Lancome, Hydra Zen Neurocalm, Soin Hydratant Apaisant Anti-Stress Crème de Jour Spécial Peaux Sèches (Krem na dzień do skóry suchej)

Najnowsza propozycja laboratoriów Lancome do skóry suchej,to delikatny krem o strukturze typu "olej w wodzie". Intensywnie nawilża i łagodzi podrażnienia suchej skóry, pozostawiając ją promienną, odprężoną, gładką.

Bardzo slaby

Po kremie z tej polki cenowej spodziewalam sie znacznie wiecej. Cale szczescie, ze dostalam 5 ml tego kremu gratis, bo nie wybaczylabym sobie gdybym kupila pelnowymiarowe opakowanie bez uprzedniego przetstowania go - wyladowaloby ono bowiem w koszu.

:) + ladny, delikatny, kremowy zapach
:) + ciekawa, gladka, taka jakby "silikonowa" konsystancja - latwo sie rozprowadza na twarzy
:) + pozostawia delikatna aksamitna warstwe na skorze

:( - na mojej mieszanej cerze nie wchlanial sie prawie wcale
:( - tuscil niemilosiernie, nawet na noc sie nie nadawal
:( - swiecilam sie po nim jak bombka
:( - nie nadaje sie pod makijaz
:( - nie zauwazyalm zadnych dobroczynnych wlasciwosci jak nawilzenie, wygladzenie
:( - zapychal, rozszerzal pory, zwiekszal zaskorniki

Ten krem zrazil mnie do tej marki, bede bardzo ostrozna przy kolejnyc zakupach Lancome.

Przyjemny :)

PLUSY:
- bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę
- łagodzi podrażnienia
- delikatny zapach
- odpowiednia konstystencja, dzięki której produkt dobrze się rozprowadza i szybko wchłania

MINUSY:
- cena (ze względu na ten punkt raczej nie kupię ponownie)

Na zawsze ten luksus

Dostałam w prezencie i się będę zachwycać. Krem za ponad 200 zł i już wiem, czemu :)

Zapewniam reszta to przy nim kremiki.

Czemu idealny?

+ zapach i konsystencja jest świetna
+używam na noc więc wspaniale koi skórę
+efekt odprężenia skóry i mięśni, wspaniałe uczucie jak po masażu
+dobrze natłuszcza, choć nie pozostawia tłustego filmu
+wygładza
+ rozjaśnia zaczerwienienia

Do cery mieszanej może być ciężki, ale na opakowaniu zapewniają, że jest do każdej cery. I tak naprawdę jest.

Jeśli chce się zaeksperymentować i kupić sobie odrobinę luksusu - to można inwestować. Odpręża ciało i ducha :)

Romans na dłużej gwarantowany!

3 rodzaje dolnej kreski

wielkie rozczarowanie

Daję jedna gwiazdkę za przyjemny zapach i fajną konsystencję. Niestety tu zalety się kończą. Liczyłam na to, że krem opisany jako kojący i nawilżający przynajmniej nie zrobi mojej skórze nic złego, ale bardzo się pomyliłam.

Poza oczywistymi minusami typu cena, czy stosunek ceny do jakości, mam całą listę:

- po posmarowaniu lekko mnie szczypał, ale przez dłuższy czas, co nie było przyjemne,

- miałam wrażenie że podrażnia moją skórę zamiast ją koić,

- zostawia tłusty film, więc nie da się w krótkim czasie nałożyć na niego podkładu bo wszystko się świeci (nie mam tłustej cery),

- słabo nawilża, moja skóra była sucha jak zawsze,

- jest strasznym zapychaczem, dosłownie co chwilę miałam jakieś niespodzianki, które dziwnym trafem znikały po odstawieniu kremu

Bardzo mnie rozczarował, bo jak za tę cenę, to jest to zwykły bubel. Ładny zapach to za mało.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, w połowie zużyte jako bardzo drogi krem do stóp.

Koi łagodnie.

Mam cerę mieszaną ale śmiga w kierunku suchej, niezwykle więc mi trudno dobrać odpowiedni krem bo kremy dla cer typowo mieszanych w większości mnie jeszcze bardziej wysuszają.

Ten krem, już po pierwszym zastosowaniu nazwałam łagodnym ukojeniem. Łagodny w tym kremie jest i zapch (mnie uspokaja) i działanie. Cera była naprawdę ukojona, nawilżona a suche skórki zniknęły po 3 tygodniach stosowania. Krem pięknie i w miarę szybko się wchłaniał, nie zostawiał filmu a jedynie napiętą lekko (ale bez uczucia dyskomfortu), gładką i zdrową skórę. Bez problemu nadaje się pod makijaż. Efekt utrzymywał się jeszcze kilka miesięcy po skończeniu słoiczka. Chętnie kupiłabym następny ale niestety....cena!

Trzeba jednak pamiętać, że zadaniem tego kremu jest dogłębne nawilżenie skóry i nic więcej. Nie jest to krem odżywczy czy przeciwzmarszczkowy i tych efektów nie wolno od niego oczekiwać.

