AA Expresso Slim, Peelingujący żel pod prysznic

AA Expresso Slim, Peelingujący żel pod prysznic

Ma potrójne działanie: oczyszcza, złuszcza i wygładza skórę. Zawarte w żelu AA expresso SLIM drobinki owoców lychee skutecznie myją i peelingują, wygładzając skórę. Dzięki kofeinie żel wspomaga redukcję cellulitu, a aromat kawy dodaje skórze energii. Zawartość alantoiny i d-pantenolu pozwala łagodzić podrażnienia i skutecznie nawilżyć skórę.

Myje, ale nie wyszczupla!

W mojej ocenie jest to zwyczajny żel pod prysznic z ziarenkami jak w peelingu. Nie ma działania anty-cellulitowego ani wyszczuplającego. Myje, ładnie się pieni,ale to wszystko.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Lubię go za zapach

Plusy:
+ zapach
+ niezła konsystencja
+ nie podrażnia
+ dość wydajny

Minusy:
- nie zauważyłam działania "antycellulitowego", które obiecuje producent
- peelingiem to on jest słabiutkim...

działanie rozśmiesza!

Nic mnie w tym produkcie nie zadowala. Od poronionej nazwy (expresso to niby że "eskpresowo" czy "z ekspresu"? :)) do chybionego działania. Zapach litościwie pominę - powiem tylko, że pachniał jak coś słonego, a nie przyjemna kawusia z cukrem i śmietanką. Działanie - otóż te kilka farfocli, co pływają w środku ani nie drapie, ani nie ściera, ani nawet nie wygląda zbyt dobrze. Produkt jest gęsty i słabo się pieni. Dlaczego więc 2 gwiazdki? :) Dlatego, że po dodaniu do niego ZMIELONEJ KAWY jestem w stanie w miarę miło i porządnie się wypeelingować :) Zapach zmienia się na korzyść, a te mikrofarfocle giną w drobinkach prawdziwej kawy. Tak oto dobrnęłam - w miarę zadowolona z własnej inwencji - do końca tej nieszczęsnej tubki. I więcej nie kupię, szkoda tych 12 złotych.

Używam tego produktu od: 5 tyg.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Okropny !!

Jedynym plusem jest to, że jest całkiem wydajny i nie wylewa się z opakowania.
Natomiast minusy:
-okropny zapach (wg mnie nie pachnie jak kawa :/)
-nie działa tak jak obiecuje producent (nie złuszcza, nie oczyszcza i nie wygładza skóry)
-nie ma drobinek peelingujących
Nadaje się do używania jako zwykły żel pod prysznic, z peelingiem nie ma nic wspólnego.

Używam tego produktu od: nie pamiętam ;)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

tak, koło peelingu tylko stał

Tak się zwykle kończy kupowanie na ślepo. Niezadowoleniem, które pojawiło sie u mnie w momencie użytkowania tego"peelingu". Drobin w nim jak na lekarstwo, właściwości ścierne prawie żadne. Umyć się nim można, choć w/g mnie pieni się słabo. Chciałabym, ale nie mogę go nikomu polecić, ponieważ w żadnej roli, do których go potencjalnie stworzono, się nie sprawdza.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy męczyłam jedno opakowanie

nie zachwyca

Peeling?? absolutnie nie.Dałam tak mało gwiazdek poniewaz nie spelnia swej podstawowej funkcji- nie peelinguje.
Jako żel pod prysznic to i owszem- ladnie nawilża moją przesuszona skóre.Zapach na poczatku interesujący z biegiem czasu zaczął mnie drażnić.
Jednym słowem- miernota w porównaniu z pomarańczowym Lirene

Używam tego produktu od:roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań:3/4

mogłoby być znaaaacznie lepiej

Hmmmm....gdyby nie nazwa, to zdecydowanie nie określiłabym tego kosmetyku mianem "peeling"..ot, zwykły żel pod prysznic. Ładnie pachnie, daje uczucie świeżości, ale właściwości peelingujących nie posiada w zasadzie żadnych. Próbowałam zarówno na skórę wilgotną, jak i na suchą (w akcie desperacji i wiary w tę firmę ;), ale zupełnie bezskutecznie. Kupiłam pierwszy i ostatni raz.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Średni

Podzielam zdanie poprzedniczek - to nie peeling, to zwykły żel pod prysznic! Zbyt mało drobinek aby mógł wykonać swoje zadanie.
Plusem jest jedynie zapach - mocnej kawy.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

straszny bubel :-(

Peelingujący żel?????
Żel i to może jest ale nie peelinguje,ponieważ nie ma drobinek :-( Efekt marny,niestety,ponieważ bardzo lubie te firmę a tu takie dno :-(
Faktycznie zapach przyjemny,ale ja chciałam peeling a nie zwykły kawowy żel pod prysznic.
Żałuje,że wydałam kase na ten bubel.Nigdy więcej

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

o to mi chodziło

Ma świetny zapach, lekko kawowy, uwielbiam kawę, więc bardzo mi on odpowiada.
Opakowanie kosmetyku jest przezroczyste.Przyznam, że z zainteresowaniem przyglądałam się temu, co w nim pływa.To jakby kawałeczki zasuszonych owoców zatopione w jasnobrązowym żelu.

Samym działaniem kosmetyku też jestem oczarowana.Nie używam ostrych peelingów ani do twarzy, ani nawet do ciała, preferuję właśnie takie peelingujące żele.

Ten jest trochę inny, ponieważ peelingujące drobinki występują tu pod postacią owoców lychee.Nigdy wcześniej nie zetknęłam się z tymi owocami w innych kosmetykach, ale moim zdaniem tu sprawdzają się świetnie.

Nie mają właściwości " typowo" ścierających, lecz intensywnie wygładzających(przynajmniej ja mam takie odczucia na swojej skórze).
Żel stanowi delikatny masaż.

Zdarzało się, że po kąpieli odczuwałam lekkie ściągnięcie.Dzięki temu cudeńku nic takiego się nie pojawia, skóra mojego ciała jest wygładzona i nawilżona.

Stosuję go 3-4 razy w tygodniu i nie zauważyłam, by znikał w zastraszającym tempie, zresztą mnie wystarcza do mycia niewielka ilość.

Używanie tego specyfiku to czysta przyjemność i ze swej strony polecam.

Używam tego produktu od:4 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego