Isana, Pflege, Winter Dusche Schokolade & Walnuss (Zimowy żel pod prysznic `Czekolada i orzech włoski`)

Otula ciało delikatnym i przyjemnym zapachem czekolady i orzechów włoskich. Odpręża i pobudza, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej gospodarki wodnej skóry, chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem. Skóra po kąpieli staje się miękka w dotyku.

Cena: ok. 4zł / 300ml

Za tą cenę ***

Gdyby nie niska cena, oceniłabym go raczej na 2 :) Żel ma obłędny zapach - czekoladowy , słodki, aż chce sie go zjeść, ale ... tylko w opakowaniu! Podczas kąpieli cały zapach ulatuje i nie pozostaje z niego dosłownie nic ! Minus za konsystencję - strasznie wodnista, lejąca się, przez co kosmetyk wogóle sie nie pieni, poza tym jest niewydajny. Plus za ładne opakowanie i niską cenę.

Używam tego produktu od:2 lata temu

Niezły

Najbardziej smakowita w tym kosmetyku...jest cena:D.Zapachu,no cóż nie nazwałabym czekoladą z orzechami,raczej wyrobem czekoladopodobnym,ale jak wiadomo za tą kwotę cudów nie należy się spodziewać.Konsystencja jest bardzo przyjemna(taka karmelowa),z wydajnością też nie jest żle,poza tym żel dobrze się pieni i co najważniejsze nie uczula.Ogólnie-niezły produkt w super cenie,ale zdecydowanie wolę smakowitsze(a niewiele droższe) żele Kamill.

Używam tego produktu od:w zimie

niezbyt

Według mnie jest to najgorszy żel z serii Isana.
Zapach ma bardzo ładny, ale ten zapach jest intensywny tylko w butelce, na skórze w ogóle go nie czuć. Bardzo szybko się kończy, niezbyt dobrze się pieni, po kąpieli raczej trzeba użyć balsamu. Dobrze, że chociaż jest tani.

Używam tego produktu od: starczył na ok. 2 tygodnie

Makijaż MaxFactor

bardzo apetyczny zapach

Zapach po prostu obłędny - czekoladowy, rozgrzewający i odprężający.

Żel dobrze myje, nie pieni się zbyt mocno (dla mnie na plus), nie ma problemów ze spłukiwaniem. Nie wysusza skóry, nie uczula.
Zapach nie jest na skórze zbyt intensywny.

Cena zabójczo niska.
Jeżeli jeszcze kiedyś go wypatrzę, z pewnością kupię :)

Używam tego produktu od: używałam zimą, teraz nie da się go kupić
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

pachnie!

Najciekawszy żel marki Isana, oczywiście pod względem zapachowym. Mniami! Ładnie się pieni, na długo starcza i ...jest tani. Jak za taką cenę i pojemność - produkt wart polecenia. Jesli ktoś ma wrażliwą skórę - może lekjko wysuszać - moja dzieki balsamom jakoś sobie poradziła!
Nie ma zabardzo czego się czepiać, może jedynie tego że jest to seria limitowana i być może powróci do nas dopiero następnej zimy... :(

Używam tego produktu od:zeszłej zimy

ładny zapach, nic poza tym

Kupiłam skuszona zapachem - w buteleczce pachnie bardzo ładnie, wylany na rękę już mniej intensywnie, a na skórze w ogóle go nie czuć. Cena przyjazna, żel ma dosyć rzadką konsystencję, karmelkowy kolor, stosuje się go przyjemnie. Poza tym żel jak żel, funkcję czyszcząco-myjącą spełnia, dodatkowych plusów typu nawilżanie nie zauważyłam. Słowem - nic specjalnego.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

zimowy zapach

głównie za to lubię ten żel, poza tym dobrze oczyszcza skórę, przyjemnie się pienie, nie wysusza, jeden taki +/- zapach krótko utrzymuje się na skórze, co jest plusem, bo nie chciałabym tak pachnieć, a z drugiej strony, chyba powinien jakiś zapach zostawiać...

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:skończyłam pierwsze

Łeeeee

Tyle szumu o zwykły, najzwyklejszy żel pod prysznic.

Zapach rzeczywiście urzeka ale tylko z butelki (nei jest za słodki, ani tez nei jest duszący) - podczas mycia jest bardzo słabo wyczuwalny, skóra wogóle go nie "chłonie" . Aby cokolwiek poczuć, trzeba go dużo uzyć, a to z koleji sprawia że jest nie wydajny i wysusza bardzo skórę. Pieni się bardzo dziwnie...

Ot, zwykły żel: myć - myje, więc ** się należą

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

nieee....

Fajnie pachnie w butelce ale tu sie chyba koncza zalety. Wylany z butelki na skórze juz tak ładnie nie pachnie a po kąpieli zapach niemal błyskawicznie sie ulatnia. Jest za rzadki i przez co niewydajny.Nie nawilza a wrecz wysusza skóre Nie skusze sie wiecej mimo tak przyjaznej ceny.Używam tego produktu od:2 tyg

Słodki:)

Żel świetnie pachnie, głównie dlatego go kupiłam. Kosztował mnie 2,50zł :) Jak za tą cenę jest przyzwoity, myje, pieni się bardzo dobrze, ale jest rzadki, przez co niewydajny. Nie nawilża jak dla mnie. Zapach utrzymuje się bardzo krótko, ale uprzyjemnia samą kąpiel. Opakowanie jest poręczne. Teraz pewnie wypróbuję kokos, również ze względu na zapach. Wolę jednak nieco bardziej treściwe żele pod prysznic.

Mój ulubiony

Bardzo lubię żele pod prysznic Isana! Pienią się o wiele lepiej, niż niektóre o wiele droższe żele, ślicznie pachną (ogromny wybór zapachów), lekko nawilżają skórę. Mają idealną konsystencję - może ciut za leistą, ale dzięki temu wygodnie myją skórę. Wersja o zapachu czekolady i orzecha włoskiego również posiada wszystkie te cechy. Wygodna, o zabawnym kształcie buteleczka :) I jeszcze ta cena ;)

pycha

Czytałam o nim na wizażu, ale nie miałam w planach zakupu, ponieważ cierpię na przesyt żelami i mam ich spory zapas, jednak za cenę niecałych 3 zł w promocji nie można było się nie skusić. Ma delikatny zapach, jak dla mnie mógłby byc bardziej intensywny, zawsze kiedy nalewam go na rękę mam ochotę go zjeść. Nie czuję w nim zbyt wiele tych orzechów, ale czekoladę owszem, jeśli byłby bardziej pachnący byłby moim zimowym ideałem. Idalnie współgra z mleczkiem Bielendy Powitanie z Afryką. Kupię jeszcze przed nadejściem wiosny następne opakowanie, warto spróbować, bo mimo iż nie pieni się rewelacyjnie, daje przyjemność kapieli, odprążenie, nie wysusza mojej skóry, nie podrażnia. Polecam zwłaszcza w promocji

Używam tego produktu od:kilku tygodni