Advance Techniques Intense Repair, Hydrating Conditioner (Odżywka nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych)

Formuła wzbogacona o keratynę z hialuronowym systemem nawilżającym wzmacnia włosy i nawilża je.
Po umyciu szamponem równomiernie rozprowadzić na włosach.

Cena: 10,90zł / 250ml

Bez rewelacji

Cóż, odżywka głównie obciążała włosy. Niestety, wcale nie spowodowała, że stały się zdrowsze czy sprężyste.
Były za to nieco twarde i "chropowate".
Za tę cenę można kupić znacznie lepsze odżywki.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

+włosy lepiej się rozczesują
+cena
+wydajność
+opakowanie
+dobry pomysł z odklejaną ulotką na butelce

-zbyt intensywny zapach

+włosy miększe
+wygładza
+wydajna
+lepiej się rozczesują

-zbyt intensywny zapach ,utrzymuje się dość długo na włosach

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

lepsza od szamponu

Jak w opisie, odżywka jest zdecydowanie lepsza od szamponu, wprawdzie ma twardsze opakowanie i jest bardzo gęsta. Nie warto trzymac jej krócej niż 10 minut, gdyż wtedy nie daje żadnych efektów. Odżywka nabłyszcza włosy, ułatwia rozczesywanie, absolutnie nie obciąża, lecz sprawia, że włosy są bardziej puszyste. Świetnie się dopełnia z maseczką z tej serii.

Używam tego produktu od:2 lat

Gra niewarta świeczki:)

Pierwsze niemiłe zaskoczenie spotkało mnie już przy czytaniu etykiety. Odżywkę trzeba trzymac na włosach aż 10 minut, o czym w katalogu oczywiście ani słowa. Jak już jakaś Wizażanka przede mną wspomniała-trudno wycisnąc odżywkę z opakowania, bo jest gęsta, a opakowanie twarde i dziwnie wyprofilowane.

Nie mam zniszczonych włosów-nie suszę ich suszarką, nie farbuję, ani nie prostuję. Takim włosom ta odżywka wystarcza, choc miałam lepsze. Nadaje połysk, ułatwia rozczesywanie, nie obciąża, ale i nie zmiękcza.

Efekt nie jest wart zabawy w owijanie głowy folią, żeby jakoś wytrzymac te 10 minut z odżywką na włosach.
Wolę minutówki jak taniutkie Naturalsy z Avonu albo Pantene:)

Przeciętna.

To moja pierwsza odżywka z Avonu, jednak nie zachęciła mnie do dalszych eksperymentów.

Przede wszystkim, opakowanie. Mimo, że jest automatycznie ustawione do góry nogami, gęstą, kremową odżywkę trudno jest z niego wycisnąć - ja musiałam się nieźle nad tym napocić. Zamknięcie też pozostawia wiele do życzenia - jest niewygodne i trudne w obsłudze.

Kosmetyk ładnie pachnie, ma, jak już wspominałam, gęstą, kremową konsystencję. Łatwo go rozprowadzić po mokrych włosach. Nie spływa.

Co do działania odżywki - bez rewelacji. Trochę obciąża, więc trzeba ją trzymać z dala od skóry głowy. Włosy są po niej miękkie i łatwo się rozczesują, niestety nie nawilża za bardzo ani nie poprawia stanu zniszczonych włosów. Nie likwiduje też elektryzowania.

Podsumowując - nic specjalnego. Zwyczajna odżywka za zbyt wygórowaną cenę.

dobra

Fajna odżywka, dobrze nawilża i wygładza włosy. Stosowałam jeszcze długo po skończeniu szamponu z tej serii.
Jestem zadowolona z też odżywki i będę jej używać naprzemiennie z maską z tej serii.

Używam tego produktu od: ok pół roku temu

Może być

Odżywka nawet dobra. Gdy ją stosowałam to włosy nie niszczyły się tak bardzo.Nawilża i wygładza. Nie jest cudowna ale można wypróbować. Ja będę szukać czegoś lepszego. Nie podoba mi się, ze trzeba czekać 10 minut zanim się spłucze i bardzo ciężko wychodzi z butelki

Używam tego produktu od:1 roku

nie więcej niż 3

za 7,90 mogłam kupić coś lepszego :)
ta odżywka to
- zwykły, dobry rozczesywacz
- sklejacz połamanych włosów
- konsystencja kleju
- ładny zapach, ten avonowy :)
- taka sobie wydajność (jakieś 2 tygodnie przy codziennym stosowaniu na włosy do łopatek)
- włosy są po niej gładkie i sypkie, ale sztywne i na pewno nie są nawilżone ;]

za 4 zł mogę mieć lepszą ziaji, do tej nie wrócę, nie ma po co

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Warto:)

Uważam,że ta odżywka spełnia rolę taką jaką zapewnia producent.Myślę,że warto ją wypróbować.Na moich suchych,zniszczonych włosach sprawdza się dość przyzwoicie.Stosuję ją tak jak jest napisane na tylnej etykiecie:
nakładam na umyte włosy,trzymam 10 minut i spłukuje.Efekt?jest dość widoczny,ale nie "powalający z nóg".Czy kupię ją ponownie?Nie wiem,wciąż szukam nowych specyfików:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

dobra

Plusy:
- dobrze nawilża włosy, po użyciu są miękkie,błyszczące, wyglądają na zdrowsze
-nie obciąża
Minusy:
- za gęsta konsystencja
-trudno się ją stosuje, odżywka nie chce ,,wyjść" z opakowania

Używam tego produktu od:2 miesiące

Ok

Przyzwyczajona do Biosilku z Farouk niechętnie ją kupiłam. Naczytałam się o szamponie oczyszczającym więc go wypróbowałam, a odżywkę dodawali za 1 zł, więc musiałam jakś kupić. Tylko ta mnie zainteresowała. I zdziwienie. Mam po niej mięciutkie włosy, łatwe do rozczesania i ułożenia - jak prosto od fryzjera. Ma ładny zapach (chociaż na to u odżywek ani szamponów nie zwracam uwagi). Oczywiście wolę Biosilk (bo nabłyszcza) ale za takie pieniądze 1 zł to super;)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ogólnie:Bardzo fajny