec ale nie zużyłam jeszcze całego sloiczka.

Bardzo fajna maska

Niebieska maska z Czystych Glinek od L'Oreala była moim takim pierwszym gotowcem. Do tej pory kupowałam po prostu glinkę i mieszałam z ulubionym olejem lub dodawałam samą do kąpieli.
Skuszona jednak promocją w SuperPharm oraz dobrymi recenzjami zakupiłam niebieską wersję.
Już po pierwszym użyciu moja buzia była fajnie nawilżona, świeża, miękka. Nie miałam poczucia ściągnięcia czy suchości, ba, nie musiałam nawet nakładać kremu :)
Używam jej już trochę czasu, jednak widocznej poprawy z zaskórnikami nie zauważyłam. Ale sam fakt, że tak fajnie nawilża sprawia, że na pewno z niej nie zrezygnuję (borykam się z okropnymi suchościami buzi).

Glinka delikatnie pachnie i ma super konsystencję, ni to za rzadka, ni za gęsta, nakłada się ją bezproblemowo.

Polecam.

kupiłam zachęcona kolorem!

no kupilam maske zachecona swietnym kolorem! Uwielbiam ten odcien, szczegolnie jesli chodzi o kosmetyki, kojarzy mi sie z dobrym oczyszczeniem.

Maska dosteplna w porzadnym opakowaniu wykonanym ze szla. Jest to sloik dzieki czemu latwo wybfac maseczke.
Kolor piekny, niebieski, intensywny, zalach dosc przyjemny, odswiezajacy. Konsystencjs jest gesta, kremowa.
Nie ma problemu z nalozeniem jej na twarz. Dobrze sie rozprowadza.
Jak zasycha nie robi tego na wior, nie sciaga skory, ale zasycha na mokro, mam nadzieje ze wiecie o co chodzi!
Zaskakujaco dobrze i latwo sie zmywa.

Daje efekt odswiezenia, ujednolicenia skory, zaskorniki sie zmniejszaja, nowe niedoskonalosci sie nie pojawiaja sie.
Jest ok, ale za ta cene spodziewalam sie czegos wiecej, szczegolnie po wydajnosci

Jest ok.

Dostałam pół słoiczka do wypróbowania od przyjaciółki, ponieważ wiedziała jak byłam ciekawa tej wersji maski. Szara detoksykująca wersja z serii glinek L'OREAL to mój hit, więc przyjęłam ten podarunek z otwartymi ramionami.

ciekawy produkt

Maseczkę kupiłam na promocji w drogerii. Opakowanie to szklany słoiczek z zakrętką, bardzo elegancki i całkiem praktyczny. Produkt ma mocno niebieski kolor, delikatny przyjemny zapach, bardzo kremową konsystencję. Po nałożeniu na twarz nie ściąga skóry, a jedynie lekko przysycha, a przyschnięta nie brudzi. Dobrze się zmywa, zostawia skórę miękką delikatnie odżywioną.

Nie zauważyłam jednak jakiegoś super oczyszczenia i chyba miałam ciut większe wymagania względem tej maseczki, a na pewno za cenę za jaką jest dostępny ten produkt normalnie.

Na mojej skórze nie sprawdziła się tak jak od niej tego oczekiwałam.