Nature Bath & Shower, Shower Gel with moisturising Coconut & Rice Milk (Żel pod prysznic z nawilżającym kokosem i mleczkiem ryżowym)

Szału nie ma...

No niestety, szału absolutnie nie ma, poza bardzo fajnym zapachem, który i tak z kokosem nie ma nic wspólnego (to bardziej mleczko ryżowe, jeśli ktoś lubi słodki kokosowy zapach, ten żel nie jest dla niego). Słabiutko się pieni, ma nieciekawą konsystencję, trochę za wodnistą. Zapach bardzo mi się podoba i chwilę trzyma się na skórze, ale jej stan pozostawia wiele do życzenia, odnoszę nawet wrażenie, że żel lekko ją wysusza. Jeśli o mnie chodzi, kupiłabym go znowu, ze względu na zapach i niską cenę.

Plusy:
- delikatny
- cena
- przyjemny zapach
- odświeżający
Minusy:
- słaba jakość wykonania
- słabo się pieni
- wysusza skórę
- rzadka konsystencja

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie wiem, co mam o nim myśleć...

Sama nie wiem, jak ocenić ten produkt. Niby krzywdy mi nie zrobił, ale nie mogę też powiedzieć, żeby był specjalnie dobry... Po pierwszych użyciach byłam bardzo zadowolona, jednak z czasem coraz bardziej chemiczny zapach zaczął mnie męczyć (czy to wspólna cecha wszystkich produktów Oriflame? -.-). Z trudem dokończyłam druge opakowanie. Nie polecam, za tę cenę można kupić dwa lepsze żele.

Plusy:
+ Na początku pachniał naprawdę ładnie, osobiście lubię zapach kokosa.
+ Wygodna buteleczka - długa i wąska.
Minusy:
- Po jakimś czasie woń kokosa ulatnia się i zastępuje ją chemiczny smrodek.
- Słabo się pieni.

Średnio wydajny.

Używam tego produktu od: Około półtora roku.
Ilość zużytych opakowań: Dwa.

niestety nie

Nie przypadl mi do gustu z kilku powodow:
- zapach jest bardzo chemiczny, nie ma zbyt wiele wspolnego z kokosem
- kiepsko sie pieni
- nie utrzymuje sie na skorze po kapieli prawie wcale.

Chyba jeden z najslabszych kosmetykow z serii Nature. Niestety kupilam duze opakowanie i mam teraz problem ze zuzyciem, bo zel jest bardzo wydajny (jedyny plus). Nie polecam, sa lepsze produkty z tej serii.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

3 rodzaje dolnej kreski

nie.

Ładnie pachnie, ale po pewnym czasie zapach robi się \'mdły\'. Pieni się dobrze, ale nie jest wydajny, w dodatku wysusza skórę. Za taką cenę- nie polecam. Mogłabym sobie kupić dwa lepsze w drogerii.

Ilość zużytych opakowań: jedno - 200 ml, drugie- 400 ml

uczula

zapach trochę duszący, nie pieni się specjalnie. Po pierwszym zastosowaniu od razu mnie uczulił - na dekolcie pojawiły mi się czerwone krostki i plamki. Jak dla mnie żadnych rewelacji. Nie polecam

Używam tego produktu od: używałam jakieś 9 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużyte do końca

Fatalny

Wogóle się nie pieni,uczula ciało mnie po tym piekło,a wszczególności nogi,bardzo szybko znika z butelki,ciało jest po tym wysuszone i zapach koło kokosa nie stał a za połowę tej ceny można mieć aż 500ml ziaji kakaowej jak ktoś lubi słodkie zapachy

Używam tego produktu od:pół miesiąca

spoko.

Jedyna zaleta? fajnie pachnie. pieni sie tak sobie i nie jest jakis super fajny. lepiej kupic sobie w jakiejs drogerii jakis zel pod prysznic i sa o wiele lepsze a w tej samej cenie. ogolnie nie polecam produktow takich z katalogow typu avon i oriflame. sa bezuzyteczne i drogie! zle. nie pomagaja. okropna jakosc.

Używam tego produktu od: miesiac

ok

Żel bardzo ładnie pachnie- słodko. Dobrze się rozprowadza, nie potrzeba dużej ilości żeby się dobrze pienił. Używałam go chyba przez miesiąc (jak wszystkie inne żele). Byłam bardzo zadowolona. Zapach na ciele nie pozostaje, ale na ogól i tak po kąpieli stosuje się balsam.

Używam tego produktu od:już nie używam

kokosowa kąpiel

Bardzo przyjemny zapach, choć czegoś mu brakuje (lub czegoś ma za dużo).
Fajna choć niezbyt gęsta konsystencja.
Myje, nie wysusza, ale też nie nawilża.
Dość wydajny.

Używam tego produktu od: przez 2,5 miesiąca

Bardzo go lubię

Żel posiada bardzo przyjemny kokosowy zapach (taki bardziej słodki, ciasteczkowy), który umila prysznic, nie utrzymuje się jednak na skórze.
Odpowiednia konsystencja, dobrze się pieni (ale na myjce wszystko dobrze się pieni ;) ) tworząc delikatną piankę, dobrze myje i się spłukuje i co najważniejsze nie wysusza skóry. Po umyciu się tym żelem mogę spokojnie obejść się bez balsamu do ciała.
Jedyną jego wadą jest dla mnie mała wydajność.

Ilość zużytych opakowań: jedno (200ml)

raz na jakiś czas

Kupiłam głównie zachęcona zapachem.
Niestety widze prawie same minusy:
- za wysoka cena,nie adekwatna do jakości
-słabo się pieni i szybko kończy
- zapach nie utrzymuje się na skórze choćby minuty

jedyny plus:
- ładny zapach (aczkolwiek jak już pisałam krótkotrwały)

ogólnie nie polecam, chyba,że od czasu do czasu do jakiejś dłuższej kąpieli polecam wlać sporo dla uzyskania piany i zapachu ;] nawet relaksuje

Używam tego produktu od:już nie używam

Nie warto.

Żel w małej poręcznej butelce. Jedyny + to śliczny zapach (niestety tylko chwilowy). Kosmetyk jest średnio gęsty, przez co traci na wydajności. Nie daje szczególnego nawilżenia. Moim zdaniem nie wart zakupu, gdyż za tę cenę znaleźć można o wiele lepsze ...