Pearl Shine Lipstick (Pomadka nawilżająca)

Pearl Shine Lipstick (Pomadka nawilżająca)

Pomadka w sztyfcie,idealnie kremowa. Usta dzięki niej uzyskują czysty i wyraźny kontur, są gładkie i uwypuklone. Nawilża usta, zawiera wit.E i aloe vera oraz filtr przeciwsłoneczny.

Cena: 19,90zł

Kolor + nawilżenie

Miałam kolor 610 Mermaid, taki brudny, perłowy róż.
Szminka moim zdaniem zasługuje na 4,5 gwiazdek. Ładnie nawilża, delikatnie połyskuje na ustach, schodzi z nich po 2-3 godzinach, ale za to równomiernie, nie zbiera się w kącikach. Bardzo wydajna, mimo regularnego używania starczyła mi na ok. pół roku. Jest miękka i nie podkreśla suchych skórek ( o których istnieniu nawet nie miałyśmy pojęcia :) ).

Polecam!

no, no:)

To chyba moja pierwsza pomadka, która nie wysusza ust nic a nic! Przez cały dzień smarowania się tą pomadką w pracy (bez wsparcia balsamu do ust) usta pozostają nawilżona, gładkie, nawet na mrozie!

Już jedna leciutka warstwa pokrywa usta kolorem. Drobinki na ustach stapiaja się jakoś z pomadką, że są niewidoczne. Widać je dopiero po zjedzeniu pomadki:D

Trwałość, lepiej niż przeciętna, no ale nie jest to w końcu pomadka typu superstay:)

Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam:)))

Używam tego produktu od: tydzień

Nawilzajaca efektowna pomadka

Mam pomadke nr 620Pearl Shine Sparkle odcien bezu zlamany delikatnym rozem ,na stach odcienie sa ciut ciemniejsze i trzeba wziasc o po uwage przy zakupie. Pomadka idealnie sie rozprowadza,jest kremowa ,ma wtopione pojedyncze drobiki rozswetlajace ,ja mam odcien perlowy .Bardzo ladnie wyglada na ustach ,jest raczej kryjaca z polyskiem.porownac ja na peno moge jakoscia do loreala Color Rriche ,ladna gama odcieni .Na pewno kupie ja jeszcze raz .

Używam tego produktu od:2 mies

Manicure - mat i błysk

bardzo lubię

Bardzo dobra pomadka,doskonale spełnia obietnicę producenta dotyczącą nawilżenia.Posiadam kolor bodajże Swing,taki róż z maleńkimi,wcale nienachalnymi drobinkami.Praktycznie nie rzucają się one w oczy:-)Z całą pewnością szminka jest wydajna,używam jej prawie codziennie od 4 miesięcy i zużyłam koło 65% :-)Nie podkreśla suchych skórek,i nie waży sie na ustach.Cena niezbyt wygórowana,opakowanie estetyczne.Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 niepełne

bardzo przyjemna

No dobra,to znów będę pierwsza.

Mam kolorek mermaid-taki brudny róż.Szminka ma rozświetlające drobinki,które nadają subtelny połysk usteczkom,chociaż nie rzucają się w oczy (i nie osypują), po prostu idealnie wtopione w pomadkę,która zapewnia naturalny wygląd.
Zapach delikatny,nie narzuca się.Co do właściwości pielęgnacyjnych,no cóż nie wiem jak spisuje się przy codziennym stosowaniu,bo nie używam jej regularnie,ale zmiękcza usta i nie podkreśla suchych skórek.
Nie jest najtrwalsza,ale ściera się równomiernie i nie rozmazuje się.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego