Lycra Care, 3D Top Gloss (Trójwymiarowa warstwa na lakier)

Lycra Care, 3D Top Gloss (Trójwymiarowa warstwa na lakier)

Wierzchnia warstwa ochronna na lakier. Chroni lakier przed blaknięciem i odpryskiwaniem. Gwarantuje szkliste wykończenie manicure.

Można stosować samodzielnie jak lakier bezbarwny.

Cena: 18zł/ 12ml

W porządku

Używałam tego lakieru już jakiś czas temu, nie widziałam go teraz na półkach więc wydaje mi się, że nie można go już kupić.

PLUSY:
+ dość szybko wysychał
+ przedłużał trwałość lakieru

MINUSY
- po jakiś czasie zgęstniał i mimo, że zostało go całkiem sporo, musiałam wyrzucić całą buteleczkę
- cena, z tego co pamiętam, kosztował ok 20 zł, a to całkiem spora suma za taki produkt

Podsumowując, dopóki był nowy, byłam z niego zadowolona, niestety długo się nim nie nacieszyłam, ponieważ dość szybko zgęstniał.

Używam tego produktu od: ok rok temu, przez trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (lakier zgęstniał)

Nie!

Dla mnie jest to strata pieniędzy i bezużyteczny produkt!
Lakier bardzo bardzo długo schnie, po jakimś czasie zrobił się ciągnący jak guma i nie da się go równo i ładnie nałozyc na paznokieć.
Fakt na początku był fajny, dawał sliczne szkliste wykończenie takie jak miało być!
Drugi raz go nie kupię...

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1/2 lakieru

Używam go jako lakier powierzchniowy, gdy nakładam jakieś ozdoby na paznokcie. Również naklejam na niego cyrkonie, materiałowe ozdoby, bulion i etc. - dobrze trzyma.
Mhm... nie mam pojęcia skąd się u poprzedniej recenzentki wzięły bąble :) Zawsze można mieć na coś uczulenie - czasem to lakier kolorowy może być powodem.

Używam tego produktu od:2004

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo mi przypadł do gustu :)

bardzo fajny, dobrze sie naklada, trzyma sie dluuugo, stosuje pod, zamiast i na lakier i nie ma mowy o zadnych bablach:( jest suuper:) a czy schnie dluugo nie zauwazylam zeby jakos to dlugo trwalo:) dla mnie 4 gwiady:) bo revlon jest lepszy:)

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Dziwactwo

Kiedy pierwszy raz użyłam tego "cudeńka", na początku byłam bardzo zadowolona. Świetnie się rozprowadzał, jego wodnista konsystencja to rzadkość wśród lakierów, więc przynajmniej nie ma szans na zepsucie wcześniej zrobionego manicure. Za to jedna gwiazdka. W miarę używania okazało się, że na paznokciach mam olbrzymie, okropne bąble, które całkowicie zniszczyły manicure i doprowadziły mnie do furii. Na początku myślałam, że to mój błąd, ale tak jest za każdym razem, więc mam ogromną ochotę roztrzaskać buteleczkę na malutkie kawałeczki. Nie dość, że cała moja praca poszła na marne, to ta wstrętna kreatura nie chciała wcale wyschnąć tak szybko, jak obiecywała. Kiedy okazało się, że rączka od pędzelka nie daje się normalnie użytkować ( kiedy odkręcałam lakier, w ręku zostawała mi sama rączka, a pędzelek dalej siedział w środku!!! Grrr :/ :/) uznałam, że trzeba raz na zawsze skończyć bawić się z tym "cudeńkiem". Z trwałością bywało różnie - raz zrobiłam francuski manicure i jako pokrycie ostateczne użyłam tego lakieru. Wtedy rzeczywiście nie było żadnych bąbli, a lakier trzymał się 4 dni ( u mnie zazwyczaj trzyma się dwa). Daję więc drugą gwiazdkę, ale PRZYPOMINAM, ŻE PRODUKT POWINNO SIĘ STOSOWAĆ NA LAKIER WIĘC COŚ JEST NIE TAK. Kiedy stosowałam na lakier, nie było żadnej różnicy w trwałości.

Nie polecam. Po co się z tym męczyć? Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

najlepszy!!!!!!!!!

Wypróbowałam wiele odzywek do paznokci i wszystkie inne mialy to do siebie, iz baaardzo szybko "schodzily" z plytki paznokcia.. Musze przyznac ze preparat Astor jest pod tym wzgledem bezkonkurencyjny!!!
Baaadzo dlugo sie utrzymuje, swietnie wzmacnia..jak dal mnie niezastapiony
POLECAM!!!!!

Używam tego produktu od:roku

Za dlugo schnie

Mowie temu lakierowi nie!!
Schnie do 30 minut:eek: to nie normalne - a po 30 minutach jak sie gdzies dotkne to matowieje!
Absolutnie bym go nie kupila bo mam go z targowiska!
Zawsze malowalam nim po frenchu i rozmywal mi poprzednie kolory.Wkrotce jak kupie inny go wywale- mam go dosc!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pol opakowania - troche sie rozlalo

sredniaczek

oczekiwałam od niego, że poprawi trwałość lakieru, ponieważ sama sobie robię frencza, a wiadomo, że przy pracach codziennych w domu po prostu lakier ma dość.
plusy:
-ładnie nabłyszcza
-szybko schnie
-jest wydajny

minusy:
-czy ja wiem czy on przedłużył trwałość lakieru? a może to moja wina, bo za dużo się moczę w wodzie..

cóż cena jest dośc wysoka, więc jakość powinna być trochę lepsza,
dodam też że mam długie swoje paznokcie i głównie lakier odpryskuje na części wystającej, więc może jak ktoś ma krótkie paznokcie i nie są one narażone na wszelkiego rodzaju dodatkowe zgięcia, to ten specyfik się sprawdzi

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1