Jest bardzo wydajny, jak większość kosmetyków pielęgnacyjnych Lancome. Z tego, co pamiętam, słoiczek wystarczył mi prawie na 4 miesiące.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Lekki, delikatny, dobry.

Moja przygoda z Neurocalmem była długa i przyjemna. Skończyła się tylko z powodu lekkiego zapychania porów na nosie, dostępności i .. niestety wygórowanej ceny.

+Piękne opakowanie
+Wydajność
+Konsystencja
+Zapach (delikatny - różany?)
+Lekkość - zdecydowanie nie zostawia żadnego filmu, a wchłania się natychmiastowo
+Nawilżenie i "zrelaksowanie" napiętej skóry widoczne już po 3 dniach
+W święta dostępny w zestawie z serum i kremem na noc za około 60GBP (Debenhams)

-Ciężko go dostać
-Cena (38-46GBP - zależy od sklepu - za 50ml to ponad funt dziennie na krem -na jedno smarowanie idzie około 1,5ml...)
-Potrafi latem zapchać pory na nosie

Ogólnie ja go uwielbiałam, nawet te pory mi tak nie przeszkadzały, bo używałam plasterków, ale szukam alternatywy.

Używam tego produktu od: 4 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę.

ZEN?

Niestety ale w tej cenie spodziewałam się kremu, który chociaż nawilży moją skórę. ZEN jest w tym bardzo słaby.
Ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję, ale na tym plusy się końćzą. Po 3 miesiącach stosowania, moja skóra jest przesuszona.
Nie mogę napisać o nim nic pozytywnego w kwestii odżywiania, nawilżania itd.
Kiepski krem za duże pieniądze.

Super koi wysuszoną skórę

Dostałam go w prezencie i ponieważ mam mieszaną cerę w kierunku tłustej, rzadko go używam. Natomiast moja skóra czasami bardzo się wysusza, jest wtedy ściągnięta i bardzo nieprzyjemnie boli. Ten krem jest w takich sytuacjach doskonały. Od razu czuć ukojenie.
Ma super przyjemną konsystencję, nie bardzo tłustą, delikantną, a treściwą. Przyjemny zapach.
Jest bardzo wydajny i ma ładne opakowanie.
Mimo skłonności do przetłuszczania i wyprysków nic po nim nie wyskakuje, skóra jest gładka i przyjemna w dotyku.
Krem dobrze sprawdza się zwłaszcza zimą, podczas mrozów.
Bardzo polecam cała serię Hydra Zen Neurocalm, ja bardzo ją lubię.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1,00

Łzawią mi po nim oczy

Używam wielu kosmetyków lancome (uwielbiam ich tusze do rzęs) i za namową pani w sklepie skusiłam się na ten drogi krem...i ah co za rozczarowanie. Pod oczy używam innego kremu, ale czasem zdarzy się, że ten dostanie mi się niechcący do oczu i wtedy istny potok łez. Dodatkowo jak dla mnie konsystencja tego kremu jest dość tępa i nie nawilża, aż tak ZEN.
Za tę cenę to trochę przereklamowany.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Dla mnie idealny

Moja skóra jest dość sucha, cienka i skłonna do zaczerwienienia, a do tego ma tendencje do zanieczyszczeń. Kupiłam krem Lancome Hydra Zen w ramach poszukiwania swojego nawilżającego ideału. Jak dla mnie ma same plusy:
+ estetyczne opakowanie
+ przyjemny zapach
+ dobrze się wchłania
+ nawilża
+ nie zapycha porów
+ nie powoduje podrażnień
+ sprawia, że skóra wygląda na świeżą i wypoczętą
Używam go wraz z jego odpowiednikiem na noc i na razie nie zamierzam zmieniać go na inny.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

Katastrofa!

Krem (30ml) zostal zakupiony na lotnisku w zestawie razem z innymi kosmetykami Lancome. Uzywalam go przez 4 tygodnie, codziennie rano na skore twarzy i szyje.

Plusy:
-sliczny zapach
-latwo sie rozprowadza na twarzy
-skora jest mila w dotyku
-nie uczulil mnie

Minusy:
-nie wchlania sie calkowicie i zostawia na skorze tlusta warstwe co przeszkadza w makijazu
-nie jest wydajny
-wysoka cena
-sklad moglby byc lepszy
-bardzo mocno zapycha pory skóry

Pol gwiazdki dostaje za zapach...

Dobrze nawilża i relaksuje

Uwielbiam ten krem głównie za jego zapach - niesamowicie odpręża i relaksuje uprzyjemniając mój wieczorny rytuał upiększający ;) Używam go na noc gdyż w dzień szybko zaczynam się po nim świecić, za czym nie przepadam, jednak na noc sprawdza się idealnie. Co ciekawe jego wersja na noc (Hydra Zen Neurocalm Nuit) u mnie się nie sprawdza - trochę gorzej nawilża i pachnie też zupełnie inaczej... Krem mnie nie podrażnia i nie uczula, świetnie nawilża, rozświetla, jest bardzo przyjemny w stosowaniu - a o to przecież chodzi :)

Jest to jeden z moich ulubionych kremów na noc który, ze względu na cenę, stosuję od czasu do czasu. Moja kapryśna cera jest mi za to bardzo wdzięczna :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4