AA Prestige Pure Skin, Mleczko normalizujące do demakijażu

AA Prestige Pure Skin, Mleczko normalizujące do demakijażu

Preparat o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Idealnie rozprowadza się na powierzchni skóry, usuwając makijaż i wszelkie zanieczyszczenia.

Zawiera kompleks regulujący pracę gruczołów łojowych, który skutecznie matuje i oczyszcza skórę. Dzięki zawartości biotyny (witamina H) preparat regeneruje skórę, zapewniając jej promienny wygląd. Z owocowym kompleksem oczyszczającym i biotyną.

Do skóry tłustej i mieszanej.

Dobry.

Plusy:
+ cytrynowy zapach - bardzo przyjemny
+ duże opakowanie - wystarcza na długo, w dodatku wydajne
+ dozownik
+ nie zostawia lepkiej warstwy, nie wysusza, nie powoduje ściągnięcia skóry wokół oczu
+ bardzo dobrze zmywa makijaż i kosmetyki niewodoodporne

Minusy:
- pompka jest za krótka :P
- nie do końca radzi sobie z makijażem wodoodpornym (zmyje po kilku przetarciach 3-4)
- potrafi szczypnąć w oczko!

Generalnie bardzo dobre mleczko, ale dla mnie zbyt drogie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobre

Moim zdaniem mleczko jest świetne. Moja skóra bardzo je lubi. Działa na nią dobrze. Usuwa makijaż typu podkład, korektor, puder, cienie itp. bez problemu lecz z tuszem do rzęs sobie nie radzi :) Ma przemiłą konsystencję, zapach i opakowanie. Dozownik ułatwia sprawę. Mój trądzik po użyciu tego produktu jest mniej czerwony a twarz nawilżona, ale nie tłusta i świecąca.

Cena nie jest zła, ponieważ mleczko jest wydajne i duże więc nie ma co marudzić.

Zdecydowanie polecam

Bardzo lubię ten produkt, to chyba jedno z lepszych mleczek do demakijażu, jakie miałam.
Po pierwsze - opakowanie jest bardzo wygodne. Butelka z atomizerem nie pozwala na wylanie za dużo produktu na wacik.
Po drugie - produkt ma bardzo miły cytrusowy zapach i idealną konsystencję - nie jest ani za gęsty, ani za rzadki.
Po trzecie - co najważniejsze - bardzo dobrze oczyszcza i jest wydajny.
Po czwarte - gdy tylko zostawię to mleczko na twarzy na dłużej to mam wrażenie, że ono jednak ją trochę pielęgnuje. Skóra po jego użyciu jest delikatna, gładka.

To bardzo dobry produkt - z pewnością jeszcze do niego wrócę, więc polecam serdecznie

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1

Manicure - marynarskie paski

dobre, ale za drogie

Mleczko dobrze zmywa makijaż, nie tłuści skóry, ale też jej nie normalizuje, jak obiecuje producent. Ma ładne opakowanie, dobrą konsystencję i jest dość wydajne. Nie klei się i nie zostawia tłustej warstwy na skórze.

Za tę cenę można jednak spodziewać się czegoś lepszego

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno