Givenchy, Vernis Please! Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Givenchy, Vernis Please! Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Pojemność 5,5 ml

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci. Nadaje piękny połysk, intensywny kolor , szybko schnie. Dodatkowo wzmacnia paznokcie.

świetne lakiery

Posiadam cztery kolory, wszystkie z edycji limitowanych (Poetique Lily, Purple Impression, Blooming Pink, Noir Celeste) - odcienie stale dostępne w sprzedaży jakoś mnie nie przekonują.

Jakością jestem zachwycona - lakiery są po prostu świetne. Bardzo dobrze się rozprowadzają, nie robią smug ani prześwitów (jedna warstwa wygląda ok), a ciemne kolory nie odbarwiają płytki. Pędzelek jest bardzo wygodny. Nie mam zastrzeżeń co do trwałości - na paznokciach dłoni trzymają się spokojnie kilka dni, nawet bez top coatu, a na stopach są nie do zdarcia.

Każdy kolor, który posiadam, daje efekt gładkich, pięknie błyszczących paznokci.

Lakiery nie gęstnieją - niektóre mam już grubo ponad rok i nic się z nimi nie dzieje, konsystencja wciąż taka, jakbym dopiero otworzyła buteleczkę.

Oczywiście wolałabym, żeby były trochę tańsze, ale ich cena i tak jest jedną z niższych spośród lakierów marek z wyższej półki. Z drugiej strony, mają niewielką pojemność - ale dla mnie to akurat zaleta.

Jeżeli znów urzeknie mnie jakiś kolor, na pewno kupię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czterech buteleczek

lubię :-)

Mam kolor intensywnie czerwony. Lakier łatwo się nakłada, szybko wysycha, jest trwały - nawet bez utrwalacza na wierzch (paznokcie u stóp pomalowane tym lakierem wyglądają ładnie przez prawie 1,5 tygodnia intensywnego chodzenia po plaży i brodzenia w wodzie; potem lekka poprawka, czyli - jako że to wakacje, nałożenie kolejnej warstwy, i znów tydzień OK). Beznadziejna w tym lakierze jest pojemność, chyba mniej niż połowa tego co w buteleczkach innych firm, i oczywiście cena :-(, ale że kupowałam na Truskawce i w promocji, nie była ona zaporowa. Choć za tę pojemność powinna być mniejsza.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Przyjemny, ale..

Kolory jak z bajki.
Aplikacja dziecinnie prosta, doskonały pędzelek.
Gładkośc i połysk - klasa!
Trwałość - 4 dni, nie nazwałabym go super trwałym.
Za mała butelczka.
Hardkorowa cena, jak na taki gadżecik czterodniowy.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Niezły

Wybrałam odcień jasnego różu, bez drobinek. Lakier dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, idealnie pokrywa płytkę paznokcia. Pędzelek jest bardzo dobry, z łatwością rozprowadza lakier. Dość szybko schnie, przy kilku warstwach może się trochę odgniatać. Ładnie nabłyszcza i utwardza, jednak płytka musi być zadbana i idealnie gładka, aby efekt był zadawalający. Minusy to mała pojemność i wysoka cena - dlatego nie wiem, czy skuszę się na ponowny zakup.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1