Lippenbalsam Calendula (Balsam do ust nagietkowy) (stara wersja)

Lippenbalsam Calendula (Balsam do ust nagietkowy) (stara wersja)

Pojemność 4,8 g

Alverde jest marką produkującą kosmetyki na bazie naturalnych składników, które nie posiadają sztucznych barwników i konserwantów. Pomadka w sztyfcie z nagietkiem zawiera w sobie olej rycynowy, olejek z ziaren pszenicy, Jojoba, kokos, wosk pszczeli i witaminę E. Ma za zadanie nawilżać i natłuszczać usta, pielęgnować i zapobiegać wysuszeniu. Pomadkę, jak i pozostałe kosmetyki Alverde można kupić w drogeriach DM na terenie Niemiec, Austrii i Czech.

Bubel!

Kupiłam kiedyś w polskim sklepie, w drodze po synka. Totalna porażka! Miłam vanilla &mandarine. Pachnie bardzo chemiczny, pozostawia bardzo złe drobinki na ustach. Totalna porażka! Nie kupujcie!

Używam tego produktu od: używałam przez 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Na co dzień

Kupiłam w drogerii za granicą, wróciłam do kraju i ubolewam, że nie mogę go znaleźć nigdzie tutaj. Pewnie zakupię znowu, gdy dopadnę w DM\'ie.

Co do samego produktu - idealnie nawilża i odżywia skórę ust. Stosuję rano, w ciągu dnia, gdy czuję, że skóra potrzebuje ochrony, i zawsze przed pójściem spać.
Jest treściwy, zapach bardzo delikatny, niemalże niewyczuwalny, kolor intensywnie żółty, identyczne opakowanie. Cena, z tego co pamiętam, przystępna - w granicach 3-4EUR.
Plus za skład, w którym nie ma olejów mineralnych - dlatego go wybrałam.
Trzeba powiedzieć jeszcze, że produkt jest bardzo wydajny - kończy mi się po 10 miesiącach codziennego używania. Sztyft się nie łamie jak to w przypadku wielu szminek i pomadek ochronnych.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie (4,8gram)

Niedrogi i naprawdę dobry

Krótko i na temat: dobry, niedrogi balsam do ust, wydajny, wygładza i nawilża usta, ładnie pachnie, ma fajne opakowanie.

jedyny minus: zostawia taki lekko kredowy posmak na ustach i za to pół gwiazdki w dół.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

WŁOSY lokówka objętość

Polecam do suchych ust

Jeden z lepszych produktów pielęgnacyjnych do ust, jakie miałam. Odżywia i regeneruje suchą skórę. Sprawdza się w zimne dni. Usta są gładkie i nie pierzchną.

Sztyft jest miękki, ale nie rozpuszcza się pod wpływem ciepła. Balsam łatwo się nakłada. Nie zostawia nieprzyjemnego tłustego filmu.

Mój ulubieniec w tej kategorii

Pomadkę odkryłam przypadkowo, ale muszę powiedzieć, że podbiła moje usta i zastąpiła ulubiony do tego czasu Carmex.

+ niska cena (w Czechach 40 koron)
+ mocne zamknięcie (teraz pomadka wygląda inaczej niż na powyższym zdjęciu)
+ wydajna
+ ładny, delikatny zapach
+ długo utrzymuje się na ustach, są cały czas nawilżone i miękkie
+ delikatny błysk
+ potrafi pomóc ustom w kilka minut ( np. nakładam ją przed malowaniem, w międzyczasie nakładam podkład, puder, maluję oczy a po tych kilku minutach na usta mogę bez obaw o podkreślone skórki nałożyć pomadkę)

Polecam jeśli tylko będziecie w pobliżu DMu :)

Nie zachwyca.

Mnie pomadka nie zachwyciła.

Przede wszystkim odrzuca mnie jej zapach, jestem osobą wrażliwą na zapachy, a szczególnie zwracam uwagę na zapach tego, co mam cały czas pod nosem, ten jest po prostu brzydki...Na szczęscie nie jest intensywny.

Konsystencja jest jakby hmm trochę toporna, na bardzo suche usta ciężko było ją rozsmarować.

Po 10 minutach już nie czułam jej na ustach i męczyło mnie uczucie wysuszonych warg...

Nie odczułam też żadnego nawilżenia.

Wyrzuciłam ją w połowie używania, bo zapach mnie męczył, a efektu nie było żadnego.

Słowem: nie polecam.

Rewelacyjna ochrona i pielęgnacja ust!!!

Najlepszy kosmetyk do pielęgnacji moich (dawniej) suchych ust. Balsam utrzymuje sie na ustach bardzo długo, zapach ma delikatny, świeży. W żaden sposób nie przeszkadza na ustach, nie klei sie, nadaje delikatny połysk ustom. Świetnie regeneruje suche usta, w bardzo szybkim tempie. Gdy nałożę go na noc, rano on dalej jest na ustach. Poprostu rewelacja. Zawsze mam go przy sobie. Uwielbiam go stosowac!!!

Polecam.

Bardzo fajna pomadka ochronna :) Pięknie nawilża usta, delikatnie pachnie i nie muszę się bać, że "zlizuję" z ust samą chemię, bo skład ma w miarę fajny. Jest całkowicie bezbarwna i długo utrzymuję się na ustach. Żałuję tylko, że będąc na wakacjach w Niemczech kupiłam tylko jedną sztukę :( teraz kiedy wiem, że jest taka rewelacyjna, następnym razem kupię kilka na zapas :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Doskonaly

Wspanialy produkt. Usta sa wreszcie nawilzone, miekkie, maja piekny naturalny wyglad. Nareszcie swietny, bezzapachowy balsam do ust za naprawde niewygorowana cene! Nawilzenie utrzymuje sie na dlugo po aplikacji.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

tani, bardzo dobry

jest to najlepszy produkt z tej kategorii, jakiego uzywalam.a uzywamlam juz wiele, roznych firm. niestety wiekszosc produktow, nie tylko ze nie pielegnuje, ale ze wzgledu na wysoka zawartosc oleju mineralnego, wrecz wysusza usta. ten balsam w postaci szminki, zawiera wylacznie naturalne oleje roslinne, ktore pieknie pielegnuja nawet spierzchniete usta.
cena- cos ponad 1 euro, to tez ogromny atut tego balsamu;)
swietny produkt, szczegolnie w relacji jakosci do ceny!!! tak, tak, tak!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Taki sobie

Ja niestety nie jestem zachwycona tym balsamem :( Bardzo ciężko się go rozprowadza (czego nie lubię) i najgorsze jest to, że prawie w ogóle nie nawilża! Po paru min od użycia jakby znikał z moich ust! Wg mnie pomadka powinna być w miarę tłusta i treściwa tak abym czuła że mam ją na ustach (i tu doskonale sprawdza się Alterra)natomiast ta jest całkowitą tego odwrotnością :(

Używam tego produktu od: ponad m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dobry

Sztyft jest ok. Nie za miękki, nie za twardy, dobrze natłuszcza, goi drobne uszkodzenia i pielęgnuje. Ma skromne, ale wygodne opakowanie i chemiczno-roślinny zapach, który średnio lubię. Używam go tylko na noc i sprawdza się świetnie. Starczy mi jeszcze na długo.

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1