Bio Specific Anti-Imperfections, Expert Corrector For Skin Imperfections (Korektor maskujący)

Podwójny sztyft, który swoją zbliżoną do koloru skóry barwą, koryguje i tuszuje nierówności skóry.
Część zielona zakończona pędzelkiem, część maskująca - aplikatorem.
Przeznaczony dla skóry tłustej i mieszanej.

Cena: 46zł/ 2x4ml

Nic szczególnego...

Zaciekawił mnie tym, że jest to korektor 2 w 1. Zapłaciłam za niego dużą kasę i, szczerze, zawiodłam się. Jest wiele lepszych korektorów za niższą cenę.

- Prawie nic nie tuszuje.
- Zbyt płynna konsystencja.
- Jak na taki produkt jest to o dużo za wysoka cena!

Po dwóch tygodniach używania oddałam go koleżance.
Daję dwie gwiazdki, bo może troszkę wysusza pryszcze, ale naprawdę nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji

Fatalny

Skusiła mnie formuła 2w1 i ladne opakowanie. Niestety produkt okazal sie byc do niczego. Korektor ma wodnista konsystencje, bardzo slabo kryje. Na pewno nie zakryje zadnego wyprysku ani plamki, bo zwyczajnie nie da sie go precyzyjnie nalozyc a kolor i tak zaraz znika. Probowalam wykorzystac pod oczy, ale tez nic z tego. Zielona maz jest nieco gestsza, ale tez nie zostaje na swoim miejscu. Nie ma zadnych wlasciwosci leczniczych czy maskujacych, jedynie ladnie pachnie. Nie wiem jak mozna bylo wypuscic na rynek taki bubel!

prawie nic nie tuszuje

Jestem klientką Yves od dłuższego czasu i nie udało mie się kupić tego korektora, ostatnie moje korektory nie były idealne, myślałam, że ten będzie inny. Cena jest bardzo wysoka, w mega promocji kupiłam go za 30 zł ! i wyrzuciłam kasę w błoto. Ładne opakowanie, ładnie pachnie, ale w ogóle nie kryje. Myślałam, że ten zielony jak to powinno być, kryje czerwone przebarwienia, a on jest przejrzysty-taki żel bardziej, może troszkę wysusza jedynie i pozwala się goić wypryskom, ale absolutnie ich nie nie kryje !!! Ale myślę ok, napewno ten cielisty do tego służy - i tu niestety również zaskoczenie niemiłe, nawet po grubym nałożeniu i podwójnym przebarwienie dalej bardzo widać. Na mojej średnio jasnej skórze trochę go widać jest ciut za ciemny, ale po wyschnięciu trochę jaśnieje, więc ok.
Bardzo się zawiodłam, robił super wrażenie, ale nie spełnia podstawowych zadań korektora.
Cena jest nieobotyczna jak za tak kiepski efekt
Wracam do zbyt suchego żółtego Inglota, który chociaż świetnie kryje.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1 :(