SPA Professional, Maseczka z czarnego błota

SPA Professional, Maseczka z czarnego błota

Profesjonalny zabieg kosmetyczny Spa Professional to aktywna odpowiedź na problemy skóry tłustej i mieszanej. Detokstykujące czarne błoto oraz sebonormalina, regulująca wydzielanie sebum, dogłębnie oczyszczają i odżywiają cerę, a lifingujący kawior nawilża i ujędrnia skórę, nadając jej jedwabistą gładkość i niepowtarzalny urok.

Cena: ok. 5zł / 15g

bez rewelacji

ta maseczka to kompletna klapa-droga i nieskuteczna. kupiłam ja za prawie 7zł i śmiało mogę powiedzieć, że to rozbój w biały dzień! kompletnie nie jest warta swojej ceny. nie zauważyłam żadnej zmiany w kondycji skóry-NIE oczyściła, NIE zwęziła porów, NIE wygładziła cery. na drugi dzień rano obudziłam się z nadzieją, że może po ożywczym śnie skóra odpowie na nią. jednak płonne były me nadzieje.
w dodatku wodnista konsystencja oraz niezbyt duża ilość kosmetyku nie pozwalają równomiernie go rozprowadzić.
opakowanie to również padaka-nie ma bowiem niczego co pomogłoby otworzyć saszetkę, zwłaszcza, iż maseczki zazwyczaj robi się/nakłada wilgotnymi dłońmi, więc śliskie opakowanie bez tego sprytnego wcięcia do oderwania boku lub rożka jest wybitnie niefunkcjonalne.

Używam tego produktu od: 2tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka=2 użycia

Warto!! Efekt niesamowity

Maseczka wyraźnie poprawia koloryt skóry, ładnie ją napina, wygładza, zwęża pory i zmniejsza wydzielanie sebum. Ten ostatni efekt działania jest jednak słabszy od poprzednich, jednak bardzo zauważalny. Działanie utrzymuje się przez kilka dni, skóra jest wyraźnie ładniejsza.
Co do konsystencji, koloru i zapachu- jak sama nazwa wskazuje jest to Czarne Błoto, a jak wiadomo błoto ani ładnie nie pachnie ani nie wygląda:) Ważne żeby spełniało swoją funkcję i spełnia. Nie spływa z twarzy i świetnie się nakłada (ja nakładam specjalnym pędzlem do nakładania maski i polecam wszystkim ten sposób).
Zmywa się łatwo.
Nie ocenię jednak na max, ponieważ po nałożeniu szczypią mnie oczy i łzawią, zaznaczając że pamiętam o zasadzie żeby nie nakładać maski w okolicach oczu. Szczypanie przemija po około 2 minutach od nałożenia To jedyny jej minus.Używam tego produktu od:tygodnia

bez rewelacji

Strasznie cięzko sie nakłada, wodna konsystencja długo "zastyga

Strasznie śmierdzi, szczypie i piecze na twarzy.
Efektów jakiś rewelacyjnych nie ma, cera wydaje sie gładsza. Jednak to tylko na krótką chwile.
Nie polecam, za tę cene można kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od:dawna

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Godny uwagi mimo wad:p

Zaznaczę od razu, że generalnie wszystkie maseczki tej firmy są dla mnie kwc ale ta na to miano nie do końca zasługuje. Zacznę może od plusów:
Oczyszcza cerę
napina skórę
pory są wyrażnie zwężone
buzia jest bardzo miekka, gładka, ma jednolity kolorek, wygląda zdrowo;
Minusy to:
nie odpowiada mi konsystencja-jak juz ktos zauważył trochę glutowata
zapach też nie jest najmilszy ale to akurat nie stanowi dla mnie problemu
po nałozeniu skóra piecze i mrowi, byc moze to efekt działania składników ale nie lubię gdy coś takiego dzieje się na mojej twarzy:

Ogólnie maseczka jest warta zakupu, ja z pewnością kupie ponownie. Dodam tylko,że osobiście po zmyciu tej maseczki nakładam jeszcze maseczkę nawilżającą, wtedy efekt jest naprawdę niesamowity:)

Używam tego produktu od:użyłam 2 x

średniak

"SPA Professional" to to raczej nie jest;)
+ po użyciu pory są zwężone, skóra wygląda trochę lepiej, ale niestety efekt ten trwa dośc krótko - po godzinie skóra wraca do punktu wyjścia
+ nie podrażnia
+ wydajna - podwójna szszetka starcza na 4 użycia
-gruntownego oczyszczenia czy też zmniejszonego przetluszczania sie skóry - brak
- zapach farby plakatowej - niby zapach w maseczce nie jest najistotniejszy, ale jak trzyma się coś pół godziny na twarzy, to mogłoby pachniec troche przyjemniej
- nieciekawa, rzadko - ciągnista konsystencja: trudno nalożyc i czaem zaczyna spływac z twarzy.
Nie zauważyłam, aby ciemne drobinki osiadaly w porach skóry.

