Visions, Sweet Talking Body Frosting (Cukierkowy puder nabłyszczający do ciała)

Visions, Sweet Talking Body Frosting (Cukierkowy puder nabłyszczający do ciała)

Puder o zapachu cukierków pozostawia na ciele srebrzysty blask. W puderniczce, z puszkiem ozdobionym różową wstążką. Dwa odcienie: Candy Pink, Gold Gleam.

Cena: 24,90zł / 5g

Jak słodkie ciasteczka...

Wybrałam dwa odcienie: Candy Pink (ze srebrnymi drobinkami) i Gold Gleam (ze złotymi drobinkami). Oba pudry są bardzo drobno zmielone, o aksamitnej, choć delikatnie mokrej konsystencji, przez co bezproblemowo przylegają do miejsca, na które zostały nałożone. Drobinki mikroskopijnej wielkości są niemalże niewyczuwalne. Ich zapach, choć słodki, ulatnia się w kilka chwil po nałożeniu. W roli pudru rozświetlającego (nie tylko ciało, ale i twarz) spisują się niemalże na medal. Efekt jaki dają jest subtelny i delikatny. Opakowanie słodkie, dziewczęce, odrobinę kiczowate. Puszek do nich dołączony, dla mnie okazał się zbędny.

Ilość zużytych opakowań: 2: Candy Pink, Gold Gleam

KOCHAM GO

Pokochałam ten kosmetyk od pierwszego użycia!!! Teraz towarzyszy mi latem oraz przy każdym wieczornym wyjściu.
Stosuje go głównie na dekolt, czasem, w szczególnych okazjach, daje go na ramiona i szyję.
Pięknie się błyszczy i mieni w świetle, a w szczególności latem na słoneczku:-)
Polecam wszystkim ,,sroczkom", które uwielbiają się błyszczeć tak jak ja:-P

Używam tego produktu od: 2 rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Ideał ;)

Na wstępie tylko napiszę, że jestem bardzo, bardzo zawiedziona, że nie można go już kupić :( Z tego co pamiętam był w kilku katalogach i nigdy się już nie pojawił ;(

A teraz co opisu ;) Mam odcień Gold Gleam. Kosmetyk sprawdza się idealnie w każdej sytuacji. Najbardziej lubię go na ramionach i dekoldzie.
Pasuje wszystkim, gdyż nie nadaje koloru, zatem dla nikogo nie powinien być za ciemny/za jasny. Mi pasuje zarówno zimą, gdy jestem blada, jak i latem, na mocnej opaleniźnie.
Można go stosować jako cień na powieki - bardzo fajny efekt, znajomi pytali co to za wspaniały cień :D

Nie lubię za bardzo mocno rozświetlonej twarzy, więc na policzki go ni stosowałam.

Aha, i nawiązując do nazwy i opisu producenta - puder miał styczność z moimi kubkami smakowymi :D I rzeczywiście jest słodziutki :)

Używam tego produktu od:ponad 2 lat

depilacja ciąża

fajny

I ja uległam temu gadżecikowi. Mam odcień candy Pink - chyba jaśniejszy. Stosuję głównie na policzki - bardo ładnie podkreśla kości policzkowe i wykańcza makijaż - przy czym nie ma tendencji do roznoszenia się po twarzy już raczej bardziej do znikania.
Drobinki są malusieńkie, nie ma obawy, że osiągniemy efekt bombki choinkowej. ja taki delikatny blask lubię.
Puder nie koloryzuje skóry tylko rozświetla.
Czasem też stosuję na dekolt, bo tam tez ładnie wygląda.
Nie odpowiada mi zapach kosmetyku - jakiś taki przesłodzony, staram się więc go nie wąchać podczas aplikacji.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponieważ zapewne już ich w katalogu nie będzie. Poza tym ta pojemność starczy mi na bardzo długo.

Używam tego produktu od:pół roku

Mniam!

Super. Przepięknie pachnie to pierwszy plus. Ma śliczne opakowanie. Jest naturalny, używam go samego a także dodaję odrobinkę do pudru sypkiego (polecam ten sposób). Nadaje się i na twarz i na dekolt, chociaż pewnie osoby z tłustą cerą nie powinny go stosować. Ja mam raczej normalną i jestem zadowolona. Jest to super gadżet w kosmetyczce. Wydajny. Naprawdę mnie urzekł! Polecam.

ot taki sobie

nic nadzwyczajnego,pudrujemu sie i na twarzy widac lekka poswiate,pudru wogole nie widac tylko te drobinki,zapach mi sie ni podoba,ja by sie cos przeterminowalo,opakowanie i gabeczka tylko bardzo ladna,sa lepsze

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Mniam!

