Termiczne SPA, Pumeks do pięt i łokci

Termiczne SPA, Pumeks do pięt i łokci

Pumeks do pięt i łokci usuwa martwy i szorstki naskórek, idealnie wygładza i regeneruje. Zapobiega tworzeniu się stwardnień, pozostawia skórę perfekcyjnie wypielęgnowaną, miękką i delikatną.
Seria Termiczne SPA to linia produktów do pielęgnacji ciała o pobudzająco - rozgrzewającym działaniu. Produkty o specjalnie dobranych składnikach aktywnych stanowią przeniesienie filozofii SPA w zacisze domowe. Nadają zmysłowy zapach, zapewniają przyjemność aplikacji, sprzyjają dotlenieniu i otuleniu ciała ciepłem.

swietny

zanzacze ze uzywam go niezgodnie z przeznaczeniem - bo raczej na kolana i lokcie, na stopy rzadziej, gdyz do stop wole tarke i pumeks - tego wymaga moja skora tam. ale mimo to peeling ten wart jest polecenia. zapach boski, no i skora wygladzona. wydajny, a cena przystepna :)

pomaga

Stosuję go na łokcie. Tylko on pomaga na moją szarą zrogowaciałą skórę. Systematyczne wcieranie i łokcie wygładzone i rozjaśnione. Stosowanie bardzo przyjemne - miły zapach, konsystencja suchawa, ale to w końcu pumeks. Ja go nakładam na łokcie, wcieram aż zniknie i spłukuję pod prysznicem. Lekko rozgrzewa i natłuszcza. Skuteczny.
Nie próbowałam na stopy, od tego mam zwykłą tarkę, trochę mi szkoda tego cuda na pięty ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zdecydowane tak :)

Minusów nie zaobserwowałam, wiadomo, ze nie ściera zrogowaceń tak dobrze jak tarka, ale i tak radzi sobie swietnie, bo efekt wygładzenia skóry na stopach jest ewidentny :). Wygładza i odzywia, ma świetną konsystencję, nie klei sie, łatwo go zmyć, nie podraznia i ślicznie pachnie. Polecam, bo to bardzo solidny kosmetyk!

Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Cellulit mity

Super!

Bardzo dobry peeling, zwłaszcza na zimę, ze względu na słodko-świąteczny zapach :)
Peeling dobrze spełnia swoje zadanie, świetnie wygładza stopy, jest dość ostry, ma nieduże drobinki zatopione w gęstym kremie, jest ich dużo i są bardzo skuteczne.
Stopy po użyciu są bardzo gładkie, rozjaśnione, miękkie i o jednolitym kolorze.
Peeling jest wydajny, jest gęsty i wystarcza niewielka ilość aby był dobry efekt.
Pięknie pachnie, zapach jest ciepły, zimowy, słodki, działa rozgrzewająco i relaksująco - świetny na chłodne dni.
Cena jest przystępna.
Opakowanie utrzymane w tym samym stylu co cała rozgrzewająca seria Miraculum.

Świetny

Pumeks z serii Termiczne SPA to z całą pewnością jeden z najlepszych peelingów do stóp, jakie stosowałam. Przede wszystkim pięknie pachnie, tak ciepło, lekko cynamonowo - przyjemnie i odprężająco. Ma konsystencję gęstego kremu z całym mnóstwem ścierających drobinek - zostawia skórę stóp mocno wygładzoną, zadbaną, miękką. Wspaniale dba o stopy, a dodatkowo jest bardzo wydajny.

Jestem przekonana, że do niego wrócę, bo jest świetny, a cena jest niewygórowana.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze :)

słodko-ostry

Używałam go w zimie i na tę porę roku jest naprawdę idealny. Świetnie radzi sobie z wszelkimi zrogowaceniami - dobrze wygładza i zmiękcza skórę. Drobinek jest w nim naprawdę dużo i co najważniejsze są bardzo ostre, aż czuć jak "rysują" skórę :D
Stosowałam go tylko do stóp, do łokci zwykle używam peelingu do ciała. Zresztą do łokci to chyba byłby za ostry...
Peeling jest gęsty i dzięki temu bardzo wydajny. W użytkowaniu przyjemny i praktyczny - nic nie spływa, nic nie przecieka przez palce.
Poza tym niewątpliwą jego zaletą jest zapach - słodki, korzenny, z nutą cynamonu. I te korzenie naprawdę rozgrzewają, dlatego choćbym bardzo chciała na sezon wiosenno-letni musiałam kupić inny peeling. Ale do tego wrócę jesienią. Na pewno :ehem:

Doskonały!

Musze przyznać, ze to zdecydowanie najlepszy peeling do stóp, jaki w życiu miałam w rękach i najlepszy kosmetyk z serii Termiczne Spa, który miałam (a miałam też peeling do ciała oraz kremy do rąk i stóp).

Pumeks fantastycznie ściera martwy naskórek, wygładza i zmiękcza skórę stóp. Nawet przesuszone pięty stają się idealnie gładkie. Jest po prostu fantastyczny. Nigdy nie miałam tak gładkich i zadbanych stóp, jak po tym specyfiku. Jest po prostu fenomenalny.

Dodatkowo trzeba pochwalić go za wydajność, cudowny zapach (tak, tak pachnie jak cała seria:D) i ładne, przezroczyste opakowanie - dokładnie widać, ile go zostało.:)

Doskonały!

Pierwsze wrażenie-coś dziwnego. Pumeks zawiera małe, acz bardzo ostre drobinki, które sprawiają, że skóra staje się miękka, gładka i bardzo przyjemna w dotyku. Ja stosuję na stopy (2 razy w tygodniu) i dłonie (rzadziej). Rzecz wydajna, przystępna cenowo i jak dla mnie zupełnie nowa na rynku. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca