Mierau, DeoDorant Spray, Dezodorant w spray`u

Mierau, DeoDorant Spray, Dezodorant w spray`u

Te niedrogie dezodoranty dostępne są w 5 wersjach zapachowych (mają różne nazwy i kolory opakowań): Jade, Light, Musk, Ocean, Pearl. Odznaczają się trwałych zapachem i dobrą wydajnością; mają nieznaczne działanie antyperspiracyjne. Nie podrażniają skóry. Można je kupić m. in. w sieci Rossmann.

Cena: 3-4zł/ 250ml

Dla niepocących się

Dostałam go od babci, która z kolei dostała od sąsiadki..wersja LIGHT :)

Plusy:
+zapach ładny, mydlany, dusi trochę podczas użycia, trzeba uciekać z łazienki
+duża butla

Minusy:
-nie chroni przed potem...dlatego zużyłam go gdy stosowałam bloker, tak dla zapachu tylko..

Bardzo delikatny, jeżeli ktoś nie ma problemu z poceniem się to moze spróbować..

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Tani i bardzo dobry

Mam ten dezodorant a raczej miałam bo już zdążył mi się skończyć...Miałam wersję Musk-to jak dla mnie bardzo dobry dość przyjemny zapach,określiłabym go jako mleczno-kwiatowy,nie podrażnia skory,jest dość wydajny,nie brudzi ubrań,skuteczny przy nadmiernym poceniem i nieprzyjemnym zapachem,jest oczywiście kilka wersji zapachowych.Na uwagę zasługuje fakt że te dezodoranty nie są drogie i dość szeroko dostępne.Każdy wariant zapachowy ma inny kolor opakowania.Pojemność to 250 ml.Ja swój kupiłam w Drogerii Rossmann,obecnie kupilam dziś mamie na Dzień Matki wersję Pearl (różowe opakowanie).Do nabycia w Rossmannie.Polecam.
PS.Starczył mi na mniej więcej 3 miesiące użytkowania,zakładając że pskikam się nim codziennie,więc jest niesamowicie wydajny.5

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:1 (Musk),obecnie moja mama ma wersje Pearl :)

wspomnienie

pamiętam jak stał dawno temu na półce mojej Mamy, zużyła chyba kilka opakowań, czasem go jej podkradałam, zwykły dezodorant, zapach ładny, ale nietrwały, zapach za kilka groszy. Ale jakiś tam sentyment związany ze wspomnieniami pozostaje.Jednak nie jest dla mnie, trochę męczący, duszący. Po chwili zapach jest niewyczuwalny

Używam tego produktu od: było to dawno
Ilość zużytych opakowań: kilka

Smokey eyes H&M

Przyjemny i całkiem skuteczny

Kupiłam ten dezodorant z ciekawości i muszę przyznać, że to miły produkt. PLUSY: trwałość zapachu (zapach czuć do kilku godzin); zapach - przyjemny, przypomina mi któryś z perfumów Avon - mowa o wersji JADE, wersja LIGHT ma zapach zbliżony do świeżych dezodorantów Nivea i Dove - super; niska cena (w promocji ok. 3 zł, bez promocji 5,50 zł); duża pojemność (250 ml); wydajny (w sam raz dla osób, które lubią używać dezodorantu kilkukrotnie w ciągu dnia); połączenie jakość-cena; dostępność - kupuję go w sieci Rossmann; nie podrażnia skóry; nie brudzi ubrań; po użyciu znacznie zmniejszona potliwość, brak nieprzyjemnego zapachu potu; zamknięcie nie spada z opakowania, dobrze się na nim trzyma. MINUSY: mało estetyczne, duże opakowanie i ciężko je czasem otworzyć (kojarzy mi się z opakowaniami lakierów technicznych lub farb w sprayu - od razu widać, że niemiecki producent dezodorantu również taką produkcją się zajmuje:)); zapach wersji JADE nie jest specjalnie wyrafinowany, a tuż po użyciu jest przez moment drażniący (w wersji LIGHT to drażnienie jednak nie występuje - zapach jest cudownie świetny i nie tandetny). PODSUMOWUJĄC: mnie się ten tani dezodorant spodobał, bo jest wydajny, a ja lubię się czymś "spryskiwać" wielkokrotnie w ciągu dnia. W normalnych warunkach - gdy nie robię nic wymagającego dużego wysiłku i nie mam przegrzanego organizmu - ten dezodorant zapewnia mi wystarczającą ochronę przed poceniem. Wersja LIGHT, którą mam obecnie jest jeszcze przyjemniejsza od JADE i w pełni zasługuje na 4*. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego