Miraculum, Termiczne SPA, Krem rozgrzewająco-regenerujący do stóp

Miraculum, Termiczne SPA, Krem rozgrzewająco-regenerujący do stóp

Krem rozgrzewająco-regenerujący do stóp idealnie nawilża i regeneruje, przynosi stopom wytchnienie i ukojenie. Łagodzi otarcia i podrażnienia, pozostawia delikatną warstwę ochronną. Poprawia ukrwienie, skutecznie dotleniając i rozgrzewając stopy.
Produkty o specjalnie dobranych składnikach aktywnych stanowią przeniesienie filozofii SPA w zacisze domowe. Nadają zmysłowy zapach, zapewniają przyjemność aplikacji, sprzyjają dotlenieniu i otuleniu ciała ciepłem.

Nie spełnił moich oczekiwań

Nawilża słabo, efekt rozgrzewający jest dopiero po nałożeniu na stopy skarpetek. Pachnie bardzo fajnie cynamonem i to jest chyba jego największa zaleta. Maść z wit. A sprawuje się lepiej, dla samego zapachu nie warto go kupować. Wydajny.

Używam tego produktu od:4 miesiące

nie rozgrzewa

Krem ma piękny zapach - za ta ogromny plus, bo większość producentów pcha w kremy do stóp miętę, eukaliptus i inne śmierdzidełka.
Jest bardzo lekki, półpłynny niemal. Szybko się wchłania, pozostawiając na stopach warstewkę, która przydaje im gładkości. Jednak na dłuższą metę nie sprawdza się ponieważ nie zapewnia żadnego odżywienia i niewiele nawilża. Będzie dobry dla stóp, które nie mają tendencji do wysuszania się i do pękania. Moje problematyczne niestety muszą mieć zapodane coś mocniejszego. Drugi minus to brak rozgrzewania. Zupełny. Nawet na dłoniach nie czuję rozgrzania po posmarowaniu stóp tym kremem.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Za lekki ...

Krem przyjemnie pachnie, ciepło, zimowo, słodko - czuć cynamon i słodkie nuty i jest to największa zaleta tego produktu. Zapach sprawia, ze chętnie sięgamy po niego zimą ale pielęgnacja jest typowo letnia, niestety. Krem jest lekki i rzadki, szybko się wchłania, nawilża słabo, nakładałam go na noc a rano nie czułam żadnych efektów na stopach; ot lekki kremik do podstawowej pielęgnacji; spodoba się osobom, które nie lubią tłustych i ciężkich smarowideł.
Efekt rozgrzania jest ale bardzo słaby.
Opakowanie to tuba, stojąca na zakrętce, wygodna, zamknięcie nie psuje się.
Cena nie jest wygórowana aczkolwiek trochę za wysoka jak na tak kiepska pielęgnacje. Krem jest wydajny.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Eris film 2

fajny zapach i to wszytko

Jeżeli komuś zależy na nawilżeniu, regeneracji lub rozgrzaniu stóp to nie polecam bo nie spełnia tego. Natomiast smacznie pachnie jak ciasto i ma lekką konsystencje. Kosmetyk tani wiec można wypróbować dla samego zapachu.

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:1 nie całe

nie zachwycił mnie

Kupiłam ten krem razem z peelingiem do stóp z tej samej serii.
Spodobał mi się jego zapach oraz obiecywany efekt rozgrzewania.

Co do działania, to mam wiele ale.
Zapach jest słaby i po nałożeniu staje się praktycznie niewyczuwalny. Efekt rozgrzewania jest słaby. Czuć coś na początku, zaraz po wsmarowaniu, a po chwili już nic :(
Właściwości pielęgnacyjne - średnie. Krem nie poradzi sobie z przesuszoną skórą na stopach.

Plusy to wydajność i poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Lekki

Krem jest w porządku, ale raczej jako dodatkowy element pielęgnacji stóp, sam nie utrzyma ich w ryzach. Delikatnie wygładza i nawilża, ale na pewno nie potrafi pozbyć się spierzchnięć na piętach, w efekcie skóra nie jest dostatecznie odżywiona i jedwabiście gładka. Myślę, że dobrze sprawdziłby się w zimie, jako krem na dzień- bo szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu. Nie poczułam jednak niestety rozgrzania, ale zapach wszystko rekompensuje- jest naprawdę genialny, mam ochotę wypróbować resztę produktów z tej serii, choćby dla samych doznań olfaktorycznych :).
Na pewno nie łagodzi podrażnień, posmarowałam wczoraj zbolałą, czerwoną skórę stóp i miałam wrażenie, że mi je zaraz wypali, piekło niemiłosiernie, dlatego też odradzam leczyć się w ten sposób.

Używam tego produktu od: stycznia

Pachnie wspaniale...

jak zresztą cała seria.;)

Pielęgnuje stopy średnio, podobna z nim historia, jak z kremem do rąk z tej samej serii - szybko się wchłania, nie nawilża za mocno, nie zapewnia ochrony przed wysuszeniem. Nie zauważyłam nadmiaru pozytywnych efektów stosowania tego kremu - może i skóra jest trochę gładsza, ale krem w żaden sposób nie radzi sobie z suchą skóra moich pięt. Zdecydowanie nie może to być jedyny kosmetyk do pielęgnacji stóp w kosmetyczce.

Poza średnią pielęgnacją wszystko inne mi się w tym kremie podoba.

Przede wszystkim, rzecz oczywista, zakochana jestem absolutnie w zapachu tego kremu, jak i w zapachu całości serii. Coś wspaniałego, zimowego, rozweselającego, uprzyjemniającego ponure zimne popołudnia i wieczory.

Poza tym wspaniale rozgrzewa. Tak, tak. Rozgrzewa. Masaż stóp z użyciem tego kremu, ciepły skarpetki i ciepła kołdra/koc to sekret rozgrzewania. W stopy jest wtedy po prostu ciepło. Bardzo ciepło. Zastosowany na skórę startą peelingiem do stóp z tej samej serii rozgrzewa już bez ogródek.;) Poza tym mam wrażenie, że regularne stosowanie tego kremu sprawiło, że moje wiecznie przemarznięte kończyny dolne trzymają tej zimy ciepło znacznie lepiej niż poprzedniej.;)

I na koniec kwestie techniczne - wzornictwo opakowanie, przejrzysta tubka, konsystencja - na medal.

Polecam mimo niewątpliwie istotnej wady. Ten krem jest tak przyjemny w używaniu, że po prostu nie można go nie polecić.:)

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo dobry krem. Nie za tłusty, znakomicie się rozprowadza, jest wchłaniany. Skuteczny.
Moim problemem było permenentne pękanie skóry pięt. Po kilku preparatach (tego i m.in. kremu kawowego z Avonu) przestałam cierpieć z powopdu tej przykrej dolegliwości.
Krem, który należycie dba o skórę: natłuszcza, odżywia, wygładza, rzeczywiście lekko rozgrzewa (przy nacieraniu). Zapach jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od:od pół roku

Głównie do wąchania

Jestem bardzo nieodporna marketingowo na sformułowanie "SPA", ponadto często marzną mi stopy. Nic więc dziwnego, że nabyłam ten krem. Nabyłam głównie z myślą o tym, że będzie mi umilał długie zimowe wieczory, robiąc za mały kaloryfer do stóp. No i cóż... Może nie jest to jakaś rewelacja, ale całkiem miły kosmetyk.

Sam z siebie nie rozgrzewa (niestety), ale dobrze podtrzymuje efekt po wymoczeniu stóp w ciepłej kąpieli. Co mi się w nim podoba, to bardzo lekka, śliska konsystencja, która powoduje, że masaż stóp przy smarowaniu nim to niekłamana przyjemność. Co do właściwości pielęgnacyjnych to można dać się nabrać, bo po użyciu tego kremu stópki robią wrażenie niezwykle miękkich i nawilżonych. Niestety, efekt utrzymuje się bardzo krótko. To samo z zapachem; miły on, ale ulotny.

Podsumowując: generalnie lubię ten krem, ale wrócę do niego tylko w przypadku, gdyby nie udało mi się wypatrzyć w sklepach jakiegoś innego rozgrzewacza do stóp.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

ach ten zapach!

Krem uwielbiam przede wszystkim za zapach - ciepły, słodki, ciacha cynamonowe, idealny dla mnie. Już porzuciłam poszukiwania pachnącego kremu do stóp, pogodziłam się z myślą, że wszystkie to śmierdziuszki :cool: a tu taka niespodzianka :)

Krem nie jest gęsty, ma nieco lejącą się konsystencję. Bardzo dobrze się wchłania, dlatego nakładam grubą warstwę, skarpetki i potem stópki mam miękkie i gładkie :D Ostatnio mam trochę szorstkie pięty i z tym sobie nie poradził, dlatego nie dam mu KWC - chociaż żałuję bardzo. Mógłby jednak być bogatszy, mocniej nawilżać - a tak odczuwam głównie wygładzenie.

Wydaje mi się, że lekko rozgrzewa, jeśli dłużej będzie się go wmasowywać w stopę. Wtedy zauważam ten efekt :)

Na pewno kupię go ponownie po zużyciu obecnego stanu kremów do stóp!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Pachnacy krem do stop

A jednak krem do stop moze miec ladny zapach! Poza tym blyskawicznie sie wchlania, nawilza, dla moich stop jest w sam raz. Jesli chodzi o efekt rozgrzewajacy to raczej nie zauwazylam, moze dlatego, ze stosuje tylko na noc. Ale i tak polecam.

Używam tego produktu od: miesica

ciasteczko

Największym plusem tego kremu jest niewątpliwie cudowny zapach, przywołujacy mi na myśl korzenne ciasteczka.
aplikacja jest przyjemna, krem łatwo sie wchłania i nie lepi się, niestety słabiutko nawilża, muszę go stosować na zmianę z innym, bogatszym... ale polecam dla aromaterapii :D

Używam tego produktu od:w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań:1,2