Eva Violet EDP

Eva Violet EDP

Miła woń kwiatowych aromatów działa pobudzająco. Tajemnica samego zapachu kryje się w wysmakowanej kompozycji.
Edycja limitowana.

Kategoria: kwiatowo-owocowo-piżmowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czarna porzeczka, geranium, drzewo cytrynowe
nuta serca: jaśmin, róża, tuberoza, kwiat pomarańczy, konwalia, ylang- ylang, śliwka, brzoskwinia
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, mech.

50 - 100ml

Są ok

Zapach jest bardzo przyjemny, delikatny, dla mnie kojarzy się z wiosną i latem, długo się utrzymuje, czuję go na sobie już jakieś 5 godzin, więc trwałość jest zadowalająca, cena bardzo niska, w promocji 9zł.
Wolę jednak klasyczną Evę, ale ten również mi się podoba.

Używam tego produktu od: pierwszy dzień

Kwiatowy

Nie lubię zapachu jaśminu ani konwalii a tutaj widzę, że się znajduje. Może właśnie przez to Eva Violet mi nie odpowiada. Zapach jest bardzo kwiatowy, ciężko mi go nawet opisywać ... Myślę, że może się spodobać na codzień dla odmiany lecz do mnie nie pasuje.

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte, podarowane mamie, której zapach się spodobał :)

nie powalil mnie na kolana

kupilam zupelnie w ciemno z czystej ciekawosci w sklepie on line polleny ewy. nie powali mnie na kolana bo zbyt dlugo go szukalam po sklepach by nie znalezc i w koncu kupic w necie...w tym czasie uroslo zbyt wiele wyobrazen i oczekiwan.
czytalam ze najciekawszy i najoryginalniejszy ze wszystkich zapachow ewy wiec chcialam sie przekonac czy jest dla mnie.ale jest taki sobie.slodki jak przeslodzone powidla sliwkowe z pazurkiem czegos ostrego i przelamujacego owa slodycz.nic specjalnego.nikt z otoczenia nie spytal czym pachne ale i nie uciekal:))) no ale w przypadku perfumek brak zaiteresowania jest smutny.
nie zaluje bo kosztowaly tylko niecale 18zl.warto wyprobowac bo moze to akurat jest czyjs wymazony zapach?
opakowanie proste z zakretka w stylu pomnika nike;)nothing special...

Używam tego produktu od:miesiaca