Blue EDT

Blue EDT

Blue to zapach Od La Perli - producenta ekskluzywnej bielizny. La Perla posz?a tym samym t? sam? ?cie?k?, co inne tego typu firmy na ?wiecie.
Szmaragdowa woda to po??czenie aromatów cytrusowych i kwiatowych, a w?ród sk?adników znajdziemy irysa, paczul? i cedr. Ca?o?? jest ?wie?a i niezwykle aromatyczna.

Cena: 180z?/ 50ml

Niebieski kwiatek z rabatki dla Pielęgniarki

Nie powala, nie zachwyca, taki sobie przeciętniak... Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się szalenie odpowiedni dla Pielęgniarki w pracy:D
Przyjemny dla nosa, nie epatuje sexem i daje wrażenie czystości...
Może być również fajny dla młodej dziewczyny, która dopiero zaczyna przygodę z perfumiarstwem.
Pierwsza gwiazdka za adekwatność koloru z zapachem - faktycznie pachnie niebiesko, subtelnie, świeżo i słodkawo:)
Druga gwiazdka za trwałość - bo utrzymuje się na skórze parę godzin.
I na tym koniec...
Zapach nie rozkwita, prawie cały czas jest identyczny, maleje tylko jego intensywność.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: 10 ml odlewki od miłej wizażanki:)

Orzezwiajaco i kwietnie ;-)

Calkiem przyzwoity zapach - na poczatku orzezwiajaco-bialokwiatkowy, delikatny, przyjemny. Idealny na lato, wydaje sie tak fajnie chlodzacy :-).
Po godzinie niestety zaczyna sie trzymac bardzo blisko skory - ale dalej jest przyjemnie, letnio, wakacyjnie (chociaz juz nie tak chlodzaco, pojawia sie jakas ciepla nuta).
Generalnie polecam, za niemal zadna cene (przynajmniej na allegro ;-) ) mamy calkiem fajny, letni zapach.
(ale przyznam, ze jakie to kwiatki wystepuja w Blue, to za zadne skarby rozszyfrowac nie potrafie ;-))) ).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwie probki

Blady ten błękit

Ot taki sobie zapaszek, na początku nawet dość miły, wyczuwam jakieś cytrusy i kwiaty (coś jak pachnący groszek). Jednak początkowa pełna koloru energia dość szybko "szarzeje", a Blue staje się rozmyty i nijaki. Na koniec pachnie jak bliżej nieokreślony krem do twarzy o zapachu najogólniej rzecz biorąc - roślinnym. Jakby tych kosmetycznych podobieństw było mało, to ja dość wyraźnie wyczuwam zapach olejku do opalania (czy też samoopalacza w początkowej fazie, kiedy jest on jeszcze w miarę znośny...). Według mnie Blue to zapach chybiony.
Tylko tego szmaragdu wody żal, bo jest naprawdę przepiękny.
Jeśli chodzi o La Perlę, to pozostanę przy ich bieliźnie, bo jest naprawdę rewelacyjna, w przeciwieństwie do zapachów...
Cóż, życie jest za krótkie żeby marnować czas na zapachy tak nudne jak ten.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Cool!

La Perlę BLUE poznałam dość dawno i w dodatku z papierka, na którym pachniała chłodno i nieco ostro z powodu nadmiaru białych kwiatów. Wydawało mi sie,że zapach nie rozwija się.
Po jakimś czasie coś kazało mi spróbować perfumy raz jeszcze -tym razem nie z blotterka . Zakupiłam okazyjnie 50 ml i doznałam mini-olśnienia. Doskonałe na lato, na plażę. Na początku faktycznie wyczuwa się dziwną ostrość,która jednak ginie w kilka minut po aplikacji. Białe kwiaty mają świetną, cedrową bazę, co powoduje,iż zapach nie jest mdły. Kolor wody idealnie oddaje jej klimat. Orzeźwienie letnią porą, ale nie ozonowe,nie arbuzowe jak w przypadku Acqua di Gio. Kompozycję uważam za udaną. Może nie jest to szczyt perfumiarstwa, zapach ma pewne niedociągnięcia ale nie jest mdły i ładnie układa się na ciele.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 5 ml z 50 ml