Orie, Lollipop Lip Balm (Balsam do ust)

Orie, Lollipop Lip Balm (Balsam do ust)

Pojemność 4,8 g

Bardzo fajna ;)

Szkoda, że nie można już kupić tego balsamu...

Bardzo go polubiłam. Smak jest przecudny - lepszy od popularnych Smackersów. Bardzo ładnie wygląda na ustach - efekt mokrych, ale nie błyszczykowych, ust.
Bardzo wydajny, starczył mi na bardzo długo.
Konsystencja z jednej strony za twarda, jednak nie jest to taka typowa, pomadkowa twardość. Inne twarde pomadki zostawiały białe ślady na ustach, natomiast ta... jest twarda "ogólnie", ale po przyłożeniu do ust nie ma problemu z ich ładnym pomalowaniem.

Nie zauważyłam właściwości pielęgnacyjnych i za to jedna gwiazdka mniej.
Ale z przyjemnością kupiłabym jeszcze raz, bynajmniej ze względu na smak ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

chyba tylko dla dzieci ;)

Skusił mnie zapach (za to dwie gwiazdki) i wspomnienia z młodszych lat :) Ale.. jakoś szczególnie nie nawilża, a sztyft jest twardy.. Na plus wydajność.
Dla nastolatek, dla dzieci może tak, ale dla mnie - nie.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Lubię go

Przyjemnie pachnie, dobrze nawilza i natluszcza, ma poreczne opakowanie. Podoba mi sie to, ze nie zostawia matowej, widocznej warstwy na ustach, jak wiekszosc pomadek z Oriflame, tylko ladnie je nablyszcza, nie nadajac koloru. Najwieksza wada jest to, ze sztyft jest zbyt twardy i z reguly ciezko nim posmarowac usta - jesli sie ogrzeje, to wtedy jest bardzo fajny, ale niestety zazwyczaj rozprowadzanie idzie opornie. Mam ich kilka w zapasie, bo juz nie ma tej serii w ofercie, ale jesli jeszcze bedzie w jakiejs wyprzedazy, to nie wykluczam zakupu.

Używam tego produktu od: odkad sie pojawil

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Landrynkowy zapach

Balsam ciężko się rozprowadza. Ale ma małe, wygodne opakowanie i dość dobrze natłuszcza usta (dobrze choć trochę na krótko).
Mnie zapach przypomina otwartą paczkę kolorowych landrynek :) Ale koloru właściwie żadnego nie daje. Przyjemny, mały, do torebki, na zimę może być jednak za lekki.

Używam tego produktu od: zdaje się, że około miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

ewentualnie...

+fajny zapach
+ładnie nabłyszcza i nie zostawia żadnej białej warstewki na ustach
+usta wyglądają bardzo ładnie zaraz po nałożeniu

-nie pielęgnuje, nawilża tylko na moment
-trochę twardy sztyft
-szybko znika z ust
Dałabym 2,5 ale nie mogę:)
Za zapach i słodziutkie opakowanie niecg będą 3 ***

Używam tego produktu od: czasami
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

czegoś tu brak

Smak i zapach - super, słodki, cukierkowy. Nie nadaje koloru, ładnie nabłyszcza usta. Niestety w kwestii pielęgnacji już nie radzi sobie tak znakomicie, niestety :( bo poza tym to bardzo fajny kosmetyk w poręcznym, małym opakowaniu. Mógłby bardziej natłuszczać i zmiękczać usta. Więcej go raczej nie kupię, a szkoda. Ale można spróbować, nie zniechęcam bynajmniej. A, i nie tylko dla dzieci ;)Używam tego produktu od:miesięca
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

Przyjemny

Jak maniak wszelkiego rodzaju pomadek błyszczyków i mazideł nie mogłem niewypróbować :).Bardzo fajny balsam do ust.Ładnie nabłyszcza,przyjemnie nawilża i natłuszcza usta.Pachnie delikatnie,cukierkowo praktycznie bez smaku.Podoba mi się różowe,urocze opakowanko(swoją drogą poręczne i niewielkich rozmiarów).Polecam.

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:na początku 1

pachnie i pielęgnuje

Duża ze mnie dziewczynka, ale mam słabość do kosmetyków, szczególnie tych pachnących i różowych :) Balsam jest dość miękki i nie nadaje koloru. Usta po nim delikatnie błyszczą i są ładnie wypielęgnowane i natłuszczone.
Dodatkowo podoba mi się delikatny zapach gumy dla dzieci i ładne kolorowe opakowanie.
Mam nadzieję, że go nie zgubię - mam takie tendecje -ponieważ jest świetny.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: