Arnica Essentiel, Baume Reparateur Nuit (Regenerujący krem do rąk na noc)

Arnica Essentiel, Baume Reparateur Nuit (Regenerujący krem do rąk na noc)

Intentywnie nawilża i odżywia skórę dłoni, łagodzi otarcia. Skóra jest odżywiona i zregenerowana, odzyskuje komfort dzięki łagodzącym, ochronnym i regenerującym właściwościom wyciągu z arniki oraz olejku z pestek winogron. Niewielką ilość kremu nakładać wieczorem delikatnie wmasowując aż do wchłonięcia.

Moje ręce są bardzo suche i dlatego sięgnęłam po ten produkt. Jest nawilżający, bardzo wydajny, gdyż niewielka ilość w zupełności starcza, ładnie pachnie, ma przyjemną konsystencję. Cena jest zachęcająca. Opakowanie kieszkonkowe. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia śladu na skórze. Nie uczula.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry!:)

Moje dłonie zrobiły się suche zimą, więc stosowałam zrówno olejki i mieszanki domowe, jak i kremy. Mnóstwo tubek zużytych kremów, ciągła pielęgnacja, marzenia o gładkiej skórze rąk. I udało się:)

Krem YR otrzymałam od siostry (znowu, ale tym razem prezent był trafiony) i od początku mnie zachwycił.

Można go używać czasem nawet na dzień, ale najlepsze efekty daje nałożony na ręce grubszą warstwą na noc.
Do rana wchłania się idealnie, rączki są aksamitnie gładkie, kondycja skóry o wiele lepsza.

Krem nadaje się również do użycia po jakichś pracach domowych, ja np. często sprzątam mieszkanie (minimum 1x w tygodniu w czasie weekendu), wobec czego muszę dłonie smarować zawsze kremem, przyznam, że ten krem nocny jest również w takich sytuacjach bardzo skuteczny.
Efekty są dobre, więc na pewno ten krem zapamiętam i kiedy się skończy, uzupełnię zasoby.

Zapach ma ładny, podobny do całej seriii YR z arniką. Tubka estetyczna, cieszy oko optymistyczną kolorystyką.

Używam tego produktu od: około 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nocne odzywienie

Kupiłam zachwycona ogólnie serią Arnica Essentieles, gdyż regularne kremy tej serii nie zawsze mi wystarczały.

+ przyjemna tresciwa konsystencja glicerynowa a\\\'la Neutrogena
+ szybko sie wchłania
+ piekny zapach arniki
+ formuła odzywcza na noc
+ nawilża, regeneruje
+ ładne estetyczne opakowanie
+ pozostawia lekki film ochronny
+ pozostawia skórę miekką i nawilżoną
+ pieknie wygładza dłonie
+ wydajny

+/- cena, choć mozliwy do zdobycia w licznych promocjach YR
+/- naturalne składniki zawarte w kremie mogą uczulać

- pojemność

Krem idealny na noc i jako kuracja na dzień zimą. Tu spisuje sie świetnie. Konsystencja przypomina Neutrogenę, jest tak samo tresciwy i szybko przynosi odzywienie. Dobry krem, tylko gdyby nie a maciupinka pojemność 50ml...

PolecamUżywam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 x50ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

depilacja bikini rodzaje

Skuteczny

Bardzo lubię tą serię do rąk. Większość produktów jest bardzo dobrych.
Przede wszystkim - krem działa :) Mam bardzo cienką skórę na dłoniach, mam wrażenie, że ten kremik ją wzmacnia.
Na pewno odżywia i przynosi ulgę suchym dłoniom. Polecam.
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

bardzo dobry

kupiłam kiedyś ten kremik przez przypadek i byłam pozytywnie zaskoczona -nawet po pierwszym użyciu- rano skora była delikatna i wygładzona, przy systematycznym nawet stan paznokci się poprawia

Ilość zużytych opakowań: cztery

Dobry krem

Pewnie jeszcze go kupię. Dość dobry krem, za przystępną cenę.
Jedyna uwaga jest taka, że moim zdaniem raczej jest to krem na dzień, w nocy sucha skóra wymaga czegoś bogatszego.
Szybko się wchłania, jak dla mnie mógłby byc nawet bardziej tłusty

Używam tego produktu od:miesiąc

Kolejna rewelacja

Razem z kremem na zimę stanowią rewelacje dla moich dłoni. Krem gęsty ale fajnie się wchłania. Pozostawia na rękach delikatne "rękawiczki", które do rana całkowicie znikają. Krem z założenia na noc, więc jest to dla mnie plusem. Rano ręce są gładziuteńkie.
Dla mnie super, pomógł mi ogromnie.

Używam tego produktu od:2 lat

nie zachwyca

krem ma niby gesta konsystencję, jednakże bardzo szybko się wchłania, pozostawia delikatna warstewkę ochronną. Ogólnie krem dobrze nawilża dłonie, lecz nie czyni tego jakoś spektakularnie- a niby ma regenerowac intensywnie skórę- jest poprawny. Jest raczej mało wydajny- te 50 ml zuzywa sie bardzo szybko i do tego jest drogi(nawet w promocji.)

Używam tego produktu od:jakiś m-c

dobry :)

regularna cena kremu jest zdecydowanie zawyżona;) ja kupiłam dwa w cenie jednego i trzeba czekać na takie promocje, a są dość częste w YR. Krem ma gęsta konsystencję, która szybko się wchłania i pozostawia na dłoniach bardzo przyjemną, nie klejącą się, warstwę. Nie wiem dlaczego jest przeznaczony na noc;) pewnie po to żeby dodatkowo kupić sobie jeszcze na dzień;) ja używałam nawet na plaży w pełnym słońcu i krzywdy nie zrobił;) dłonie po nim są wyraźnie wygładzone i miękkie. Zapach bardzo przyjemny, opakowanie małe, wygodne i nie zajmujące wiele miejsca w torebce:) polecam:) nie wiem czy kupię ponownie, bo jeszcze tyle przede mna do testowania;))

Ok

Krem ma świetną dość gęstą konsystencję. ładnie pachnie, dobrze nawilża. Ale cena chyba nieco wygórowana. Aż takich cudów na mnie nie zdziałał. Dobrze, że dostałam go w prezencie:)

Ilość zużytych opakowań: trochę z 1

Delikatniś

A dlaczego niby na noc?
Krem ma delikatniejszą konsystencję niż jego brat Grand Froid, przez co mniej odżywia skórę.. Zdecydowanie słabszy, trzeba częściej smarować dłonie, przez co jest mniej wydajny.

Nie kupię go ponownie, strata pieniędzy, polecam GRAND FROID!

Używam tego produktu od:miesiąca

Wreszcie coś dobrego w YR!

Polecam ten kremik. Obietnice producenta są spełnione, co rzadko się zdarza... Ma nienachalny zapach i dobrą konsystencję. Tubka mogłaby być trochę większa, bo szybko się kończy.