AA Prestige Pure Skin, Tonik normalizujący bezalkoholowy do skóry tłustej i mieszanej

Tonik delikatnie odświeża i wzmacnia naturalną barierę hydrolipidową skóry. Reguluje wydzielanie sebum i łagodzi podrażnienia.
Zawiera owocowy kompleks oczyszczający, który posiada właściwości keratolityczne, antybakteryjne i nawilżające, dzięki czemu zapewnia skórze świeży i zdrowy wygląd.
Z owocowym kompleksem oczyszczającym i biotyną
Do skóry tłustej i mieszanej.

Nie polecam

Mam mieszaną cerę, dość wrażliwą. Na zakup toniku zachęciła mnie firma, która ma raczej pozytywne opinie.
Ale niestety się zawiodłam.

Tonik ma dużą pojemność, faktycznie ładny zapach no i nie można mu odmówić oczyszczania skóry. Ale na tym kończą się jak dla mnie jego pozytywy.

Przede wszystkim spodziewałam się po nim, że faktycznie będzie regulował sebum. A prawda jest taka, że nie dość że nie widzę aby je regulował, to jeszcze sam zostawia po sobie jakby tłusty film, który przy poprzednich kosmetykach nie występował (stosowałam tonik do cery mieszanej cleanica).

Poza tym stosując mam pewne nieprzyjemne wrażenie jakby ściągania skóry. Ogólnie - nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/7

Nie najgorszy

Tonik powiedziałabym bardziej nawilża niż normalizuje, ale to też ma swoje plusy.Zapach ma śliczny, przyjemnie się go używa i jest naprawdę wydajny:)Jeśli ktoś ma cerę mieszaną to może będzie ok, ale przy naprawdę tłustych radzę się zastanowić, bo jego działanie może być niewystarczające.

Używam tego produktu od:10 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Nie polecam

Używam tego toniku już prawie 6 miesięcy. Nie lubię go używać ponieważ pozostawia na twarzy nie miłą warstwę oraz nie powiedziałabym aby normalizował. Ja mam cerę mieszaną i on mi ją wysusza. Mojej cery nie wygładził i jego użycie nie poprawiło wyglądu mojej cery.
Plusem jest dozownik ale jak dla mnie mogłyby być dostępne mniejsze opakowania.
Stosuję go razem z mleczkiem do demakijażu z tej serii i dobrą stroną jest to, że usuwa resztki makijażu których nie usunęło mleczko.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Mój ulubieniec:-)

Zdecydowanie najlepszy tonik jaki stosowałam, po kilku nieudanych próbach zakupu czegoś nowego zawsze do niego wracam. Mam cerę mieszaną i tonik sprawdza się przy niej znakomicie. Stosuję razem z żelem normalizującym z tej samej serii.

Ale do rzeczy:
- bardzo dobrze oczyszcza,
- łagodzi podrażnienia,
- nie uczula,
- ładnie wygładza cerę,
- nie wysusza, nie ma uczucia ściągnięcia cery,
- do tego jest bardzo wydajny...400 ml starcza na wieki;-)

Naprawdę polecam:-}

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Bardzo dobry

Tonik jest świetny. Trochę obawiałam się czy go kupić, czy nie, ponieważ płyn do demakijaży oczu z tej firmy nie sprawdził się, ale teraz wiem,że inwestycja opłaciła się :)
Mam cerę mieszaną. Po niewypale z wcześniejszym tonikiem miałam co jakiś czas krostki :(
Ten tonik doprowadził moją cerę do porządku. Rzeczywiście reguluje wydzielanie sebum i oczyszcza. Wygładza i wyrównuje kolor skóry. Jestem bardzo zadowolona.
Kupiłam tonik za 40zł, nie jest to mało, ale za to producent daje 400ml. Tonik jest baardzo wydajny. Stosuję od 3 miesięcy, 2 razy dziennie, a nawet nie ubyła połowa. Wygodne opakowanie z pompką ułatwia aplikację.
Polecam dla cery tłustej i mieszanej. U mnie się sprawdził :)

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

KWC

Moj kwc wśród toników. Nie wymagam od toników wiele: chcę tylko, żeby dobrze nawilżył i oczyścił skórę i przede wszystkim, żeby nie powodował jej ściągnięcia (a niestety duża część toników do skóry tłustej i mieszanej ściąga skórę... :( )

Rzadko kiedy kupuję ten sam kosmetyk kilka razy z rzędu, bo lubię eksperymentowac, jednak ten tonik sprawia, że nie mam ochoty na nic nowego. Jest super:

- duzą wydajność i pojemność (za tą cenę się opłaca)
- miły zapach
- estetyczne i praktyczne opakowanie
- dobrze nawilża
-wyrównuje skórę
- skóra jest mięciutka i zdrowo wygląda
- fajnie oczyszcza i przygotowuje na krem

Ogolnie to moj najlepszy tonik do tej pory, nieprędko go zmienie, bo bardzo mu ufam, kolejny kosmetyk AA, który sprawia, że uwielbiam ta firme :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Działa cuda

Na mojej buzi po 4 tygodniach stosowania zdziałał cuda:

- mniej zaskórników
- mniej pojawiąjących się niespodzianek
- znikły zaczerwienienia
- cera gładka w dotyku
- jednolity kolor buzi

Stosuje również na szyje i dekolt- na dekolcie znikły mi małe krostki.

Używam go raz dziennie na noc bo ma ostry zapach i troszkę może szczypać w oczy.

Butla duża, wydajna z poręczną pompka:)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zdecydowanie nie!

Kupilam wielka butle z dozownikiem za przyzwoita cene i jeszcze wydawaloby sie, ze produkt jest idealnie dobrany do mojej cery: tlustej i wrazliwej. A teraz stoi prawie caly i nie ma co z nim zrobic. Opakowanie bardzo ladne i poreczne, super pompka. Zapach niestety ostry i drazniacy. Po uzyciu dostalam uczulenia! Skora swedziala i byla zaczerwieniona. Potem uzylam jeszcze parokrotnie na cala twarz, zeby sie upewnic i znowu to samo. Poza tym pozostawia lepka warstwe na skorze. Teraz uzywam tylko jak musze zmyc np. blyszczyk, bo szkoda mi wyrzucic taka butle.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wciaz 1

świetny

Każda z nas ma inną cerę i inne potrzeby. Moja cera należy do problemowych i nie ukrywam, że wypróbowałam wiele kosmetyków by znaleźć coś dla siebie.
Tonik AA spełnia wszystkie moje wymogi.
Świetnie nadaje się do cery tłustej, mieszanej i normalnej. U mnie ukoił wieczne problemy z niespodziankami, krostkami, alergiami i wypryskami. Używam go 3x dziennie rano, po pracy i przed snem. Praktycznie teraz nie używam innych kosmetyków, żeli myjących, które wysuszały skórę oraz pudrów, które zatykały pory. Po tym toniku skóra jest nawilżona, miękka i super świeża.
Butelka jest ekonomiczna, cena trochę wysoka ale warto gdyż kosmetyk się sprawdza w 100% !

lubię

Nie przepadam za tonikami. Kilka lat temu zraziłam się do jakiegoś i od tej pory omijałam dział z tonikami w sklepach. Ostatnio jednak postanowiłam zacząć tonizować twarz i po lekturze recenzji na Wizażu mój wybór padł na AA Prestige Pure Skin.
Tonik zamknięty w wielkiej (400 ml) butli z bardzo praktycznym dozownikiem spełnia swoje zadanie. Oczyszcza, odświeża, nie powoduje uczucia ściągnięcia i nie wysusza. Czegóż chcieć więcej? :)
Dzięki niemu przekonałam się do toników, a dzięki jego dużej pojemności ta miłość będzie trwała długo :)

idealnie dopasowany

Ogromna butla z higienicznym dozownikiem stoi u mnie w łazience już sporo ponad miesiąc i cały czas toniku jest jeszcze dużo. Czas rozpocząć pochwały ;)
Tonik pachnie dość ostro - ale w składzie nie ma alkoholu, co docenia moja skóra. Po zastosowaniu wyraźnie czuć odświeżenie, nawilżenie i ukojenie.
Tonik nie podrażnia stosowany nawet w okolicach oczu. Skóra się nie lepi po nim, oczyszcza pozostałości po demakijażu.
Jest wydajny - głównie ze wzgledu na rekordową pojemność. Cenę ma bardzo przystępną. Na pewno nie jest to jednorazowa znajomość z mojej strony.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

najgorszy jaki miałam

Kosmetyki AA zawsze były przeze mnie cenione, ale w tym wypadku nie rozumiem zachwytów nad tym kosmetykiem. Mam skórę mieszaną, więc liczyłam, że tonik ten zmatowi moją skórę i trochę ją rozjaśni. Nic bardziej mylnego - po użyciu specyfiku moja twarz niemiłosiernie się świeciła i kleiła, czułam się niedostatecznie oczyszczona. Po kilku minutach skóra robiła się przetłuszczona i musiałam znowu ją przecierać tonikiem. Błędne koło. Piękne opakowanie, ale chyba bardziej liczy się zawartość... Za tę cenę jakość koszmarna. Nie polecam

Ilość zużytych opakowań:skończyłam pierwsze