Light Colour (Lakier do paznokci)

Light Colour (Lakier do paznokci)

Trwałe lakiery z połyskiem Light Colour. Doskonałe połączenie najnowocześniejszej technologii z pięknem soczystych, głębokich kolorów. Emalie posiadają w swoim składzie masę uszczelniającą i wypełniającą nierówności płytki paznokcia. Dzięki niej są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia.

Cena: ok. 6zł

Całkiem dobry

Całkiem niezły lakier, mam numer 244, to taka krwista czerwień i w sumie to dopiero 2 warstwy dają pożądany intensywny kolor, ale generalnie lakier jest dość trwały. Myślę, ze jeszcze nie raz go kupię. Porządny i tani (!) lakier.

Używam tego produktu od: 3miesięcy

zbyt wodnisty

Mam 2 lakiery: 252 i 237, jeden jasny, drugi ciemny. Zarówno w przypadku jasnego, jak i ciemnego koniecznie jest pomalowanie paznokci dwiema warstwami, a jeszcze lepiej trzema. Z jedną nie ma co się ludziom pokazywać, bo tworzą się smugi, które, o dziwo, przy drugiej warstwie znikają, ale dopiero przy trzeciej kolor staje się intensywny. Jest to zapewne spowodowane tym, że lakiery mają bardzo rzadką, wręcz wodnistą konsystencję.

Poza tym żadnych wad nie dostrzegam - kolory są ciekawe, ładnie błyszczą. Lakier te 4 dni na paznokciach się trzyma - z czasem końcówki się delikatnie wycierają, ale nie jakoś tragicznie, a sam lakier nie odpryskuje.

Schnie w miarę szybko, ale i tak nad trzema warstwami trzeba trochę posiedzieć, więc taki szybkoschnący nie jest. Dobry, ale mógłby być lepszy. Nie przewiduję powiększać ich kolekcji.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

....

mam kolorek jasny róż ,nie wiem czy tylko mój jest jakiś trefny ale robi okropne smugi może dlatego ,że jest bardzo rzadki odpryskuje już po paru godzinach plusem jest duża gama kolorów,raczej nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Idealny!!

Po raz pierwszy zetknelam sie z tymi lakierami u kolezanki miala ona odcien mocnego rozu. Po nalozeniu jednej warstwy kolor byl juz intensywny bez smug , a musze przyznac ze nie jestem zbyt dobra w malowaniu paznokci. Naprade bardzo mi sie spodobal i kupilam sobie jeszcze 2 lakiery! utrzymuja sie dlugo na paznokciach, nie odpryskuja. Cena rowniez przystepna biorac pod uwage fakt ze kupilam 1 lakier po 3 zlote, bo byly w promocji !!

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:kupilam 2 nie zuzylam jeszcze do konca zadnego

Bardzo dobry

Naprawdę świetny lakier! Doskonale się rozprowadza, nadaje cudowny połysk - naprawdę niesamowity, idealnie gładka, tafla szkła, coś w tym stylu, wyrównuje wszystkie nierówności płytki i bardzo, bardzo długo trzyma się bez odpryskiwania. Super! Mam z nim tylko jeden problem - nie kupiłam go sama, a dostałam, no i mam dość nudny kolor: nr 233, zgaszony fiolet wpadający w brąz. Jeśli w palecie są ciekawsze kolory (przynajmniej jasnoróżowy lub biały:D) to na pewno kupię go jeszcze nieraz.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ideał!

wreszcie znalazłam lakier doskonały. mam bardzo jaskrawy kolor, więc widoczne byłyby wszystkie odpryski, niedoskonałości, gdyby były. mój odcień to intensywna, "złota czerwień", jakby ciepły jasnoczerwony ze złotą poświatą czy złotą perłą. przecudny, słoneczny kolor! zawsze używam bazy pod lakier i preparatu nawierzchniowego (nie jakiegoś super - jedno i drugie z rossmanowskiego WIBO) - ale bez skazy lakiery wytrzymywały mi po ok 3, może 4 dni. Bell natomiast w stanie takim jak tuż po pomalowaniu, trzymał się SIEDEM dni. mało tego. zmyłam go nie dlatego, że odprysnął czy się ścierał. tylko dlatego, że chciałam zmienić kolor paznokci. tak to by jeszcze ze dwa dni mógł pewnie zostać. normalnie w tym czasie zmywałam naczynia, dwa razy prałam ręcznie jakieś drobne rzeczy.. a paznokcie miałam bez zarzutu. do tego - dość cienki, precyzyjny pędzelek i błyskawiczne schnięcie. duża pojemność. zapłaciłam za niego 5,50 w drogerii przy Metro Ursynów ;) jest rewelacyjny i jak tylko będę miała chwilę, w przyszłym tygodniu podjadę kupić jeszcze ze dwa albo trzy, bo za taką cenę, ten lakier jest bezkonkurencyjny. aha - nie zawiera toluenu, formaldehydu i ftalanu dwubutylu. nie wszystkie produkty udawały się firmie Bell, ale ten lakier jest naprawdę jednym z najlepszych jej "dzieci" ;)

Używam tego produktu od: koło 10 dni
Ilość zużytych opakowań: 1, będą następne ;)

Super:)

Po pierwsze swietna gama kolorystyczna, po drugie świetnie się roprowadza mam wrażenie że jest bardziej płynny ale super przylega do płytki, nadaje soczyste odcienie , szybko schnie i ładnie błyszczy:) Nie zasycha w buteleczce, fajny pedzelek. Cena: 4,10zł :) Jedynym "minusem" moze być to ze zazwyczaj jak przy każdym lakierze trzeba nakładac dwie warstwy przynajmniej przy moim kolrze czerwonym:)

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego