Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Skin Expert, Czysta Glinka przeciw niedoskonałościom (Czysta Glinka, Maska przeciw niedoskonałościom)

W masce przeciw niedoskonałościom Czysta Glinka laboratoria L’Oréal Paris po raz pierwszy wyselekcjonowały 3 mineralne glinki i połączyły je z ekstraktem z alg morskich, tworząc wyjątkową, kremową formułę, która redukuje zaskórniki i zwęża pory, nie wysuszając skóry.

-kaolin - glinka o wysokiej zawartości krzemianów, która doskonale absorbuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum,
-montmorylonit - glinka niezwykle bogata w minerały pomaga zredukować niedoskonałości,
-ghassoul - glinka o wysokiej zawartości oligoelementów rozjaśniających skórę,
- moc alg morskich - naturalny składnik aktywny pochodzenia roślinnego, znany ze swoich właściwości redukujących zaskórniki.
Widoczne rezultaty:
-natychmiast: skóra jest oczyszczona i bardziej matowa.
- po tygodniu: pory są oczyszczone, zwężone i mniej widoczne.
-dzień po dniu: zaskórniki są zredukowane, skóra może oddychać i jest widocznie piękniejsza.
Testowana dermatologicznie.

Najlepsza!

Pierwszy raz drogeryjny produkt za 25 zł na promocji zdziałał u mnie takie cuda! Maska może nie pachnie najpiękniej, ale za to działanie ma najlepsze z wszelakich testowanych przeze mnie przez lata - a było tego trochę. Maska gładko się rozprowadza, zastyga bez efektu nieprzyjemnego ściągnięcia skóry. Po zmyciu twarz jest odświeżona, większość niedoskonałości znika lub zostaje widocznie zredukowanych, skóra jest zdrowo rozjaśniona, czysta i - co mnie zakoczyło - odpowiednio nawilżona. Nie czułam potrzeby nałożenia kremu po zabiegu. Kolor jest ciekawy - niebieski, metaliczny. Opakowanie wygodne, szczelne, szklane. Super produkt, polecam!

Prezent na święta

Czytając recenzje innych użytkowników spodziewałam się pieczenia po aplikacji, ale nic takiego się nie wydarzyło. Pachnie podobnie do męskich kosmetyków tak jak czytałam u jednej z użytkowniczek. Dla niej to była wada, ale dla mnie zapach był w porządku. Po aplikacji cienkiej warstwy maseczka zastygła po ok 10 minutach. Skóra jest trochę delikatniejsza i mniej tłusta (szczególnie strefa T). Nie był za rzadki ani za gęsty.

+Zalety+
Ładny zapach
Dobra konsystencja
Skóra jest gładsza
Nie piecze

-Wady-
Wysoka cena

Bardzo fajna!

Maseczka sprawdziła się u mnie- jej konsystencja jest super, wygodna w użyciu, bardzo wydajna, dobrze się nakłada. Kolor i słoiczek super. Działanie wystarczające- skóra jest delikatnie zmatowiona, miękka i gładka- czyli to czego oczekuję. Zdecydowanie do niej wrócę ale jeszcze nie skończyłam tego opakowania- jestem zachwycona wydajnością!

Serum na zmarszczki

Świetna

Serię Czysta Glinka wprost uwielbiam! Ta maska również mnie nie zawiodła. Maseczka jest łatwa w aplikacji, szybko zastyga i w miarę łatwo zmywa się z buzi letnią wodą.
Działa dokładnie tak, jak powinna. Nadaje się do stosowania przed pójściem spać, ale również tuż przed wykonaniem makijażu. Świetnie matuje i wygładza twarz. Skóra jest przyjemnie gładka, miękka i wyraźnie oczyszczona. Tak, oczyszczona twarz to wspólny mianownik każdego produktu z tej serii!
Jeśli chodzi o działanie długotrwałe to oczywiście zauważyłam poprawę kondycji mojej skóry. Co prawda nie mam większych problemów z porami, czy innymi kwestiami zmian na twarzy, ale mimo to moja buzia wygląda lepiej po tych kilku tygodniach i jest to zasługa właśnie tej maski.

Przyjemny kosmetyk

Kosmetyk jest bardzo łatwy i przyjemny w stosowaniu, zapakowany w ładny słoiczek, o niedrażniącym zapachu. Dużym plusem jest krótki zalecany czas trzymania maseczki na twarzy (ok 10. min.), więc można ja błyskawicznie zastosować. Konsystencja produktu jest odpowiednia, łatwo się aplikuje i nie zasycha zbyt szybko. Zmywa się dosyć dobrze jak na maseczkę - używałam w tym celu bierzącej wody.
Zaraz po aplikacji skóra jest wygładzona i zmatowiona, rzeczywiście staje się przyjemnie czysta. Nie mam problemu z rozszerzonymi porami, więc trudno mi ocenić, czy zmniejszą się przy regularnym stosowaniu. Generalnie kosmetyk działa tak, jak w opisie. Używałam głównie na wieczór, po kąpieli ale kilka razy również przed wyjściem - dobrze sprawdziła się jako oczyszczenie skóry pod krem a na wygładzonej i zmatowioej twarzy podkład wygląda o wiele lepiej :)
Wydajność zależy od częstotliwości stosowania (producent zaleca 2 razy w tygodniu) i użytej ilości. Wg opisu powinna starczyć na 10 aplikacji. Mi starczyła na więcej, ale nie nakładałam grubej warstwy. Cena, jak dla mnie mogłaby być nieco niższa.

Bardzo dobry produkt

Maskę dostałam jako produkt do testowania. Maska przeciwko niedoskonałościom, konsystencja gęsta, dość przyjemny zapach, nie zastyga zbyt szybko. Super produkt, uwielbiam tego typu maski, wart polecenia.

Super

Maska cudownie oczyszcza skórę, pozostawiając ją jednocześnie miękką i gładką. Dość gęsta konsystencja rozprowadza się po skórze idealnie płaskim pędzlem, tworząc idealną, cienką warstwę maski, która zasychając nie ściąga nam skóry. Bardzo dobrze się zmywa, nie trzeba szorować twarzy, wystarczy kilka razy przepłukać pod bieżącą wodą. Ma piękne i wygodne opakowanie.

Super maska

Skin Expert, Czysta Glinka przeciw niedoskonałościom to maska ,która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Połączenie 3 rodzaju glinek i alg morskich świetnie spełniło swoją rolę cera po jej zastosowaniu zyskała bardziej matowy wygląd,a pory zostały widocznie zmniejszone.Maska świetnie się rozprowadza i nie spływa z twarzy dodatkowo jest w pięknym niebieskim kolorze nakładając ją czułam się Neytiri z filmu Avatar :-) Eleganckie praktyczne opakowanie dopełnia całości.Polecam super maska :-)

rewelacja

Nie często używam masek, jednak ta jest moją ulubioną. Doskonale oczyszcza i usuwa niedoskonałości. Aż nie mogłam uwierzyć, że kondycja mojej twarzy się tak zmieni. Dla mnie maska nr 1. Polecam dziewczyny !

Fajna maska spełniająca zadania :)

Maskę otrzymałam w ramach testowania. Jakież było moje rozradowanie jak otworzyłam pudełeczko. Piękny przezroczysty słoiczek, przez który widać niebieski kolor kosmetyku. Otwieram, wącham.. piękny świeży zapach :) konsystencja mogę rzec że idealna, nie jest rzadka ani za gęsta, jest jednolita i bardzo dobrze nakłada się na pędzelek czy też na palec. Produkt starcza na 10 aplikacji w zależności od tego, ile maski nakładamy na twarz i jak często to robimy. A teraz konkrety. Maska po nałożeniu na twarz powoli zaczyna zastygać. Po zmyciu jej(ja uzywam zawsze wody i wacikow, poniewaz jest to jedyny sposob zeby nie zabrudzic sobie nią wlosow) pozostaje wrażenie, że skóra jest po prostu czysta i świeża. Co prawda lekko uwydatniają się czerwone miejsca na twarzy( mam trądzik), jednak pozbywam się porowatego nosa i przede wszystkim mnóstwa niewidocznych zabrudzeń, które zawsze gromadzą mi się na czole. Nie wysusza, spełnia swoją funkcję ;) dla mnie okazała się fajnym produktem, uważam, że cena tej maski nie jest wysoka, chociaż wolałabym w to miejsce wypróbować kilka różnych masek, ponieważ uwielbiam testować i sprawdzać nowe produkty :) polecam :)

Mój chłopak ją uwielbia!

Zakochałam się w maseczkach z serii Czysta Glinka, szczególnie w czerwonej, już jakiś czas temu. Więc jak usłyszałam o wejściu na rynek nowej wersji aż mnie skręcało, żeby móc jej spróbować. Mam skórę mieszaną, choć dość wrażliwą jeśli chodzi o wysuszanie i jak dla mnie ona jest po prostu ok. Nie robi krzywdy ale też nie ma jakichś spektakularnych efektów. Jednak moja opinia musiała ulec zmianie, kiedy maseczki użył mój chłopak. Koniecznie trzeba dodać, że uwielbia on produkty, który pozostawiają uczucie czystości, bez filmu jaki potrafią zostawiać niektóre kosmetyki nawilżające. Idealnie jest jak twarz po użyciu kosmetyku zostaje sucha i oczyszczona. I to własnie robi ta maseczka. Pory są odblokowane a skóra sucha, oczyszczona i miękka w dotyku. Uważam, że trzeba jej spróbować, bo jak skórze podpasuje stanie się jednym z ulubionych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Fajna maseczka

Jak reszta maseczek z serii Czysta Glinka ta też jest super! Po jej użyciu skóra staje się gładka i przyjemną w dotyku. Mam wrażenie że też nawilzyla skórę. Wygląda na wydajną i ma przyjemny zapach. Zamknięta jest w ładnym i porecznym słoiczku.