Nature Bath & Shower, Bath Foam with moisturising Coconut & Rice Milk (Płyn do kąpieli z nawilżającym kokosem i mleczkiem ryżowym)

Żel pod prysznic z nawilżającym kokosem i mleczkiem ryżowym.

Cena 14,9 zł/ 400ml

słaby

Zgadzam się z poprzedniczką, płyn jest bardzo rzadki, aby uzyskać chociaż trochę piany trzeba wlać go bardzo dużo. Zapach podobał mi się, jednak w ogóle nie zostawał na skórze.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam około 4 miesięcy temu

Moze byc

Bardzo lubie zapach kokosowy. Ten jednak szybko sie ulatnia i nie czuc go na skorze. Jest bardzo rzadki przez co malo wydajny. Dobrze sie pieni. Pozostawia skore czysta i miekka...

Używam tego produktu od:miesiaca

Pięknie pachnie, ale...

Płyn co prawda pięknie pachnie podczas kąpieli, niestety zapach szybko się ulatnia i na skórze już go nie czuć. Szkoda, bo uwielbiam kokosowe kosmetyki, lubię także gdy w łazience długo unosi się zapach płynów do kąpieli, czy żeli pod prysznic.
Poza tym według mnie jest mało wydajny.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

ok

Zdaje się, że to płyn do kąpieli i żel pod prysznic w jednym. Ja stosowałam jako płyn do kąpieli i sprawdził się średnio.
Dość dobrze się pieni ale piana szybko znika. Ładnie pachnie ale zapach też szybko się ulatnia.
Taki bardzo przyzwoity kosmetyk, którym jednak trudno się zachwycać ;)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

pyszny :)

j.w.! Kąpiel i prysznic z tym płynem to kolosalna przyjemność, zapach jest intensywny,niestety po kapieli/prysznicu nie zostaje na skorze :( ale od tego jest balsam,dlatego nie obnizam za to oceny. Obnizam za faktycznie mala wydajnosc,chociaz momentami wydaje mi się,ze trzeba umiec zelem rozporządzac,a będzie wydajny.jelsi ktos nie jest oszczedny,plyn wydaje sie malowydajny,ale sama nie wiem ;) w kazdym badz razie zapach 100% kokosowy z dodatkiem mleka rozpoznawalny i cudowny! Nie wysusza(specjalnie nie nawilza-od tego rowniez jest balsam-tak mysle) wiec ogolnie.. pysznie :)Używam tego produktu od:1,75 mies.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 (uzywam nazmiane z innymi)

piękny zapach

Super ze wzgl na to iż jest kokosowy, gęsty ładnie pachnie jest delikatny, nie intensywny w zapachu nie dusi. Duża piana, wydajny. Super zapach, wystarcza na długo, woda jest fajna, zmiękczona po jego użyciu

Używam tego produktu od:3 miesięcy

przyzwoity

Uwielbiam kokosowe kosmetyki, dlatego ten płyn MUSIAŁ znaleźć się w mojej łazience. Spora butla aromatycznego kosmetyku strczyła na ok. 1,5 miesiąca. Oczywiście nie używałam codziennie, ale dość często.
Płyn pieni sie dość obficie, lecz niesty piana szybko znika z wody. Zapach niestety też prawie znika - w wodzie czuć go minimalnie, w łazience też nie bije kokosowym aromatem po nosie. To sprawia, że dużo gwiazdek ode mnie nie dostanie.
Cieszy mnie, ze mojemu dziecku zapach nie przeszkadza, bo na przykład kosmetyki Oriflame z lini kąpielowych dla dzieci ja zużywam, bo mój syn ich nie trawi :)
W kokosie oboje lubimy się pluskać :)

Używam tego produktu od:1,5 mies

dla kaprysu

Słodki zapach, tak jakoś skojarzył mi się z dawnymi czasami, z kolonią ;) i z tego powodu zakupiłam ten płyn.
Jeszcze nie spotkałam się z płynem, który by nawilżał skórę do tego stopnia, by użycie balsamu było niekonieczne, więc w moce nawilżające tego płynu też jakoś specjalnie nie wierzę.
Używam go na zmianę z innymi płynami do kapieli, więc trudno mi precyzyjnie ocenić jego wydajność.
Po prostu może być.
Używam tego produktu od:3 m-cy

Uwielbiam go!

:) jak już wejdę do wanny to mogę siedzieć z godzinę:D bardzo podoba mi się zarówno zapach jak i to, że według mnie jednak nawilża. Ja to odczuwam. Ma dość duże opakowanie i jego cena też nie jest za wysoka. Warto wypróbować

Używam tego produktu od:ok 1miesiąca

ok :)

Po pierwsze kokosowy a to duzy + :). Ładnie pachnie, dobrze się pieni, w wannie jest dużo rozkosznej, mięciutkiej piany ;).
Co do nawilżania to szczególne nie zauważyłam, ale nie wysusza skóry.
Cenna całkiem ok. Jak dla mnie to prawie ideał.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2