Visions*, Sweet Talking Lip Candy (Landrynkowy błyszczyk do ust)

Visions*, Sweet Talking Lip Candy (Landrynkowy błyszczyk do ust)

Lśniące usta obiecują słodkie pocałunki! Blask w połączeniu z landrynkowym aromatem nadaje im apetyczny wygląd. Do wyboru cztery odcienie. Opakowanie w kształcie serca.

Cena: 14,90zł/ 2g

dlaczego już go nie ma:(

Poznałam go na szkoleniu i zakochałam się bez pamięci. Opakowanie- urocze, zabawne, miło wziąć do ręki. Smaki- najbardziej lubiłam toffi, dawał delikatny kolor z mnóstwem drobinek, usta nawilżone. Cena też ok. Jeśli wróci na pewno kupię ponownie:)

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mały = Drogi

Jakieś dwa lata temu go miałam. Kupiłam sweet vanillie (czy jakoś tak :P). Był spoko. Delikatnie różowy, nawilżał, a ten zapach i smak.. Mmm.. Ogólnie uwielbiałam. Niestety, to co dobre, szybko się kończy. Takie małe a takie drogie. Tego zakupu bym nie powtórzyła , gdyż wyrosłam z różu i słodkich, mdłych zapachów :) Kase wole inwestować w coś lepszego.

Używałam tego produktu 2 lata temu.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

sweet vanilla.

błyszczyk, który mam zamiar opisać, uznać mogę za coś w rodzaju kosmetycznego reliktu z czasów, gdy byłam jeszcze małym, różowym pasjonatem^^
ma fajne, małe i zgrabne, różowe opakowanie - nie zabiera więc zbyt wiele miejsca w kieszeni.
posiada również przyjemny, słodki, mleczno-waniliowy zapach i odpowiednie parametry odżywczo-pielęgnacyjne.
niestety wyliczanka zalet urywa się w momencie, gdy dochodzimy do kwestii odcienia : cukierkowego, inspirowanego chyba kolorem ust barbie (i kolekcją jej mebelków), różu.
naprawdę, trudno byłoby mi wyobrazić sobie miejsce inne niż własny dom, w którym mogłabym paradować bezkarnie z tak umalowanymi ustami;) nie te czasy, choć przyznam, że chętnie przetestowałabym odcień karmelowy;)

Używam tego produktu od: daawna

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

szkoda kasy

Kupiłago moja mama .Wzięła kolor jaskrawo różowy i zaraz oddała go mi. Kolor jest strasznie jaskrawy i intensywny,błyszczyk klei się i nadaje do użycia tylko jeśli nałoży się go bardzo cienką warstw.Ogólnie szkoda kasy skoro jest tyle lepszych błyszczyków.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

Może być

Kupiłam ten błyszczyk jakiś czas temu w ofercie detalicznej za śmieszne pieniądze.Mam wersję Vannila w odcieniu intensywnego,lekko perłowego różu z drobinkami.No i właśnie,głównym mankamentem tego błyszczyka jest jego kolor-intensywny i bardzo widoczny przez rzadko miałam ochotę nakładać go na usta aż w końcu wylądował przy łóżku jako domowe smarowidło do ust-w domu ten kolor mi nie przeszkadza :) .Zapach ma bardzo apetyczny mleczno-waniliowy.Śliczne i poręczne opakowanie,fajna konsystencja.Całkiem nieźle nawilża,ale niestety ma słodki smak czego nie lubię.
Generalnie jest dość przyjemny ale odcień dyskwalifikuje go jako pretendenta do wyższych ocen.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:właśnie skończyłam 1

Może być

Wg mnie błyszczyk jest raczej średni...
Ładnie pachnie , ohydnie smakuje :P , nadaje nawet fajny kolorek (mam kolor Sweet Vanilla) i trzyma się tak do ok.1 h . . .
Poprostu przeciętny błyszczyk . Nic szczególnego

Używam tego produktu od:uzywałam przed miesiąc

nieszczególny

jestem włascicielka sweet carmel. moze on i jest sweet, ale na pewno nie karmel. nadaje ładny brozowo- bezowy kolorek ale trzeba go doobrze rozetrzec bo inaczej robia sie smugi, jest niezbyt trwały, na moich ustach nie wytrzymuje dłuzej niz godzine, po czym usta i tak sa lekko spierzchniete po dłuzszym uzywaniu pekaja i robia sie zaczerwienione i opuhniete. zapach przesłodzony i dosc irytujacy. no i to nakładanie paluchem. uwielbiam błyszczyki nie mogłam sobie odmówic, ale załuje. tyle dobrze ze jest dosc tani

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Przecietny blyszczyk

Kupiłam go tak dla zwały bardziej, bo mialam ochotę na cos slodkiego i pachnącego, a to było tanie. Fajny zapach, choc zwykle preferuje mniej owocowo-słodkie błyszczyki taki to miła odmiana. Nie jest jakiejs szczegolnie wysokiej jakości, babra sie całe palce przy nakladaniu czego nie lubie, bo to niehigieniczne, ale na ustach wyglada dosc ladnie :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Tylko słodkie toffi ;)

Kupiłam 2 warianty smakowe: guma balonowa i słodkie toffi (karmel).
Od razu mówię, że szkoda pieniędzy na smak gumy balonowej :( dziwna konsystencja - za rzadka jak dla mnie przez co trudno dobrze i starannie umalować nim usta, za mocny kolor (czerwono-różowa ohyda) i zapach nie za przyjemny. Beznadzieja.

Jestem natomiast bardzo zadowolona ze smaku TOFFI - super!! W ogóle to konsystencja tego smaku jest gęstsza co zdecydowanie ułatwia nakładanie go na usta :) a smak i zapach... mmmmmm pycha!!! Sama słodycz i śliczny brązowo-złoty kolorek na ustach :) jestem wielką fanką błyszczyków smakowych , przetestowałam ich już sporo i ten mogę również polecić - ale tylko smak Toffi :)
Myślę, że kupię go jeszcze jeśli będzie w promocji.Używam tego produktu od: miesiąca

gadzecik.

Mam Sweet Caramel. Opakowanie faktycznie nie najfajniejsze i za to odejme jedna gwiazdke. Za to zapach i smak bardzo mi sie podoba. Co do intensywnosci koloru to faktycznie jest on dosc mocny jednak w katalogu byly zdjecia ust pomalowanych danym kolorem i bylo widac ze kolory sa intensywne. Jedyne co mi sie nie podoba to opakowanie. I z pewnoscia kupie ponownie.

Używam tego produktu od: kilku dni?

gadżet

Posiadam Sweet Butterscotch. Zapach rzeczywiście słodziutki, toffikowy. Opakowanie nie jest najgorsze biorąc pod uwagę fakt, że w sumie produkt dedykowany jest nastolatkom. Za to trudno mi już wytłumaczyć kolor - tandetny róż. Można co prawda delikatnie nałożyć odrobinę specyfiku, ale i tak kolor pozostawia wiele do życzenia. Podsumowujac, jest to bardziej ciekawy gadżet do kosmetyczki młodej panienki niż pełnowartościowy błyszczyk :)

bazarowy

Mam wersję Sweet Bubble Gum - i pozostałe sobie daruję.
Plastykowe serduszko dośc tandetne.Zapach raczej intensywny, ale nie ma nic wspólnego z guma do zucia. Dla mnie jest to taka sztuczna poziomka - dawno temu mama miała taki rosyjski, bazarowy kremik...Pudełko sliczne, wewnatrz poziomkowy smrodek...Tu wewnatrz mamy miekką pomadkę - bo na błyszczyk barwi zbyt intensywnie. Kolor tez niestety kiepski - mieszanka rózowo-czerwona, kiczowata i...no własnie, bazarowa ;). Znosny sie staje dopiero po rozsmarowaniu, a to trzeba robic starannie, bo lubi sie rozpływać. Smak słodkawy, połysk dośc intensywny, choc bez brokatu czy perłowego blasku. Niezbyt drogi, wydajny.
Podsumowując - przy ilosci błyszczyków i pomadek na rynku - tę można sobie darować. Ja oddam w inne ręce...
Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1