Uwielbiam wszelkie nabłyszczające specyfiki do ciała i twarzy, więc jako konsultantka Oriflame musiałam i to cudeńko wypróbować. Jestem posiadaczką odcienia gold gleam. Puderek zamknięty jest w śmiesznym, malutkim opakowaniu, ale jest go dość dużo. Jest wydajny, niewielka ilość nadaje skórze połysku. Drobinki są dość duże, ale ładnie błyszczą w każdym świetle. Puder nie nadaje wyraźnego koloru, pozostawia głównie połysk. Nakładany pędzelkiem wygląda delikatnie, nadaje się również do twarzy, natomiast nalożony dołączonym puszkiem błyszczy mocno, wieczorowo. Puder ładnie pachnie (kakaowo), rzeczywiście słodko smakuje ;) Opakowanie jest wygodne, a puszek funkcjonalny. Jestem z niego bardzo zadowolona, myślę, że latem często zagości na moim dekoldzie i ramionach. Szkoda tylko, że nieprędko nadarzy mi się okazja, by znów go kupić, bo miałam ochotę na różowy odcień :(

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Delikatnie pachnie i błyszczy.

Czasami kupuję takie gadżety, bo tak naprawdę ten puder nie jest mi jakoś specjalnie potrzebny. Jest przyjemny, odcień Candy Pink błyszczy na różowo, zapach jest delikatny i czuć go krótko (cukierki, ciastko, może i faktycznie kakao, sama już nie wiem). Używam go do rozświetlania dekoldu, czasami wewnętrzynch kącików oka, czasami musnę nim kości policzkowe. Opakowanie wygodne, tylko gąbeczka niepraktyczna. Na lato fajny.

Używam tego produktu od: coś około miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze.

cudeńko

zaznaczyłam opcję ak ponieważ już po wypróbowaniu, wiedząc, że Visions Oriflameu zmienia ofertę co mniej więcej 3 katalogi, zamówiłam jeszcze drugie opakowanie. mam kolor Candy Pink, bo mam chłodną karnację. nie używam go do twarzy, ale do dekoltu, bo on chyba jest tylko do ciała - nie chce ryzykować twarzy, bo mam problemy z wypryskami. puder jest miły, delikatny, przepięknie słodko pachnie, połyskuje, ale nie perłą, tylko iskierkami, no i to urocze małe, ultrakobiece opakowanie.. od czasu do czasu i w tej "nastolatkowej" serii Oriflame pojawia się perełka :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Bardzo fajny

Mam odcien Gold Gleam, ma zlote drobinki. Jest ladniejszy niz Candy Pink, ktory ma jakies takie rozowe te drobinki. Idealny na lato. Opakowanie dosyc dziwne i ten puszek taki niepraktyczny, dlatego odejmuje jedna gwiazdke. Lepiej troszke wysypac pudru na zakretke i naniesc na twarz za pomoca pędzla.

Plusy:
- bardzo wydajny
- cena dosc niska (w promocji)
- ladnie rozswietla
- kakaowy zapach, ale nie czuc go na twarzy

Minusy:
- dziwne opakowanie

Używam tego produktu od: miesiaca

dobry, ale więcej nie kupię

Mam odcień Candy Pink. Jest malutki, ale pudru jest w środku dużo. Pachnie jak kakao, ale nie ma smaku. Ma malutkie błyszczące drobinki, bardzo ładnie rozświetla skórę. Do twarzy nie będę go używała, bo nie lubię drobinek na twarzy (choć są mikroskopijne). Jeśli ktoś na imprezę będzie chciał rozświetlić twarz, to polecam, bo te złote drobinki naprawdę ładnie błyszczą (ale nie za mocno). Na skórze wygląda bardzo ładnie i delikatnie (tak jak żel Oriflame Glitz&Glam, ale przynajmniej się nie lepi), więc na lato będzie super. Gąbeczkę ma malutką, ale bardzo miękką i przyjemną w dotyku (podobna do gąbeczki Revlona). Ogólnie przyjemny kosmetyk, ale drugi raz nie kupię, bo w sumie rozświetlać się będę jedynie dla przyjemności, a zapach kakao lubię średnio. Puder pachnie na ciele, ale tylko jak się przyłoży nosek na kilka cm od skóry. Oczywiście twarzy nie matuje, służy jedynie do rozświetlania. Oprócz rozświetlania skóry, do niczego jest nieprzydatny. Daję 3, bo w końcu miał rozświetlać i pachnieć, a z tego wywiązuje się dobrze. Bardzo dobry nie jest, bo mógłby pachnieć cukierkiem, jak jego nazwa wskazuje.
PS. Nadaję się do rozświetlania matowych cieni do powiek.

Używam tego produktu od: 1 dnia