Givenchy, Vernis Please! Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Givenchy, Vernis Please! Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Pojemność 5,5 ml

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci. Nadaje piękny połysk, intensywny kolor , szybko schnie. Dodatkowo wzmacnia paznokcie.

szybkoschnąca
odżywcze

świetne lakiery

Posiadam cztery kolory, wszystkie z edycji limitowanych (Poetique Lily, Purple Impression, Blooming Pink, Noir Celeste) - odcienie stale dostępne w sprzedaży jakoś mnie nie przekonują.

Jakością jestem zachwycona - lakiery są po prostu świetne. Bardzo dobrze się rozprowadzają, nie robią smug ani prześwitów (jedna warstwa wygląda ok), a ciemne kolory nie odbarwiają płytki. Pędzelek jest bardzo wygodny. Nie mam zastrzeżeń co do trwałości - na paznokciach dłoni trzymają się spokojnie kilka dni, nawet bez top coatu, a na stopach są nie do zdarcia.

Każdy kolor, który posiadam, daje efekt gładkich, pięknie błyszczących paznokci.

Lakiery nie gęstnieją - niektóre mam już grubo ponad rok i nic się z nimi nie dzieje, konsystencja wciąż taka, jakbym dopiero otworzyła buteleczkę.

Oczywiście wolałabym, żeby były trochę tańsze, ale ich cena i tak jest jedną z niższych spośród lakierów marek z wyższej półki. Z drugiej strony, mają niewielką pojemność - ale dla mnie to akurat zaleta.

Jeżeli znów urzeknie mnie jakiś kolor, na pewno kupię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie czterech buteleczek

lubię :-)

Mam kolor intensywnie czerwony. Lakier łatwo się nakłada, szybko wysycha, jest trwały - nawet bez utrwalacza na wierzch (paznokcie u stóp pomalowane tym lakierem wyglądają ładnie przez prawie 1,5 tygodnia intensywnego chodzenia po plaży i brodzenia w wodzie; potem lekka poprawka, czyli - jako że to wakacje, nałożenie kolejnej warstwy, i znów tydzień OK). Beznadziejna w tym lakierze jest pojemność, chyba mniej niż połowa tego co w buteleczkach innych firm, i oczywiście cena :-(, ale że kupowałam na Truskawce i w promocji, nie była ona zaporowa. Choć za tę pojemność powinna być mniejsza.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Przyjemny, ale..

Kolory jak z bajki.
Aplikacja dziecinnie prosta, doskonały pędzelek.
Gładkośc i połysk - klasa!
Trwałość - 4 dni, nie nazwałabym go super trwałym.
Za mała butelczka.
Hardkorowa cena, jak na taki gadżecik czterodniowy.

Manicure z chmurkami

Niezły

Wybrałam odcień jasnego różu, bez drobinek. Lakier dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, idealnie pokrywa płytkę paznokcia. Pędzelek jest bardzo dobry, z łatwością rozprowadza lakier. Dość szybko schnie, przy kilku warstwach może się trochę odgniatać. Ładnie nabłyszcza i utwardza, jednak płytka musi być zadbana i idealnie gładka, aby efekt był zadawalający. Minusy to mała pojemność i wysoka cena - dlatego nie wiem, czy skuszę się na ponowny zakup.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1