Colgate, Colgate Total 12 Whitening

Colgate, Colgate Total 12 Whitening

Opis producenta: Pasta zapewnia 12 godzinną ochronę jamy ustnej. Posiada właściwości wracania naturalnej bieli zębów. System wybielający (HCS) usuwa do 50% przebarwień pochodzenia zewnętrznego więcej niż Calgate Total. Zawiera, oprócz fluoru, opatentowany system długotrwałego działania antybakteryjnego. W skład tego systemu wchodzi trictosan (składnik antybakteryjny) i kopolimer PVM/MA (składnik przedłużający działanie trictosanu). Dzięki nim COlGATE TOTAl oraz COlGATE TOTAl + WHITENING chronią przed powstawaniem płytki nazębnej, próchnicy, kamienia nazębnego, chorób przyzębia i nieświeżego oddechu, nawet w 12 gadzin po szczotkowaniu zębów.

Występuje w postaci pasty o jasno i ciemnoniebieskich opalizujących paskach. Mocny miętowy smak zapewnia uczucie czystości w jamie ustnej.

Cena: ok. 6zł/ 125ml

Średnia.

Pasta jest bardzo intensywna w smaku, taka mocna mięta.
Uczucie świeżości po użyciu trwa przeciętnie długo, jak przy większości past, których używałam.
Stosunek ceny do pojemności i wydajności ok.
Komfort użytkowania też przeciętny, pasta nie pieni się jakoś bardzo mocno.
Smak dla mnie osobiście jest za intensywny, wolę delikatniejszą miętę.
Raczej nie kupię więcej.

za ostra

Pasta jest bardzo mocno miętowa, po pewnym czasie podrażnia:( Dobrze odświeża, nie wybiela- ale oczyszcza ok;) Pieni się średnio- trzeba się naszorować żeby się "rozpieniła"...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Bardzo ją lubię

Na dzień dzisiejszy jest to moja ulubiona pasta do zębów. :) Zęby może nie są jakoś super wybielone ale jakiś efekt na pewno jest. Poza tym dobrze odświeża, chroni przed próchnicą dłuższy czas niż inne pasty oraz jest gęsta tak jak lubię :). Podoba mi się też zamkniecie tubki, jest bardzo wygodne, cena jest w porządku, z dostępnością nie ma problemu. Myślę jednak, że pudełko kartonowe jest całkowicie zbędne bo i tak szybko ląduje w koszu...

Ogólnie bardzo polecam! :D

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy
Ilość zużytych opakowań: dużo :D

depilacja metody

Moja ulubiona

Jest to moja ulubiona pasta do zębów. Raz na jakiś czas się wyłamuję i kupuję inną i zawsze żałuję.
Przy regularnym stosowaniu pasta działa faktycznie wybielająco - zęby są zauważalnie jaśniejsze.
Jeśli chodzi o działanie czyszczące - bez zarzutów :)
Pasta ma mocno miętowy, orzeźwiający smak. Uczucie świeżości pozostaje na dłużej w ustach.
Oczywiście na plusy działa też cena i dostępność, ale to są plusy \"poboczne\".
Minusów nie znalazłam, bo to, że paseczki się rozmywają w jednolity kolor jest dla zupełnie nieistotne - pasta ma być dobra (skuteczna), a nie ładnie wyglądać na szczoteczce ;)

Zdecydowanie polecam!
Używam tego produktu od: ponad 4 lat minimum.
Ilość zużytych opakowań: powyżej 20.

Niezła

Używałam tej pasty dosc dawno temu. O ile pamiętam efekt wybielania był, może nie jakiś spektakularny, ale zawsze coś :D
Miała mocny miętowy smak , co mi się osobiście podoba (tak jak i mojej mamie :) ), gdyż lubię odświerzające pasty - ta się do takich zaliczała. Produkt był średnio wydajny. Te paski opalizujące na początku łądnie wyglądały, ale mo jakimś czasie wszystko się ze sobą zmieszało tworząc nieapetyczną niebiesko -biłą ciapkę :/.

Używam tego produktu od: kiedyś dawno

Średni.

Sama nie wiem, jak ocenić ten produkt... Na pewno jest wydajny, ale jakiegoś nadzwyczajnego efektu wybielenia nie zauważyłam. Ba, nie zauważyłam ani tego, ani żadnego z tych efektów, które obiecywał producent. Niezbyt dobrze się pieni. No, ale czego się spodziewać po paście za taką cenę. Tak jak napisałam w tytule, raczej taki średni.

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1 :P

ulubiona:)

Jak narazie najlepsza pasta jakiej uzywalam. Dobrze sie pieni, ma przyjemny mietowy smak, nie podraznia. Jednak najbardziej ja lubie za czystosc i delikatnosc zebow po umyciu, mam wrazenie ze sa gladkie bez zadnego osadu, az przyjemnie dotykac ich jezykiem:D Efektu wybielenia nie zauwazylam;)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: sporo:)

Super!

Używam tej pasty od dawna i muszę ją wszystkim polecić, gesta konstytencja , przyjemny miętowy zapach, fajnie się pieni, a przede wszystkim ma wygodne zamknięcie (często gubily mi się zakrętki do past, z ta pasta nie ma tego problemu;p )

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:sporo, nie sposób zliczyć

Pasta jak pasta

Dobrze się pieni i oczyszcza każdy ząbek.Ładnie pachnie i smakuje.Nie jest dla mnie za mocna.Opakowanie i aplikator są ładne i praktyczne.Nie podrażniają dziąseł.Polecam

Używam tego produktu od:Nie używam

sprawdza się

ma właściwości wybielające, a piję dużo kawy i herbaty, więc widzę efekty
pozostawia cudowne uczucie odświeżenia
dobrze się pieni
jest wydajna i przyjemna
cena jest niska, dostałam za 9zł gratis jeszcze bardzo fajną szczoteczkę

używam rano, bo na noc wolę produkty typu Elmex czy Sensodyne, jednak uważam tę pastę za jedną z lepszych na rynku

Lubię ją.

Używam tej pasty od dawna i zawsze mam takie samo zdanie o niej-jest dobra. Odświeża oddech na długo, dobrze czyści i poleruje zęby, bo ma gęstą, żelową konsystencję przez co dobrze się rozprowadza. Ma dość mocny, miętowy smak, który mi nie przeszkadza. Ponadto trochę wybiela zęby, ale wiadomo, że nie jest to spektakularny efekt (trzeba innych-silniejszych środków do tego typu zadań), zwłaszcza gdy ktoś pije sporo kawy, herbaty i do tego pali. ;) Jest w dużej tubce i jest wydajna, starcza na dłuższy czas.
Jeśli chodzi o cene tej pasty to jest to kwestia dyskusyjna, bo nieraz kupowałam ją za prawie 9,oo zł, a ostatnio kupiłam ja za 6,50 zł, więc widać cenowe rozbieżności. ;)

Sumując-dobra pasta do zębów, którą stale kupuję i jestem zadowolona z jej działania. Czasami mi się zdarza kupić jakis inną pastę-tak dla odmiany, ale zawsze do niej wracam.

Używam tego produktu od: od dawna.
Ilość zużytych opakowań: dużo, ok. 10 tubek.

Zbyt mocna

Używam jej od jakiegoś czasu i zauważyłam już na początku, że ma silnie działanie, przez co podrażnia. Starałam się nie zwracać na to uwagi, ponieważ pasta dobrze myje, pieni się jak należy. Ostatnio jednak dochodzę do wniosku, że po dłuższym stosowaniu jest ona coraz bardziej drażniąca - jest to spory dyskomfort podczas mycia jak i po nim, gdy dziąsła są podrażnione. Więcej jej nie kupię, wolę już delikatniejszą pastę, nawet kosztem krótszego uczucia odświeżenia.

Używam tego produktu od:kilka tygodni, może miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2, może więcej