Bed Head, Superstar (Aktywowany ciepłem lotion dodający objętości włosom)

Bed Head, Superstar (Aktywowany ciepłem lotion dodający objętości włosom)

Nowy sposób TIGI na grube, puszyste włosy! Ten aktywowany ciepłem lotion sprawia, że nabierają one masy i wprost niewyobrażalnej objętości, stają się gładkie i jedwabiste, zachowując przy tym lekkość i miękkość. Preparat dodatkowo chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas stylizacji i ma orzeźwiający cytrusowy aromat. Zawiera filtry UV.

Kosmetyk zawiera: aminokwasy pszeniczne; panthenol (prowitamina B5); PVP kopolimer.

PRODUKT OCENIAM NA 5+:)

Dla mnie i moich włosów: produkt oceniam na 5!
Za pierwszym razem jak go stosowałam, myślałam, że się nie sprawdzi, ponieważ strasznie się klei-byłam przekonana, że również poskleja mi włosy, ale NIE!
produkt nanosimy na wilgotne włosy tuż przed stylizacją, pod wpływem ciepła włosy się pogrubiają, są elastyczne. Pięknie pachnie:) Polecam z czystym sumieniem:) PRODUKT BAAARDZO WYDAJNY!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Mój 2 typ z TIGI

Lotion dodaje objętości, to mój 2 kosmetyk z tej Bed Head TIGI. Jest idealny. Moje włosy potrzebują stałej pomocy w nadaniu objętości, dlatego postawiłam na TIGI. Świetnie się aplikuje i co najważniejsze (przy cenie wysokiej) jest bardzo wydajny. Ochrona przed suszeniem..tak oczywiście, ciężko mi było wstępnie to zauważyć ale może to jest ten efekt że włosy nie są napuszone.
Polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

ok, ale łatwo przesadzić

Przy pierwszym opakowaniu byłam zachwycona, przy drugim - czyżby mi się włosy przyzwyczaiły? Nie daje już takiego kopa.
Ale tak poza tym pozytywnie oceniam ten kosmetyk, wystarczy kilka kropel na moje cieniutkie włosy do obojczyków, więc bardzo łatwo przesadzić z ilością, wtedy obciąża.
Co do ochrony przed ciepłem suszarki/prostownicy - ciężko mi się wypowiedzieć, ale włosów zniszczonych nie mam, a suszę je przynajmniej 5 razy w tygodniu.
Zapach przyjemny, produkt bardzo wydajny.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo obecnie Tigi wypuściło piankę Totally Baked, która jest najlepszym kosmetykiem "push up" jaki kiedykolwiek wpadł mi w ręce, a wiele ich było.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: prawie dwa

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

całkowicie zbędny i nie dla cienkich włosów

Kupiłam go, żeby mieć jeszcze "więcej włosów" po innych produktach Tigi, ale skutek był odwrotny.

Używam szamponu i odżywki Tigi Your Highness (super do włosów modelowanych, włosy suszone naturalnie wyglądają po nich matowo) oraz szamponu-żelu dodającego objętości z Goldwella wraz z odżywką Tigi superstar bądź rekonstruktorem dumb blonde, kiedy nie chcę nic więcej z włosami robić.

Kiedy w obu opcjach użyłam dodatkowo lotionu, moje cienkie włosy wyglądały gorzej - mniej zdrowo i mniej naturalnie, były bardziej klapnięte, za mocno wygładzone (dla mnie to minus), szybciej się przetłuszczały, kiedy przeczesywałam włosy palcami, te się zaplątywały. Uważam, że ta oleista substancja, to nie jest dobry produkt dla posiadaczek cienkich włosów. Plusem jest ładny połysk, ale i tak mówię mu zdecydowane NIE. Cóż, nie zawsze pozytywne opinie na Wizażu przekładają się na nasze zadowolenie z produktu.

Jeśli ktoś lubi mocno wygładzone i nabłyszczone włosy może być bardzo zadowolony z efektu.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: wymiarowe opakowanie

Coś fantastycznego!

Zdecydowanie najlepszy kosmetyk do stylizacji włosów, z jakim miałam do czynienia! Mam lekkie, puszące się włosy, które kręcą się we wszystkie możliwe i niepożądane strony. Jeśli, nie daj boże, jest jeszcze wilgotno, wyglądają jak cienkie strąki.
Po okresie, kiedy włosy wypadały mi garściami, doszło do tego, że nawet świeżo po wizycie u fryzjera nosiłam wyłącznie związane włosy, bo rozpuszczone wyglądały fatalnie. Odkąd zaczęłam używać lotionu Superstar (w połączeniu z kremem wygładzającym Tigi, After Party), noszę rozpuszczone włosy non stop i jestem nimi zachwycona. Są bardziej sztywne (w sensie pozytywnym), sypkie, gładkie i błyszczące. Nie puszą się, nie skręcają, są po prostu genialne. I wydaje się, jakby było ich więcej. Nie sądziłam, że kosmetyk do stylizacji może aż tak poprawić wygląd włosów! Oby nigdy go nie wycofano, bo nie wyobrażam sobie już bez niego życia dla moich włosów ;-)
Niewątpliwą zaletą jest też niesamowita wydajność kosmetyku (używam go codziennie, a wydaje się, jakby go w ogóle nie ubywało) i jego przyjemny zapach. Właściwie same plusy.

niezły

Produkt średni w porywach do "niezły". Myślę,ze są typy włosów, dla których może być bardzo dobry.
Moje włosy są cienkie,ale jest ich bardzo dużo, zależało mi na produkcie, który przynajmniej utrzyma poranną puszystość fryzury ;) Superstar nakłada się komfortowo, ma zabawną,żelowo-płynną konsystencję. Jest niesamowicie wydajny, przyjemnie pachnie. Zwiększa objętość włosów,ale bez szczególnie spektakularnego efektu.Moje włosy są po nim nieprzyjemnie suche w dotyku, używany regularnie wysusza je wyraźnie.Jeśli ktoś potrzebuje lekkiego podsuszenia pewnie się sprawdzi.

naprawde dziala

Bardzo polubilam ten lotion. Mam dlugie wlosy, ktore sa dosc gladkie i blyszczace, a przez to i fryzura jest dosc plaska. Po uzyciu tego produktu wlosy sa puszyste, w zadnym razie ich nie obciaza. Nie zauwazylam tez obciazenia. Raz zdarzylo mi sie przez caly dzien na zmiane moknac, po czym na chwile wlosy wysychaly i mimo tych spartanskich warunkow wlosy i tak sie niezle prezentowaly. Nie moge powiedziec czy hamuje puszenie sie wlosow, czy nie, bo mi po prostu wlosy nigdy sie nie pusza.
W kazdym razie, probowalam roznych produktow zwiekszajacych objeosc i ten narazie jest moim numerem jeden, bo nie tylko wydaje sie ze wlosow jest wiecej ale wygladaja na naprawde zadbane. Przesuszenia tez nie zauwazylam.
Irytuje mnie tylko troche ten cukierkowy zapach, ale na szczescie dosc szybko sie ulatnia.

Używam tego produktu od: miesiaca

bardzo fajny

Ten lotion jest bardzo fajny ale trzeba uwazac ile sie go naklada gdyz mozna przesadzic, duzym plusem jest to ze jest niesamowicie wydajny, wygladza wlosy i chroni przed wysoka temperatura. Rzeczywiscie dodaje objetosci wlosom ale trzeba je dobrze wymodelowac by lotion spelnial swoje zadanie

pieknie nabłyszcza i wygladza, słabo zwieksza objetosc

Zamówiłam ten produkt w zestawie z szamponem i odżywka z seri superstar( Samapon i odzywka sa wspaniale)
Ten produkt ma wiel plusów:
+piekny zapach, utryzmuje sie długo
+wygladza
+zwalcza puszenie
+chorni przed cieplem
+niesamowicie wydajny

jedynym minusem jest dla mnie to, ze spodziewałam sie ze da wiecej objetosci. W tym celu raczej sie nie sprawdził. Jesli komus zalezy na objetosci polecam szmapon i odzywke z serii. Tego kosmetyku uzywam bardziej jako wykonczeniowego-nadaje ladny, naturalny efekt zdrowych, wypielegnowancyh włosów. Nie bociaza i nie klei sie. I co dla mnie Bardzo wazne -nie skleja włosów
Rzadko modeluje włosy suszarka.spreje i pianki zazwyczaj daja efekt sztywnych włoswów lub sklejaja. Ten płyn wogule tego nie robi. Ma sie wraznie ze nic nie ma na włosach ale trzyma je w ryzach.Dla mnie to teraz przede wsyzstkim preparat ulatwiajacy modelwoanie i nadajacy ladny kształt fryzurze.

działa

Najwazniejsze - działa!
Na Tak:

-włosy po uzyciu puszyste,błyszczące,miłe w dotyku.
- ładny zapach
- nie skleja, nie obciaza włosów
- ładne opakowanie, to lotion lekko półpłynny, ładnie i łatwo rozprowadza sie na włosach
- super wydajność
- fryzura na miare miana Superstar :)

-minusów brak :) wszystkie pianki do kosza!

Używam tego produktu od:04.2009
Ilość zużytych opakowań:1-w trakcie

mój niezbędnik

Zastanawiałam się czy dać temu kosmetykowi 5*, ale uczciwie muszę przyznać, że nie znalazłam do tej pory lepszego kosmetyku do dodawania włosom objętości, a
przetestowałam już ich trochę.

Moje cienkie, farbowane i półdługie włosy po użyciu Superstara są nie tylko puszyste, ale też zadbane. Pięknie się błyszczą i lepiej układają. Superstar nie obciąża włosów w żaden sposób, łatwo się zmywa, pięknie pachnie i przy wszystkich tych zaletach jest na dodatek MEGA wydajny. Wystarczy odrobina (tak jak jedwabiu) nałożona na włosy, aby zaczał działać. Ponadto kosmetyk zapewnia termoochronę i ma filtry UV.
Nie wysusza włosów. Czego chcieć więcej?

Po prostu KWC.

Polecam :)

wow!!

mam dlugie proste jak drut cienkie wlosy(ale mam ich duzo). po umyciu zaraz sie przetluszczaja i sa oklapniete:((( nic im nei pomagalo!! ten preperat to cudo!! moge isc na impreze w rozpuszczonych wlosach, bawic sie w klubie a o godz 5 nad ranem moje wlosy nadal wygladaja BOSKO!czuje jakby ktos powietrze w nie wpompowal!! UWAGA! trzeba wiedziec jak nakladac: na wilgotne jeszcze wlosy wcieram niewielka ilosc od nasady az po konce, i susze suszrka(glowa w dol). niestety efekt jest jednodniowy/jednonocy:p dlatego bede szukac dalej,,,

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 i duuuzo jeszcze zostalo:p