Eris, Program 24h, Krem regenerujący pod oczy i na szyję, na noc

Eris, Program 24h, Krem regenerujący pod oczy i na szyję, na noc

Krem o działaniu stymulującym i regenerującym, opóźniający proces starzenia skóry i wygładzający już istniejące zmarszczki. Łagodzi podrażnienia, długotrwale nawilża i natłuszcza skórę. Zawiera kolagen i placentę pochodzenia roślinnego, wyciąg z kiełków pszenicy - będący źródłem aminokwasów, mikroelementów i witamin wspomagających metabolizm komórek skóry oraz witaminę F.

Cena: ok. 20 zł / 50 ml

Nie pod oczy.

Ze względu na ilość preparatu w opakowaniu nie żal kłaść na szyję, o której zawsze się zapomina, natomiast pod oczy położyłam produkt dwa (słownie-DWA) razy i otrzymałam efekt łzotoku połączonego z zapaleniem spojówek. Nie jestem skrajnym alergikiem i nawet kosmetyki z kwasami położone w okolicy oczu nie spowodowały tak drastycznej reakcji. Nie polecam do delikatnej cery.

bardziej na szyję, chociaż...

Lekki, a jednak dość tłustawy ten kremik, ale na noc akurat. Nakładany pod oczy bardzo przyjemnie chłodzi i daje uczucie odprężenia skóry wokół oczu. Ponieważ skutecznie nawilża, skóra po kilku minutach uzyskuje gładszy wygląd. Czyli - relaksuje i wygładza oraz zmiękcza skórę wokół oczu. Innych cudów nie czyni, ale przy tej cenie naprawdę nie można narzekać (np. Chanel Precision Lift za 180 zł, którego efekty są wg mnie porównywalne, nie chłodzi tak przyjemnie skóry :-).<BR>Na szyi krem wchłania się u mnie gorzej, ale jego rzadka konsystencja jest przydatna gdy chcę wykonać masaż. Pozostawia powierzchnię skóry lekko natłuszczoną i jest to trwały efekt - bardzo przydatne w wypadku kremu na noc. <BR>Biorąc pod uwagę, ile kosztuje ... naprawdę całkiem fajny

Bardzo dobry krem z Supermarketu

Jest (było) go 50 ml, a to wielka ilość, by eksperymentować. Nie było mi go żal, więc robiłam sobie maseczki wieczorami i zostawiałam do rana do wchłonięcia.
Mam jedno wielkie zastrzeżenie. Wiem, że to nie kremu wina, mimo tego mam uraz - podczas jego używania zobaczyłam pierwszą zmarszczkę. Niby mimiczna, ale ja mam inne zdanie. Nie wpłynał na nią, nadal jest. Wiem, potwornie nieregularny tryb życia, "już czas", zanieczyszczone środowisko.
Zalety - wspaniale się wchłania i pod oczami, i na szyi. W ogóle, rewelacyjnie działa na szyi, za to czwarta gwiazdka i ponowny zakup ;). Pod oczyma praktycznie każda jego ilość - potrafiłam maznąć sobie dwa razy jednego wieczora i skóra wszystko wypiła. Spulchnił ją trochę i w połączeniu z uregulowaniem porządku dzienno/nocnego wpłynął na widoczność cieni. Są nadal, ale łatwiej je zamaskować, wystarczy podkład, poza tym nie są sine.
Wady - jedna, szczypie. Poza tym to bardzo dobry produkt.