Podsumowując, można wypróbowac, ja poszukam czegos lepszego.

Używam tego produktu od:kilkanaście razy

oj nie

Moja recenzja jest w zasadzie zgodna w 100 % ze spostrzeżeniami Agaty83. Maseczka śmierdzi okropnie farbami - zapach dla mnie nie do zniesienia,jest rzadka, szczypie i włazi w pory,które niestety ja w okolicach nosa mam i tak dość spore.Powstają więc brzydkie czarne kropki, które muszę domywać :-O Na moją buzię ogólnie działa kiepsko, porównując ją do stosowanych zwykle przeze mnie sypkich glinek Argiletz.Więcej napewno nie kupię.

Używam tego produktu od:2 tygodni

boskie efekty:)

Może zacznę od minusów: użycie jest średnio przyjemne i wygodne. maseczka śmierdzi, trochę szczypie i jest dość trudna do nałożenia. Ale wszystko to mogę przecierpieć, bo rezultaty przy regularnym stosowaniu są rewelacyjne!!! Buzia jest na maksa odżywiona i to widać, bo dosłownie promienieje! Ładny kolor, gładkość, nawilżenie.. no po prostu bomba!! I do tego ta cena... Nie mam pytań:)

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:dużo

ulubiona :)

idealnie spelnia swoje zadanie :) oczyszcza, wygladza skora jest matowa przez dlugi czas. konsystencja maseczki bardzo mi odpowiada (nie sciaga skory jak inne). warto sprobowac :)
polecam !

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:duzo :)

Jedna z moich ulubionych :)

Postanowiłam ją wypróbować bo bardzo lubię takie zabiegi pielęgnacyjne :D błotko lub glinka na twarzy - super :) poleciła mi ją farmaceutka w aptece. Ta maseczka spełnia to wszystko o czym pisze producent.
Skóra jest bardzo gładziutka i miękka, rozjaśniona (?!), pochłania nadmiar sebum i matuje. 2 saszetki to 4 aplikacje na twarz. Taniutka (ja kupiłam po 4,50 zł/szt.) a ponieważ jest w saszetkach wiem że zużyję całość (maseczki w tubkach często u mnie leżą miesiącami na półce...) przez skończeniem się terminu ważności. Za taką cenę mogę wypróbować różne warianty :) z czystym sumieniem POLECAM do cery mieszanej i tłustej.
Odejmuję jedną gwiazdkę za zbyt rzadką konsystencję - reszta super!Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 czyli 4 saszetki

Okropna

Jak dla mnie ta maseczka ma więcej minusów niż plusów.

Minusy:
- rzadka konsystencja, spływa z twarzy, trzeba uważać, żeby nie ubrudzić wszystkiego dookoła
- fatalny zapach przypominający farby, których używałam jak byłam mała
- na początku szczypie, choć może to i zaleta, bo sugeruje, że działa
- po zmyciu to czarne błoto powchodziło mi w pory i widać małe czarne kropeczki (mimo, że przed tą maseczką robiłam peeling) - dałabym 2 gwiazdki ale za to dostała tylko jedną
- trzeba ją trzymać pół godziny

Plusy:
- tania

Może i działa, ale po zmyciu widać te czarne kropeczki i efekty są niezauważalne. Zdecydowanie wolę glinkę. Tej maseczki więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy
Ilość zużytych opakowań: jedna podwójna saszetka

Moja ulubiona....:)

Bardzo polubiłam tę maseczkę już po pierwszym użyciu. Skóra po niej jest naprawdę gładka, napięta lecz bez efektu tzw "ściągania", poza tym ładnie oczyszcza cerę. Zauważyłam zresztą poprawę mojej skóry po kilku jej użyciach. Jest też wydajna, ponieważ jedna saszetka (czyli to 7,5 g) starcza na dwa razy :) (ja zawsze używam z siostrą na pół ):) Jedyną jej wadą jest zapach :/ dla mnie jest okropny i przy pierszym użyciu nie do wytrzymania fuuu, potem się już człowiek przyzwyczaja ;) Ogólnie gorąco polecam !!!
Zasługuje na mocne 4+

Używam tego produktu od: