Kallos, Relax, Cream Shampoo (Krem - szampon)

Kallos, Relax, Cream Shampoo (Krem - szampon)

Szampon z serii Relax.

Kremowy szampon z witaminami polecany do codziennego mycia włosów. Nadaje włosom jedwabisty połysk, sprężystość i naturalną piękność. Dzięki zawartości kompleksu witaminy B chroni i regeneruje włosy. Ułatwia rozczesywanie.

Cena: ok. 8zł/ 300ml

Dobrze myje lecz kołtuni włosy :/

Kilka miesięcy temu kupiłam 2 jego opakowania jedno ma pojemnośc 700ml i kosztuje niecałe 8zł Opakowanie jest spore, poręczne ale trzeba uważac przy nalewaniu bo przez dośc spory otwór można przedobrzyc i za dużo nalac. Kremowy to on nie jest... raczej ma konsystencję żelu pod prysznic a jedynie kolor złudnie przypomina krem. Bardzo szybko i mocno się pieni, łatwo się rozprowadza na włosach. Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Niestety kołtuni włosy... zawsze jak nim myję głowę to minimum kilka kołtunów na moich włosach się zrobi ponadto jakoś wielce nie nawilża włosów bo po umyciu włosy są trochę szorstkie. Z dobrą mocno nawilżającą odżywką może byc bo w tedy odżywka rozplątuje kołtuny lecz nie wyobrażam sobie np. tylko nim umyc włosy i wysuszyc bo włosy by były siekowate i lekko skołtUIONe i od bólu głowy od czesania bym się nie obeszła. Jest wydajny... jedno opakowanie starcza na około półtorej miesiąca.

Plusy:

+ Wydajnośc
+ Łatwo się rozprowadza
+ Mocno się pieni
+ Nie szczypie w oczy
+ Spora pojemnośc w niskiej cenie
+ Poręczne opakowanie
+ Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy

Minusy:

- Kołtuni włosy
- Po umyciu włosy są lekko szorstkie

Pół na pół:

+/- Aplikator
+/- Nawilżenie

Używam tego produktu od: Używam od prawie 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kończę drugie opakowanie 700ml

Jak dla mnie ok.

Jak dla mnie ten szampon jest ok. Zwykle myję włosy co 2 dni, nawet gdy nie są bardzo przetłuszczone. Dlatego też nie mam dużych wymagań co do szamponów. Mają zmyć brud i tłuszcz i nie pozostawiać niemiłego efektu, jakbym używała mydła w kostce. Zapach i tak nie ma znaczenia, bo zwykle po umyciu włosów robię 10 minutową maskę.
Akurat ten szampon zbiera u mnie same plusy!
+ nie plącze włosów,
+ zapach nie jest zły,
+ cena rewelacyjna,
+ jest wydajny,
+ nie wysusza skóry głowy,
+ dobrze się pieni i zmywa zanieczyszczenia.

Nie rozumiem czego chcieć więcej od szamponu. On raczej nie sprawi, że będziemy miały fryzurę jak od fryzjera. Ma oczyścić włosy, skórę głowy i ewentualnie wzmocnić je, jeśli zawiera jakiś kompleks witamin. Ale nie od dziś wiadomo, że na łamliwe i wypadające włosy najlepsze są witaminy przyjmowane doustnie ;)

bardzo dobry

Ja akurat uważam,że to bardzo dobry produkt. Mam cienkie włosy,ale jest ich bardzo dużo- po myciu tym szmponem nie plączą się i nawet bez odżywki wygladają ładnie i zdrowo.Ma słodkawy zapach ,który nie jest rewelacyjny ale tez nie odstrasza.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Rozczarowanie

Bardzo rzadka konsystencja,nieprzyjemny zapach :( Sztywne, szeleszczace wlosy sa po nim, absolutnie konieczne jest stosowania odzywki.
Kupilam go zachecona odzywkami tej firmy i naprawde mocno sie rozczarowalam. Jego jedynym plusem jest to, ze dobrze myje, ale to robi nawet szare mydlo ;)

Używam tego produktu od: miesiaca

Rozczarowanko... :(

Zapach ok, konsystencja trochę rzadka, reszta do bani. Ciężko się nim myje włosy, im dłuższe, tym gorzej. Kiepsko się pieni, nalać go trzeba sporo, a i tak nie ma tego odczucia gładkości i poślizgu co przy innych szamponach.
Przy spłukiwaniu robi się szorstko, aż w końcu włosy zaczynają krzyczeć: "dajcie odżywki"!

Zużyję go, na szczęście mam 700ml mocnego balsamu. Ale już nigdy więcej go nie kupię. Nie kupię też innego szamponu tej firmy, bo każdy który miałam był be. Tylko odżywki i maski!