Oriflame, Gąbeczki do podkładu Visions Sponges, Oriflame

Oriflame, Gąbeczki do podkładu Visions Sponges, Oriflame

Zestaw dwóch gąbek w pastelowych kolorach. Gąbką rozprowadzisz podkład równomiernie, jak profesjonalistka. Rozmiar 40 x 40 x 6 mm.

Cena: 5,90zł

tragedia

szkoda jest mi nawet tych 5 zł za nią... nie dość że ciężko nakładało się nią podkład, zużywałam go więcej to jeszcze po jakiś 10 użyciach zaczęła pękać, a potem rozpadła się na pół! Na pewno jej już nie odkupię, już nawet nie dlatego że produkt był kiepski co nie mam dostępu do Oriflame (może nawet to dobrze ;))
i przekonałam się że lepiej używać swoich palców do nakładania makijażu, bo zawsze mogę je umyć i nie muszę czekać aż wyschną (nie tak jak gąbki czy pędzle) i nie marnują niepotrzebnie podkładu.

Używam tego produktu od: ok miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 gąbeczka

Katastrofa

Nawet fajnie rozprowadzały podkład, choć oprócz gąbeczki wspomagałam się palcami. I to jest jedyny plus.

Przestałam ich używać ze względu na okropny gumowy zapach, który pozostawał mi na buzi i dłoniach przez długi czas. Oprócz tego, jak wiadomo, gąbeczki pochłaniają więcej kosmetyku.

Może któraś z Pań poleci mi gąbeczki bezzapachowe?

Używam tego produktu od: użyłam go dwa razy

DO NICZEGO.

Kiedy je kupiłam, byłam w gimnazjum i liczyłam, że pomogą mi równomiernie zaaplikować fluid.
Na początku myślałam, że po prostu nie umiem z nich korzystać, bo wychodziło mi jeszcze gorzej niż za pomocą dłoni.
+ ładnie wyglądają.
+ są miękkie.
+ wytrzymałe, nie niszczyły się.

- jak dla mnie - za małe.
- lubię jak gąbeczki wchłaniają trochę podkładu, w ten sposób nie nakładamy go na twarz zbyt dużo i nie tworzymy efektu maski, te gąbeczki najpierw wchłaniały cały podkład, a później były już tak pełne, że rozmazywały wszystko na twarzy i tworzyły smugi.
- były tępe, ciężko było nimi manipulować, szorowały po twarzy.
- za dwie gąbeczki zapłaciłam chyba coś ok. 6 zł, nie pamiętam już dokładnie, to makabrycznie wysoka cena, tym bardziej, że za taką samą kwotę, albo nawet mniejszą zakupiłam 4 gąbeczki w Schleckerze i uwielbiam je.

Skusił mnie ładny wygląd, zawiodłam się - nigdy więcej. NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: używałam ich jakiś czas, ok. 2-3 lata temu.
Ilość zużytych opakowań: 2 gąbeczki (zielona i różowa).

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Beznadziejne

Wchłaniają masę podkładu, szybko się rozpadają. Choć niezbyt drogie, są naprawdę okropne. Zdecydowanie lepiej nakłada się podkład palcami niż tymi gąbeczkami.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Dno

Gąbęczki ładnie wyglądają wydawały się przjazne, ale są beznadziejne. Porozciągały się podkład pochłaniały wręcz. Nie polecam. Wyrzuciłam je od razu po kilku użyciach.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 gąbeczki

Bardzo dobre :)

są świetne, małe, tanie, wygodne w użyciu
bardzo mi się podobają, są stanowczo lepsze niż te których używałam poprzednio (również marki oriflame)
jedyną ich wadą jest to, że szybko pochłaniają wodę po zmoczeniu ich, zanim nałożę podkład w ogóle jej już nie czuć, jak wiadomo gąbeczkę należy przed nałożeniem podkładu zmoczyć. mimo tego jestem zadowolona i polecam.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

Beznadziejne!

Najgorsze gąbeczki w moich życiu!

W ogóle nie da się nałożyć nimi podkładu!

Bardzo mocno wchłaniają przez co zużywa się bardzo dużo kosmetyku.

Do tego marzą, zostawiają smugi, są niehigieniczne, niewygodne!

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno

porażka

Kiedyś miałam te gąbeczki i były w porządku. Jakiś czas temu postanowiłam kupić je znowu, bo ówczesne się już zużyły. Bez zastanowienia je zamówiłam i jakie było moje zaskoczenie gdy zamówienie dostałam... Tak jak kiedyś była to normalnej wielkości gąbka, to teraz to jest niemal jak cień gąbki. Zrobiła się o ok. 1 cm mniejsza i o ok. 0,5 cm chudsza :what:
Próbowałam ich użyć, ale nawet nie umiej jej trzymać. Więc leżą i czekają na wyrzucenie, bo używać ich na pewno nie będę!

Używam tego produktu od: ok. roku

masakra

Masakra jednym słowem.
Mam je i nie mogę się ich pozbyć, są twarde i zamiast podkład rozprowadzać to one wręcz go rozmazują. Efekt tragiczny. Nie polecam.

Tragedia

Co to za dziwny produkt? Bo gąbki do podkładu to to raczej nie są.

Wyglądają ślicznie, ładnie prezentują się w kosmetyczce. I na walorach estetycznych moglibyśmy zakończyć. Bo potem już nie jest tak miło.

Podkład rozprowadzają tragicznie! Kleją się do twarzy , w zasadzie rozprowadzenie podkładu jest niemożliwe niezależnie czy zostaną zwilżone czy też nie. Do tego są małe, nieporęczne w użyciu. Chłoną też dużo fluidu.

Zupełnie do kitu.

Używam tego produktu od: używałam kilka dni i nigdy więcej

Tragedia

Zgodzę się z poprzedniczkami.
Gąbki wyglądają wręcz ślicznie, i dzięki wyglądowi się na nie skusiłam. I dobrze że kupiłam je po promocji bo 6 zł. to bym na pewno za nie nie dała ;/
Po nałożeniu podkładu na gąbkę większość w niego wsiąka zatykają wszystkie pory gąbeczki co uniemożliwia jego ponowny wypływ. Co za tym idzie po umyciu gąbeczki, większość podkładu po prostu ląduje w ściekach ;/
Gąbeczki nieużywane są mięciutkie i przyjemne w dotyku, a po nałożeniu podkładu śliskie, a w trakcie aplikacji SKRZYPIĄ! ;/ I to mnie strasznie wkurza, a do tego śmierdzą gumą fuuuj. Po umyciu gąbeczki się zniekształcą, nie do końca się chcą doprać i napis się starł :((

Ogółem:
+ ładny wygląd przed użyciem
- wygląd gąbeczki po użyciu
- wchłanianie większości podkładu
- nie da się tym nic rozprowadzić, tworzy straszne smugi
- po jednym użyciu śmierdzą ://

NIE POLECAM!! Lepiej dołożyć 4 zł. i mieć porządne gąbeczki a nie pseudo-cudeńka :/

Używam tego produktu od:niecały miesiąc i leżą na półce

Nigdy więcej.

Skusiłam się na te gąbeczki jeden raz, oczywiście jak to bywa pechowo przed Sylwestrem... Bardzo ciężko rozprowadza się nimi podkład, w końcu uczyniłam to palcami... Zawiodłam się na nich. Natomiast inne gąbeczki Oriflame są bardzo dobre i polecam.

Używam tego produktu od: ...