Hair Solutions, Anti Ageing Mask (Maseczka zapobiegająca starzeniu włosów)

Hair Solutions, Anti Ageing Mask (Maseczka zapobiegająca starzeniu włosów)

Przywraca włosom młody wygląd. Roślinny kompleks proteinowy wzmacnia włosy, witamina E i prowitamina B5 nawilżają je, a proteiny sojowe odbudowują.

Tęsknię za nią!

+ bez spłukiwania
+ świeży zapach
+ wygodna tubka
+ gęsta, przyjemna konsystencja
+ wspaniałe właściwości odżywcze, nabłyszczające, wygładzające
+ włosy szybciej po niej rosły
+ niska cena

- niedostepność

Używam tego produktu od: używałam od początku jej istnienia do końca
Ilość zużytych opakowań: niezliczone

Wielki błysk!

Maseczka spisuje się doskonale - efekt: piękne, lśniące (jak po zastosowaniu nabłyszczacza!!) włosy.
Mały minusik - nie ułatwia/słabo ułatwia rozczesywanie włosów, a przy włosach długich to dość ważne...

Jak na taką pojemność cena (nawet ta w promocji) nie jest najniższa, ale dla takiego efektu można przeżyć:)

Edit: zdania nie zmieniłam co "fajności" maseczki, ale mam jedną uwagę - najlepiej używać jej np. raz w tygodniu, bo przy częstszym stosowaniu może lekko obciążać włosy...

Jestem w polowie 1 opakowania :) cud, miód i orzeszki dla moich zniszczonych prostowaniem włosów :) Moje włosy po jej użyciu są mięciutkie, gładziutkie. Zgodnie z opisem poprzedniczek - nie czuc ze cos ma sie na włosach

Używam tego produktu od: miesiaca

O botoksie mity

warto

Niepozorna wyglada, a dużo potrafi.
Ma lekki prawie niewyczuwalny na włosach zapach, nie jest zbyt gęsta, ale nie spływa tez z dłoni, ani tym bardziej z włosów. Trzeba jej sporo nałożyć na jeden raz, bo ma dziwna właściwość polegajacą na tym, że dziwnie znika z włosów - tzn. nie czuć na głowie, że coś na niej zalega :)
Poza tym przy nakładaniu nie ma poślizgu charakterystycznego dla innych masek, które używałam.
Włosy ją lubią - moje rozjaśniane lubią ją bardzo - wygładza ich strukturę, sprawia, że są lśniące, dobrze się układają, nie puszą i nie odstają, a jednocześnie nie są oklapnięte, ani obciążone.
Maska jest dość wydajna, kończę opakowanie, które zaczęłam ok. 1,5 miesiąca temu.
Zapewne jeszcze nie raz kupię.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

doskonała ! :D

troszkę obawiałam się, ze moze obciązać włosy,jednak po trzymaniu maski regulaminowego pięciu minut i wyschnięciu włosów zobaczyłam piękne włosy. grubsze, pięknie lśniące, odzywione. nie mam przetłuszczonych/ obciązonych włosów, ani nie przetłuszczają się szybciej. jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. polecam (jak i pozostałe kosmetyki z tej serii) kazdej osobie, która ma dłuższe wlosy niz 15cm (bo to są własnie włosy stare) bądz tym, ktore mają zamiar zapuszczac :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni