Winter Glamour Orient Poeme, Puder sypki w pędzlu

Winter Glamour Orient Poeme, Puder sypki w pędzlu

Puder sypki w pędzlu Winter Glamour z migocącymi drobinkami różnokolorowej perły i skrzącego brokatu.
Kolekcja Winter Glamour Orient Poeme jest zainspirowana kulturą dalekiego wschodu, baśniowym klimatem wkomponowanym w kolory najmodniejszych światowych trendów mody.

Cena: 34zł

Dobra rzecz

Kupiłam go grubo ponad rok temu, skuszona opisem w jakimś czasopiśmie i (co tu ukrywać:)) ślicznym opakowaniem - baaardzo glamour:).
Trochę trwało zanim nauczyłam się nim posługwać, ale nadal jestem zadowolona. Mam wersję ciemniejszą, bo miał służyć jako róż i rozświetlacz w jednym, na tzw. "większe wyjścia".
Plusy:
+ piękne, a zarazem wygodne opakowanie - pędzel z takim przyciskiem uwalniającym porcję pudru, a do tego cały czas widać ilość jaka pozostała - część trzonu pędzla jest przezroczysta
+ superwydajny
+ daje rzeczywiście efekt "glamour" - intensywny połysk (dla niektórych to niekoniecznie plus, ale ja biorę pod uwagę przeznaczenie dla jakiego go kupiłam)
+ możliwość uzupełnienia pudru
Minus jest tylko jeden - niewielka ilość, delikatne muśnięcie, daje naprawdę mocny efekt naprawdę trzeba czasu, aby nauczyć sie nim posługiwać no i nie nadaje się na codzień

Używam tego produktu od: ponad rok

swietny

dodalam wiec teraz oceniam
na poczatku kupilam go jako gadzet ma bardzo ladny wyglad jak na polski produkt za co odrazu ogromny plus
podoba mi sie pomysl - swietny aplikator i swietne mieniace sie drobinki jest swient do wykonczenia makijazu warto dac te 35 zlotych
napewno kupie ponownie

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego